הטיפים / בניית ושיפור מערכות יחסים

נחשון מזרחי מתמחה בבניית ושיפור מערכות יחסים. היחסים שלנו עם האנשים הקרובים והחשובים בחיינו, הם מהגורמים המשפיעים ביותר על איכות חיינו. בניית מערכות יחסים בריאות ונעימות, אפשרית ותלויה בעיקר בנו. הגשמת מערכות יחסים שלנו כפי שמתאים לנו, נעשית בשילוב של שיטת ה- NLP, עבודה עם תת המודע, ושיטת המגע, ריבלנסינג לאיזון גוף-נפש. התהליך הטיפולי הוא קצר מועד ואפקטיבי, והעבודה משלבת שיחה ומגע כפי שמתאים למטופל, ויוצרת עומק לרבדים רגשיים. יש המעדיפים לעבוד דרך הגוף, יש שאוהבים לדבר, ויש המשלבים. במהלך התהליך אנשים יכולים לחוות שינויים כמו עליית ערך עצמי, שיפור במערכות היחסים והצלחה בעבודה ובלימודים. בנוסף, נחשון מרצה בתחומי התפתחות אישית, הצלחה בעסקים או בחיים ואיכות חיים, לארגונים, חוגי בית, מתנ"סים ועוד. אלו הטיפים של נחשון לבניית ושיפור מערכות יחסים.

ליצירת קשר עם נחשון מוזמנות להיכנס לאתר, ללינקדאין ולדף העסקי שלו או לפנות בטלפון 053-5527729.

נחשון מזרחי שחרור מתח בחיים
צילום: דניאלה קונטיני

טיפים לבניית ושיפור מערכות יחסים

חלק גדול ממערכות היחסים בחיינו, אינן מבחירה שלנו. וגם המערכות שאנו בחרנו להיכנס לתוכן, במקרים רבים לא מתאימות לנו. אולי הן התאימו לנו פעם, אך כיום הן "פחות באות לנו בטוב". קבלו כמה טיפים לשיפור איכות החיים שלכן ביחס למערכות היחסים שלכן.

תזכרו למה אתן פה: מוטיבציה בחיים תמיד יושבת על "למה" חזק. למה אני פה? למה אני עושה את זה? כשנכנסת למערכת היחסים הזו, הייתה לך סיבה טובה. תרשמי אותה. ואז תרשמי אלו סיבות יש לך היום להיות פה. הרחבה… איזו מוטיבציה צריך כדי להגיע ליעד

אל תשחקו לנצח: האם את משחקת משחק חד פעמי או רב פעמי? תזכרו שאתן במערכת הזו לטווח הארוך.

התאימו את שפת האהבה שלכן: יש לנו 5 שפות אהבה לפי ספרו של גארי צ'פמן. תבדקו מהי שפת האהבה שלכן, ושתפו בכך את בן הזוג שלכן. יהיה לו קל הרבה יותר לספק אתכן, כאשר הוא יודע מה אתן רוצות. אם למשל שפת האהבה שלך היא מחמאות, ושפת האהבה שלו היא מגע. אז הוא יעניק לך מגע, בעוד שאת צמאה למחמאות. כשהוא ידע את שפת האהבה שלך (ואת תדעי את שלו), מערכת היחסים שלכם תשתפר ללא היכר.

שפת התקשורת המקרבת: אל תיקחו את בן הזוג ל – פא"ב – פחד, אשמה, בושה! כאשר אנו מאד כועסים, פגועים, פוחדים, יש לנו נטייה לאיים, להאשים, לבייש. במוח שלו, זה נתפס כמצב איום, והוא מגיב עליו בתגובה האוטומטית שלו – FFF – התקפה, בריחה, קפיאה. אתן לא רוצות שהוא ירגיש אתכן כך. ולכן, גלו את העולם המופלא של תקשורת מקרבת, ואיך לדבר כך שלא תכניסו אותו לפא"ב.

באתר של נחשון יש +180 מאמרים על זוגיות, NLP, אורח חיים, בריאות, תזונה ויוגה. ליצירת קשר ניתן להיכנס גם ללינקדאין ולדף העסקי שלו או לפנות בטלפון 053-5527729.

במדור הטיפים מתפרסמות כתבות עם טיפים בנושאים שונים. ההמלצות ניתנות על ידי נשות מקצוע שמתראיינות למגזין, מובאות כלשונן ואין המגזין נושא כל אחריות על תוכן או טיב ההמלצה. לשאלות נוספות מוזמנות לפנות לבעלת העסק. לקריאת כל הטיפים במדור לחצי כאן

יש לך עסק ותרצי לכתוב את הטיפים שלך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין ולשלוח הצעת מחיר. מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה