שופינג / w-wood – נגרות בהתאמה אישית

w-wood היא נגריית בוטיק מיוחדת במינה הממוקמת בעמק יזרעאל, שהוקמה על ידי משה אזולאי. הנגרייה מתמחה במוצרי עץ לילדים ולעיצוב הבית בהתאמה אישית. בתחילת הדרך התמקדה הנגרייה בעיקר במוצרי התפתחות לילדים, ובהמשך החלה לייצר גם ריהוט מונטסורי לחדרי ילדים. כיום מייצרים בנגרייה גם ריהוט לבית כגון שידות, ארונות ומיטות. כל מוצר מותאם לבקשת הלקוח, אין מוצרי מדף, וכל מוצר שונה מקודמו. תהליך העיצוב נעשה יחד עם הלקוח, הגודל נקבע לפי המידות שהלקוח צריך, וכך גם צבעי המוצר, בדיוק בגוונים הרצויים. אפשר להגיע עם סקיצה או עם תכנית מוכנה, ואפשר לתכנן הכל מאפס, ולהגשים ללקוח (כמעט) כל חלום. פרטים נוספים באתר ובאינסטגרם ובפייסבוק.

משולש פיקלר מתקפל: המוצר מגיע עם רמפה רחבה (45 ס״מ על 120 ס״מ) שבצידה האחד היא חלקה ומשמשת כמגלשה, ובצידה השני ישנן אבני טיפוס או שלבי טיפוס. המשולש והרמפה עשויים מבירץ’ (ליבנה) והמוטות עשויים מבוק חזק ובטיחותי. ניתן לקיפול כשלא בשימוש. ניתן להשתמש בו גם בתוך הבית וגם בחצר, ולהעביר שעות של משחק מהנה. ניתן להזמין את המוצר בגווני עץ, או בגוונים צבעוניים .

מידות: רוחב 75 ס”מ, גובה 85 ס”מ. מידות הרמפה: רוחב 45 ס״מ, אורך 120 ס״מ

מחיר: 850 ₪ / אתר

w-wood נגריית בוטיק
צילום: ענת פייזר

נדנדת איזון: נדנדת האיזון מאפשרת מעבר בין שלושה המצבים ומספקת מגוון פעילויות במוצר אחד – אפשר להתנדנד עליה, לטפס עליה ולפעמים להתחבא, משחק התפתחות חוויתי וצבעוני לילדים. המוצר עשוי מעץ בירץ׳ (ליבנה) איכותי וחזק, צבוע בלכה בעלת תקן למוצרי ילדים. השלבים צבועים בצבעים אקריליים המותאמים לצעצועי ילדים (ניתן להזמין את המוצר בגוון טבעי או בצבע שחור בסגנון נורדי).

מידות: גובה 40 ס”מ, רוחב 40 ס”מ, אורך 60 ס”מ

מחיר: 500 ₪ / אתר

w-wood נגריית בוטיק
צילום: ענת פייזר

מגדל למידה מתקפל: מגדל הלמידה המתקפל הינו פתרון מושלם גם למטבחים קטנים. הוא מתקפל בצורה נוחה ללא כל שימוש בצירים. מגדל הלמידה עשוי מעץ בירץ' איכותי וצבוע בלכה המותאמת לצעצועי ילדים. מגדל למידה מומלץ לילדים שיכולים לעמוד בכוחות עצמם ולהישאר יציבים ללא עזרה.

מידות: גובה 90 ס"מ (גובה שיש סטנדרטי), רוחב (משטח העמידה) 35 ס"מ, עומק משטח העמידה 45 ס"מ (14 ס"מ כשמקופל).

מחיר: 550 ₪ / אתר

w-wood נגריית בוטיק
צילום: ענת פייזר

כוננית ספרים מעוצבת: הכוננית כוללת שלושה מדפים לאחסון ותצוגת ספרים, עשויה מבירץ' (ליבנה) איכותי וצבועה בלכה המותאמת למוצרי ילדים.

מידות: רוחב 80 ס"מ, גובה 75 ס"מ.

מחיר: 500 ₪ / אתר

w-wood נגריית בוטיק
צילום: ענת פייזר

במדור השופינג תוכלי למצוא חנויות קטנות עם מוצרים של יוצרות ויוצרים שונים. מוזמנת להיכנס ולהתרשם 🙂 בלחיצה על כל לינק או תמונה תוכלי לקבל פרטים ולרכוש מהיוצרים את המוצרים שכאן בחנות ועוד רבים אחרים. להיכרות עם חנויות נוספות לחצי כאן. הפרסום בשיתוף מסחרי עם בעלי החנויות

יש לך חנות או מותג משלך? רוצה לפתוח חנות במגזין? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין.
מוזמנת להתקשר או לכתוב לי: עמנואלה – 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.
Facebook comments

השארת תגובה