הטיפים / השלבים לתכנון נכון של אתר לעסק

אלונה לסטר היא מעצבת גרפית, ממתגת עסקים ויוצרת נראות עסקית אחידה. אלונה מתרגמת מילים ומסרים לעיצובים מרהיבים ומדויקים, מלאי יופי ורגש., ורשימת השירותים שלה נותנת מענה שלם לכל עסק או ארגון: עיצוב ובניית לוגו, חבילות מיתוג, עיצוב אתרי תדמית, דפי נחיתה, פליירים, תמונות נושא לפייסבוק וכל מה שנדרש על מנת לייצר שפת מיתוג אחידה, מושכת ומשקפת את הדנ"א של הלקוח. אלו הטיפים של אלונה לתכנון נכון של אתר לעסק.

ליצירת קשר עם אלונה מוזמנות להיכנס לאתר, לאינסטגרם, ללינקדאין ולדף העסקי שלה או לפנות אליה במייל.

אלונה לסטר עיצוב גרפי ומיתוג
צילום: מיכל סאסי אסולין

מה השלבים לתכנון נכון של אתר לעסק?

אחרי הקמת ופתיחת העסק, עסקים וארגונים מגיעים לנקודה שכל מהלך שיווקי הוא קריטי לבניית התשתית השיווקית. ואז מגיעה השאלה מתי הרגע הנכון לבנות ולעצב אתר. התכנון וההבנה מה הצורך המדויק מהאתר או מעמוד הנחיתה שרוצים להקים הם קריטיים בתהליך הזה.

אתר תדמית טוב הוא אתר שיש לו מטרה, אפיון נכון וכמובן עיצוב ותוכן שתומכים אחד בשני. אם העיצוב ישדר מסר יצירתי אבל התוכן יעביר מסר רציני זה יצור מצב של בלבול ולרוב הלקוחות יינטשו את האתר. האפיון והחשיבה מאחורי הקלעים יעזרו להפיק את המרב מהאתר. בבניית האתר כדאי להתייחס לדברים הבאים:

להבין מה המטרה של האתר: האם הוא אתר תדמית | מכירה | אתר מידע ובלוג? לכל סוג של אתר (ויש עוד הרבה) יש אפיון וצורת עיצוב שונה בכדי להצליח להשיג את המטרה.

להבין מי קהל היעד שלנו: לבנות פרסונה שהיא מאפיינת את הקהל האידיאלי של העסק בכדי לעצב את האתר לפיה, כדי שבעתיד כשהאתר יוקם ויעוצב זה ימגנט לאתר בדיוק את הלקוחות הרצויים.

להבין מה השירותים שלנו: לכל עסק או ארגון גם אם יש אותם שירותים או מוצרים, יש משהו מבדל. כשמבינים מה השוני אפשר ומומלץ לעצב את האתר בצורה שונה שתציג את השירות או המוצר שלנו בצורה שתדגיש את היכולות של העסק.

לאפיין את החומרים: להכין מבעוד מועד חומרים לאתר, אודות, תמונות, פרטי יצירת קשר, חומרים כמו המלצות וכל תוכן שחשוב שיהיה באתר לפי המטרה הנכונה לאתר, שיתחשבו גם במסר וגם בקהל היעד ועם בעל מקצוע נכון לארגן ולסדר את החומרים, שיוצגו בצורה נעימה ומעוצב באתר. בשלב האפיון של האתר נלקחים כל הפרמטרים בחשבון ונוצר האתר. אתר התדמית צריך לשרת אותנו בעלי העסק להביא עוד לקוחות כך שחשוב לשים לב איך האתר נבנה, כי הנכס הזה צריך לשרת אותנו בצורה נכונה כזו שמקדמת ואם האתר נבנה ומאופיין בצורה לא נכונה האתר לא יהיה שמיש.

אתר תדמית מעוצב מכיל בתוכו עולם שלם, שהוא העסק: המטרה שלו להציג בצורה אמיתית את השירות שלנו כבעלי עסקים, אותנו כבעלי העסק, את הבידול שלנו, הוייב שלנו, לתת כניסה פנימה ולהיות חלון ראווה לעסק. אתר שמעוצב ומאופיין נכון משיג את המטרה הכי גדולה של העסק להביא עוד לקוחות מדויקים.

ליצירת קשר עם אלונה מוזמנות להיכנס לאתר, לאינסטגרם, ללינקדאין ולדף העסקי שלה או לפנות אליה במייל.

במדור הטיפים מתפרסמות כתבות עם טיפים בנושאים שונים. ההמלצות ניתנות על ידי נשות מקצוע שמתראיינות למגזין, מובאות כלשונן ואין המגזין נושא כל אחריות על תוכן או טיב ההמלצה. לשאלות נוספות מוזמנות לפנות לבעלת העסק. לקריאת כל הטיפים במדור לחצי כאן

יש לך עסק ותרצי לכתוב את הטיפים שלך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין ולשלוח הצעת מחיר. מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה