הטיפים / לאהוב את הגוף שלך כפי שהוא

אפרת וולפסון היא מנחה בינלאומית לרווחה מינית הוליסטית, מומחית לעונג ותשוקה, ומייסדת "חיים בתשוקה". אפרת עוזרת מידי שנה לאלפי נשים לחיות מתוך האמת הפנימית העמוקה ביותר שלהן ולהפיץ את האור שלהן בעולם. אלו הטיפים של אפרת, טיפים מעשיים כדי להתאהב בגוף שלך בדיוק כפי שהיא כרגע, בלי שום דיאטות, בוטוקס או ניתוחים.

תוכלו למצוא מלא סרטונים וכלים מעשיים לחיים מלאי תשוקה בקבוצה בפייסבוק ״נשים פראיות חיות בתשוקה״, באינסטגרם וגם בערוץ היוטיוב הדלוק.

אפרת וולפסון מנחה לרווחה מינית הוליסטית
צילום: מיכל בנדק

טיפים כדי לאהוב את הגוף שלך בדיוק כפי שהוא

לרוב הנשים יש סוג של יחסי אהבה-שנאה עם הגוף. מצד אחד אנחנו משקיעות שעות על גבי שעות וכספים רבים על מוצרי טיפוח, משחות, ניתוחים, הסרת שיער ועוד, כדי לנסות להראות טוב כך שנראה שאנחנו משקיעות בגוף. מצד שני, עמוק בפנים הרבה מאתנו סוחבות הרבה ביקורת ושנאה לחלקים מסוימים של הגוף שלנו, אם לא כל הגוף. מרגישות לא-בבית ולא-בנוח בגופנו שלנו. אי-אהבה לגוף היא אחד מהחסמים המיניים הנפוצים ביותר לנשים, לכן חשוב עבור הרווחה המינית שלנו שנלמד לאהוב את הגוף כפי שהוא. אז איך אנחנו עושות את זה?

שינוי פוקוס: להרגיש טוב בגוף – במקום להתאמץ כל כך ״להראות טוב״ בגוף –  מומלץ להעביר את הפוקוס שלנו ל-״להרגיש טוב״ בגוף. כשאת מסכימה להעניק לעצמך כמויות גדולות של עונג והנאה בגוף, את מלמדת את המיינד שלך שאת ראויה לטוב – כי עובדה: את משקיעה בזה. אז חשבי: מה גורם לך להרגיש טוב בגוף? אולי זה עיסוי טוב, ריקוד, אוכל מזין, שינה טובה, אמבטיה חמימה עם שמן לבנדר, עינוג-עצמי? האפשרויות הן אינסופיות. תכנני לעצמך את השבוע כך שיהיה לפחות דבר אחד מענג שאת עושה כל יום.

ללמוד לקבל עונג, לא רק עונג מיני. טיפ מספר 1 לא ממש יעבוד אם לא נלמד גם לקבל פנימה את העונג. אז לדוגמא כשאת עושה אמבטיה ארומטית, במקום לחשוב על רשימת המטלות שלך, נסי לדמיין שאת נושמת פנימה את העונג שהחום של המים מסב לעור שלך, את הריח של הסבון, את המגע של ידייך על עורך…נשמי את כל העונג הזה פנימה ודמייני שהעונג ממלא כל תא ותא בגוף שלך ומרחיב אותך, כך שתוכלי לקבל יותר ויותר עונג!

עיסוי עצמי אוהב ונוכח. העניקי לעצמך אפילו 5 דקות ביום של מגע-עצמי אוהב – זה יכול להיות בכתפיים, בכפות הרגליים, בשדיים, בבטן או בכל אזור אחר שמרגיש לך טוב. היי נוכחת עם עצמך ודמייני שאת שולחת אהבה מהלב שלך אל איבר הגוף שאת נוגעת בו. כך את נותנת אהבה לגוף דרך הגוף וזה מאוד חזק.

חקירת-מראה: עמדי מול המראה בעירום והתבונני בעצמך בעיניים עדינות ואוהבות. שאלי את עצמך: מה יפה באשה שאני רואה במראה? אם עולות מחשבות של ביקורת, חבקי את המחשבות בלי להתנגד להן, וחזרי להתמקד במה שאת כן אוהבת. 

טיפוח מערכת יחסים אוהבת עם הפות שלך. נשמע אולי לא קשור אבל זה ה-טיפ הכי חשוב. כשלמדתי לאהוב את היוֹני (=פות) שלי, מערכת היחסים עם כל הגוף שלי השתנתה. לימדתי כבר אלפי תלמידות את הנושא הזה ורבות מדווחות על חוויות דומות. אם את מוכנה לפתוח את הראש, נסי לעשות את תרגיל המראה מסעיף 4, רק עם היוני שלך.

רוצה להתאהב בגוף שלך בדיוק כפי שהיא כרגע? הורידי במתנה את ״הערכה לאהבת הגוף״ הכוללת הדרכה לעיסוי שדיים מפנק + מדיטציה לאהבת הגוף.

תוכלו למצוא מלא סרטונים וכלים מעשיים לחיים מלאי תשוקה בקבוצה בפייסבוק ״נשים פראיות חיות בתשוקה״, באינסטגרם וגם בערוץ היוטיוב הדלוק.

במדור הטיפים מתפרסמות כתבות עם טיפים בנושאים שונים. ההמלצות ניתנות על ידי נשות מקצוע שמתראיינות למגזין, מובאות כלשונן ואין המגזין נושא כל אחריות על תוכן או טיב ההמלצה. לשאלות נוספות מוזמנות לפנות לבעלת העסק. לקריאת כל הטיפים במדור לחצי כאן

יש לך עסק ותרצי לכתוב את הטיפים שלך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין ולשלוח הצעת מחיר. מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה