נשים ועסקים / תמר ליהי רמון

תמר ליהי רמון מטפלת ומלווה נשים בתהליכי עומק רגשיים, תודעתיים ואנרגטיים. מלווה באופן מיוחד נשים המצויות בטיפולי פוריות. עוסקת גם בתקשור, קריאה בקלפים, שחזור ותיקון גלגולים ומקיימת סדנאות התפתחות אישית. מאחוריה 20 שנות ניסיון בליווי טיפולי, למעלה מ-8 שנים כעובדת סוציאלית וכקצינת מבחן.

תמר ליהי רמון מטפלת ומלווה נשים בתהליכי עומק

איך העסק התחיל?

"במקביל להתפתחות המקצועית הקונבנציונאלית, לפני למעלה מ-8 שנים התחלתי ללמוד שיטות טיפול בתחום הרוח. זה חיכה לי בטבעיות, במיוחד לאחר שנולדתי לבית בו אמא עסקה גם בתקשור. לפני כשנתיים נוצרה הזדמנות שהביאה אותי להתכנס פנימה, ועם הרבה אומץ והליכה אל הלא נודע, הפכתי משכירה לעצמאית, והתחלתי לטפל בנשים. שם הלב והייעוד שלי. הייתי חייבת את זה לעצמי. ולבן שלי. מתוך ידיעה שכשיש קריאה פנימית למשהו, זה נכון ומדויק וגם יצליח ושאני לא אתפשר על בינוניות. שאני מחויבת להוות דוגמא אישית לשנינו ליצירת מציאות, לא רק בדיבורים אלא הלכה למעשה."

"כיום אני מטפלת בעיקר בשיטת 'אלכימיה תודעתית' של גלית בר יוסף ושחזור ותיקון גלגולים של גלית בר יוסף ויובל הדס-אורפז, בנוסף לתקשור. אני מכירה וחוויתי שיטות טיפול שונות, ואלו שינו את חיי מקצה לקצה תוך זמן קצר ולעומק!"

כמה משפטים על העסק

"אני מלווה ומטפלת בנשים, בזום. אני מציעה פגישות ייעוץ והכוונה ממוקדות הכוללות תקשור וקריאה בקלפים, או מפגשים טיפוליים שמאפשרים עומק כדי לשחרר את הרחם לקליטה והחזקה של היריון שקשורים במסע שלך בחיים האלו, בדברים שאת נושאת ברמה הבין דורית (אמא, סבתא..) וגם בגלגולים קודמים. כל התהליכים מתוקשרים. אני מקיימת גם סדנאות התפתחות אישית."

"נשים רבות בטיפולי פוריות חוות רגשות אשמה על כך שהן לא מצליחות להיקלט להריון או להחזיק בו, בושה חברתית, קינאה באימהות אחרות, אי שקט. מדובר בבור גדול בלב שנפער כשהכל מטרגר מסביב. וכל העיסוק קשור בפרוטוקולים, הורמונים והתייעצויות רפואיות בקבוצות שונות. לפעמים במעגל אינסופי של חודשים ובוודאי שנים. אני מכירה את החוויה הזו מסיפור חיי האישי. באמת שלי יש סיבות עמוקות ומסוימות לכך שזה לא הולך בקלות ואני מאמינה שבמקביל לתהליכים הרפואיים, התשובות מגיעות דרך קבלת ידע והבנות באמצעות עולם הרגש, התודעה והרוח, מקומות שיש בהם גישה לתת המודע. ושאפשר לשחרר את מה שתוקע וחוסם. זו לא גזירת גורל. יש לי מטופלות שנמצאות כיום בשלבי הריון שונים ואף ילדו בידיים מלאות." ליצירת קשר עם תמר מוזמנות להיכנס לפייסבוק שלה או לפנות בוואטסאפ.

תמר ליהי רמון מטפלת ומלווה נשים בתהליכי עומק

מה מיוחד בתהליך איתך?

"אני מכירה את הבור הזה מניסיון אישי, ואני משלבת ידע, מקצועי וניסיון משיטות שונות לאורך 20 שנים, ותוצאות, למי שמבינה שהעיסוק בפן הרפואי בלבד אינו מספק ברגע שהיריון לא מתאפשר בפשטות ומסכימה להתבונן פנימה. מדובר בתובנות שלא ניתן להגיע אליהן לבד, פשוט כי הן נמצאות בלא מודע וברשותי כלים יעילים להגיע ולשחרר את מה שחוסם. כל מה שעולה במפגשים, קשור באופן ישיר או עקיף להיריון שלך. מכיוון שאני שייכת לקהילה הלהטב"קית, אני מכירה מקרוב את ההתמודדות הנוספת גם בפן הזה."

טיפים לנשים עצמאיות

"תסמכי על האינטואיציה שלך – אם מרגיש לך נכון, גם אם עולה התנגדות מסביב, תתעקשי עלייך. זה אפשרי. את יכולה."

"התמדה – גם כשעוד לא הולך או לא הולך מספיק טוב, תמשיכי לעשות פעולות, תניעי, תיצרי ותתנסי בשיטות שונות כדי לקדם את מה שאת מבקשת לעצמך."

"כל תקיעות בעסק מצביעה על שיעור שאת יכולה ללמוד על עצמך. תראי זאת כהזדמנות לגדול, לא כתקיעות. את נהדרת."

תמר ליהי רמון מטפלת ומלווה נשים בתהליכי עומק

חוויה מרגשת שהייתה לך כחלק מהעבודה

"לפני כשנה וחצי נתקלתי רנדומלית בהורים של חברת ילדות מגיל 5, שהקשר בינינו נותק לפני למעלה מ-25 שנים. פניתי אליהם, הם שמחו, מסרו לה את המספר שלי ונפגשנו. מפגש מרגש. מעבר לכך, במקרה היא הייתה מצויה בטיפולים מזה כ-3 שנים. לאחר מספר טיפולים היא נקלטה להיריון ולאחרונה גם ילדה ילד בריא ומתוק. אנחנו חותמות כבר למעלה עם מי להיפגש שיכול לעזור לנו בדרך. המפגש המחודש הזה לא היה מקרי וכך גם לא עם שאר המטופלות שלי."

איך את צומחת ממשברים?

"המסע האישי שלי, ושלך, קרה מסיבה מסוימת. הוא הוביל אותנו בדיוק לאן שאנחנו נמצאות מסיבה מסוימת, גם בכל הקשור לאתגרי פוריות ולידה. אם נצלח את אותם שיעורים –  נוכל להתקדם, להגיע להיריון המיוחל וללדת בידיים מלאות וככלל מהלך החיים יהיה הרבה יותר פשוט, דברים יגיעו עד אלינו בסנכרון ובפשטות מבלי להיאבק. כשלא, אנחנו מתחילות להיתקע ובכל פעם נקבל מכה כואבת יותר שהמטרה שלה לעורר אותנו. עד שנלמד. לא כדי שנסבול. הלימוד בחיים לא מסתיים, אבל אפשר לעבור את האתגרים בחיים דרך במפרים או תהומות. תלוי בך. אפשר ללמוד איך לחיות דרך הקלות. ואני יכולה ללוות וללמד גם אותך. בנוסף, ההבטחה שלי לעצמי וזו שעשיתי כלפי הבן שלי תמיד לנגד עיניי. לא אוותר עליי ולא לעצמי. ולא עליו ולו."

 

מה את אוהבת בעבודה שלך?

"את כולה. אני אוהבת את המטופלות שלי, עם כל אחת יש חיבור מיוחד. מרגש אותי להיות צינור לריפוי ושחרור ואני רואה איך המפגשים מסייעים ומביאים לתוצאות רצויות ומרגשות. ואני אוהבת את להנחות קבוצות במרחב של נשים עוצמתיות."

רוצות להכיר את תמר קצת יותר? מוזמנות להיכנס לפייסבוק שלה או לפנות בוואטסאפ. צילום: קרן ביילי דהן, עידית ניסנבאום

במדור נשים ועסקים מתפרסמות כתבות על עסקים שונים. לקריאת כל הכתבות במדור לחצי כאן.

יש לך עסק ותרצי שאכתוב עליך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין.
מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

חדש!!! הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה