הטיפים / טיפים לקראת שנת העסקים החדשה

להיבא חלבי יש את המומחיות למנף את היכולות המקצועיות והאישיות של בעלי עסקים, מנהלים ועובדים ולקחת את העסק שלהם לא צעד אחד קדימה, אלא שניים ושלושה צעדים. לאחר 16 שנות עבודה בתפקידי ניהול בכירים בתחומים שונים ביניהם: ניהול פרויקטים, אסטרטגיה, שיווק ומכירות הקימה חלבי בשנת 2019 את חברת WEWIN מתוך רצון להביא לשינוי בעולם העסקי. מטרת החברה היא לייעץ ולהכשיר למצוינות מנהלים בכירים, צוותי הנהלה, בעלי עסקים ויזמים, תוך תרגול טכניקות יעילות במיוחד לניהול העסק וצוות העובדים. גישת האני מאמין של חלבי טוענת כי צעדים נועזים מגדירים את העתיד והשאיפה להנהיג דורשת אומץ, יכולת הסתגלות וגמישות למציאות העסקית של ימינו. אלו הטיפים של היבא לקראת שנת העסקים החדשה.

ליצירת קשר עם היבא מוזמנות להיכנס לאתר, או ללינקדאין, ולפנות במייל או בטלפון 054-3314417.

היבא חלבי
צילום: ירין נאטור-חלבי

טיפים לקראת שנת העסקים החדשה

יתרת חשבון בזכות – במידה והחשבון העסקי שלכם נמצא בזכות רכשו עד סוף השנה מוצרים ושירותים שתקבלו רק בתחילת השנה הבאה. התשלום המוקדם יעזור לכם להקטין את תשלומי מס ההכנסה, הביטוח לאומי והמע"מ. הדבר חשוב בעיקר לעסקים מבוססי מזומנים המוציאים חשבונית רק לאחר קבלת התשלום בפועל.

הוזילו את העלויות שלכם ושפרו את תנאי התשלום מול הספקים שלכם. הכינו רשימת ספקים ונותני שירותים כולל בנקים, חברות סלולר ואינטרנט ונהלו איתם משא ומתן כדי להוזיל עמלות ותשלומים. אמנם ההוזלה בכל חודש תהיה קטנה, אך בסוף השנה היא תסתכם לחיסכון גדול.

אם עדיין אין לכם אתר לעסק שלכם, עכשיו זה הזמן לבנות אחד – אתר לעסק מהווה פלטפורמה נהדרת בכדי להציג ולעדכן בו את המוצרים, העבודות, הלקוחות, ההמלצות שלכם ותזכרו שהוא זמין תמיד ללקוחות גם כשאתן בחופשה. אל תסתמכו רק על הרשתות החברתיות לניהול וקידום העסק שלכן.

צרו שיתופי פעולה חדשים עם משפיעני רשת או עסקים משלימים מהסביבה שלכם. שיתופי פעולה הם דרך נהדרת לחשוף את המוצר שלכם או את העסק שלכם בפני קהל חדש. תוכלו לחבור אל חנות בעלת מוצר משלים ולחשוב יחד על מבצע משותף, לדוגמא לקוח שקונה אצלכן יקבל הנחה מסוימת לרכישה בחנות אחרת, ולהיפך לקוח שיקנה בחנות אחרת יקבל הטבה לרכישה בחנות שלכן.

גביית חובות – למרות שגביית חובות היא החלק הלא נעים בניהול עסק, היא חייבת להיעשות לקראת סוף השנה. בשיחה מול החייב תוכלו לבדוק אולי ישנה אפשרות לשקול פריסה מחדש של החוב או ויתור על חלק מהחוב, אבל עדיין תקבלו חלק ממנו וזה תמיד עדיף על חוב גדול. מה שבטוח הוא, שאם לא תתקשרו ולא תבררו מה קורה עם הכסף, הדברים יישארו תקועים.

ליצירת קשר עם היבא מוזמנות להיכנס לאתר, או ללינקדאין, ולפנות במייל או בטלפון 054-3314417.

במדור הטיפים מתפרסמות כתבות עם טיפים בנושאים שונים. ההמלצות ניתנות על ידי נשות מקצוע שמתראיינות למגזין, מובאות כלשונן ואין המגזין נושא כל אחריות על תוכן או טיב ההמלצה. לשאלות נוספות מוזמנות לפנות לבעלת העסק. לקריאת כל הטיפים במדור לחצי כאן

יש לך עסק ותרצי לכתוב את הטיפים שלך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין ולשלוח הצעת מחיר. מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה