הטיפים / טרנדים עדכניים באינסטגרם

לאה פלדמן היא מנהלת תוכן ומדיה, שהקימה את העסק שלה מתוך שליחות ורצון לעזור לבעלות עסקים לקדם את העסק שלהן במדיות ולהפיץ את המומחיות שלהן הלאה. לאה מתמחה בכתיבת תוכן מקצועי אסטרטגי, עיצוב קריאייטיבי מבודל, מיתוג ושיווק, אבחון והתאמה מלאה לצרכי העסק, ניהול עמודי אינסטגרם ופייסבוק. היא מסייעת ביצירת קשר עמוק ואותנטי עם קהל היעד, תוך שימוש בטכניקות היוצרות מעורבות, פניות ויצירת חשיפה ללקוחות חדשים מהמדיות. אלו הטיפים של לאה שיעזרו לכם לדעת איך להבין ולהתנהל נכון באינסטגרם בשנת 2023.

ליצירת קשר עם לאה מוזמנות להיכנס לאתר ולאינסטגרם שלה.

לאה פלדמן מנהלת תוכן ומדיה
צילום: נועה סלטי

טרנדים עדכניים באינסטגרם

לפני שאפרט את הטרנדים השונים, חשוב להבין איך האינסטגרם עובד. אינסטגרם היא רשת חברתית שמבוססת על יצירת קשרים חברתיים בין משתמשים. ככל שתתקיים מעורבות יותר גדולה, (לייק, תגובה, שמירה, שיתוף, זמן שהייה על התוכן, כניסה לפרופיל) כך סיכויי החשיפה לתוכן שעולה ילך ויגדל וכתוצאה מכך חשבון האינסטגרם ייחשף לקהל גדול יותר. אלו חמשת הטרנדים לשנת 2023:

Be You, Be Real, Be Authenticפשטות ואותנטיות בדגש על ערך, זה שם המשחק. ביקוש לתוכן פשוט בפוסטים או רילסים, פחות שיווקי אבל שיהיה בעל ערך. לדוגמא: טיפים וכלים שנוגעים בקהל היעד ויכולים לתת להם מענה או פתרון לצורך או כאב בוער, תיעוד מחיי היומיום בעסק, תיעוד של פרויקט, סדנה ועוד.

Being, Belonging, Becoming – שייכות. הקהל רוצה להרגיש ולהיות חלק מקבוצה קטנה ואיכותית. ביקוש ליחס אישי אשר יצור מעורבות. לדוגמא: בתוכן שאתן מעלות, יש לפנות ללקוח באופן אישי, שירגיש שמדברים אליו, כך המעורבות שלו תגדל.

Knowledge – ידע. אינסטגרם תהפוך לסוג של מנוע חיפוש בדומה לגוגל. הביקוש למידעים רק יגדל. לכן חשוב להשתמש במילות מפתח, בפוסטים וברילסים ואף בהאשטאגים שקשורים לנושא שאתן רוצות לדבר עליו .

Exposure – חשיפה. עם הכניסה של טרנד הרילסים, החשיפה של הפוסטים ירדה. כעת המצב ישתנה. הביקוש לפוסטים חוזר ובעקבותיו החשיפה תעלה. לכן חשוב להשתמש יותר בפוסט רגיל או פוסט קרוסלה (פוסט שמכיל יותר מדף אחד וניתן לדפדף בו) להעברת התכנים.

Content with statement – תם עידן הרילסים הקצרים, תוכן הרילסים יהיה בין 35-45 שניות ואפשר גם יותר. הביקוש הוא לרילסים שאפשר ללמוד מהם בדגש על ערך. לדוגמא: ניפוץ מיתוסים, טיפים או כלים מסוימים שקשורים לנישה שלכם ונותנים מענה או פתרון לצורך או כאב בוער של קהל היעד.

אחרי שקראתן את הטרנדים, זה הזמן להתחיל לישם. אין לכן זמן להתעסק בשיווק ובמקביל לנהל את העסק? רוצות להפיץ את המוצר או מומחיות שלכן הלאה ולא יודעות מאיפה להתחיל? דברו איתי. ליצירת קשר עם לאה מוזמנות להיכנס לאתר ולאינסטגרם שלה.

במדור הטיפים מתפרסמות כתבות עם טיפים בנושאים שונים. ההמלצות ניתנות על ידי נשות מקצוע שמתראיינות למגזין, מובאות כלשונן ואין המגזין נושא כל אחריות על תוכן או טיב ההמלצה. לשאלות נוספות מוזמנות לפנות לבעלת העסק. לקריאת כל הטיפים במדור לחצי כאן

יש לך עסק ותרצי לכתוב את הטיפים שלך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין ולשלוח הצעת מחיר. מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה