נשים ועסקים / ריקי כהן זליג

ריקי כהן זליג היא מעצבת גרפית בוגרת האקדמיה לאמנות ועיצוב בצלאל בירושלים. ריקי מתמחה במיתוג לעסקים, יוצרת עבורם בידול ויזואלי החל מעיצוב לוגו ועד בניית אתר. לכל עסק היא יוצרת שפה גרפית ייחודית שתבדל אותו מול המתחרים או הקולגות שלו באמצעות עזרים שיווקיים לדפוס ולדיגיטל, על מנת שבעלי עסקים יוכלו לשווק ולפרסם את העסק שלהם בכייף ובהנאה.

ריקי כהן זליג מעצבת גרפית
 

איך העסק התחיל?

"כבר מגיל 12 ידעתי שזה התחום שאני רוצה לעסוק בו, זה תחום מאוד יצירתי, מגוון ומתפתח כל הזמן ולכן כל הזמן אני מתאימה את עצמי בין אם זה בתחום העיצוב ובין עם זה מבחינה טכנולוגית, משתדלת להמשיך ללמוד ולהתחדש."

כמה משפטים על העסק

"אני מציעה מספר שירותים לבעלי עסקים קטנים ובינוניים, ביניהם: מיתוג לעסקים ובניית שפה גרפית לדפוס ולדיגיטל, עיצוב ובניית אתרים, וכן ייעוץ לבעלי עסקים אילו עזרים שיווקיים מתאימים עבורם בהתחשבות בתקציב שלהם. הכל נעשה בדיוק מיטבי, עמידה בלו"ז שנקבע ובתנאי תשלום נוחים. אני בעלת ניסיון של 23 שנים, ומיתגתי מעל 100 עסקים. כשאני רואה את הנוכחות שלהם ברשתות החברתיות, ואת העקביות בשפה הגרפית שלהם, זה מסב לי אושר רב. אני תמיד מפרגנת ומשבחת אותם." ליצירת קשר עם ריקי מוזמנות להיכנס לאתר ולדף העסקי שלה או לפנות בוואטסאפ.

ריקי כהן זליג מעצבת גרפית צילום: אלונה ירדן

מה מיוחד בתהליך איתך?

"קודם כל תודעת שירות גבוהה ובניית מערכת יחסים שקופה עם הלקוחות בכדי ליצור אמינות ושיתוף פעולה מוצלח, וגם הקשבה, סבלנות ותיאום ציפיות כדי שהתהליך יהיה חוויתי עבורם. האמון ביני לבין כל לקוח נבנה כבר בשיחה הראשונה – אני משתדלת לתת את כל האינפורמציה הדרושה, לדבר איתו בגובה עיניים, להסביר ולחדד דברים שהוא פחות מבין בהם, כי חשוב לי שהוא יצא עם חוויה טובה מכל התהליך וכמובן מרוצה מהמיתוג או מכל דבר אחר שאני מעצבת עבורו."

טיפים לנשים עצמאיות

"לרשום את כל המשימות שיש לנו ביומן כולל משימות שיש לנו כאימהות, כדי לנהל את הזמן שלנו בצורה מיטבית."

"להיות קשובות ללקוחות שלנו ולדבר איתם בגובה העיניים מאחר ולא תמיד מה שמובן לנו מובן להם."

ריקי כהן זליג מעצבת גרפית
צילום: נועה מישוק

חוויות מרגשות שיש לך כחלק מהעבודה

"כמעט כל פרוייקט הוא חוויה עבורי, זה תחום מאוד יצירתי וכל פרוייקט שונה ומיוחד מהאחר, זה מה שכייף בעבודה שלי."

מה את אוהבת בעבודה שלך?

"אני אוהבת את כל תהליך העבודה והכי אוהבת לראות את התוצאה הסופית ולשמוע שהלקוחות מרוצים. כעצמאית יש לי את הזכות לבחור את הלקוחות כדי שלשני הצדדים תהיה חוויה טובה מכל התהליך, וגם אחרי סיום העבודה אני אוהבת לראות איך הם משווקים ומפרסמים את העסק שלהם ברשתות החברתיות – כל תהליך המיתוג נותן ללקוחות מיצוב מסוים וביטחון כדי להרגיש מקצועיים וכדי לשווק את העסק שלהם בקלות ובהנאה באונליין ובאופליין."

רוצות להכיר את ריקי קצת יותר? מוזמנות להיכנס לאתר ולדף העסקי שלה או לפנות בוואטסאפ.

במדור נשים ועסקים מתפרסמות כתבות על עסקים שונים. לקריאת כל הכתבות במדור לחצי כאן.

יש לך עסק ותרצי שאכתוב עליך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין.
מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

חדש!!! הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה