הטיפים / איך לבלוט ברשתות החברתיות

איריס בן שושן היא צלמת שמלווה בעלות עסקים 1:1ועוזרת להן לבלוט ברשתות החברתיות. יצירתיות, פשטות והנאה הם שם המשחק בעסק ובחיים שלה וצילום מקצועי מהנייד הוא המומחיות שלה לכן גם צילומי תדמית ואוירה ללקוחות שלה ולמוצרים מצולמים במקצועיות מהסמארטפון (אתן אפילו לא תבחינו בכך). איריס משלבת בעסק שלה קורסים של צילום בסמארטפון ליוצרות ומעצבות וכתיבת תוכן שבולט ומחבר את הקהל אליכן.

ליצירת קשר ולליווי 1:1 עם איריס מוזמנות להיכנס לאתר, לאינסטגרם ולדף העסקי שלה או להתקשר ולהתייעץ בטלפון 050-3243310.

איריס בן שושן צלמת שמלווה בעלות עסקים
צילום: מירב בן-שושן

טיפים לצילום תמונות שמגדילות מכירות ליוצרות ומעצבות

קל ליפול למלכודת של העלאת תמונות היצירות והעיצובים שלך בלבד, מתוך אמונה שהם לבדם ימשכו לקוחות לקנות. אסטרטגיית שיווק מוצלחת כוללת בתוכה תמונות נוספות מעבר להצגת המוצרים שלך וכל זאת כדי לגרום לקהל להתחבר אליך, לסמוך עליך ולגרום לו לקנות ממך.
אז איזה 5 תמונות (חוץ מהמוצרים שלך) יוכלו לגרום לאנשים ללחוץ על "הוסף לסל"?

צילום מאחורי הקלעים. שתפי את הקהל שלך בתהליך היצירה במרחב העבודה שלך, תני לקהל הצצה למסע מאחורי היצירות שלך, הראי לו סקיצות, כלים וחומרים בהם את משתמשת, הראי לו את הדרך שלך, את הסטודיו שלך.

מה זה נותן לך? זה יוצר  תחושת אותנטיות שמאפשרת  להם להתחבר ולהעריך את העבודה שלך ואז גם לשלם יותר.

איריס בן שושן צלמת שמלווה בעלות עסקים
צילום: איריס בן שושן

תמונות מלקוחות. עודדי לקוחות לשתף תמונות שלהם כשהם משתמשים במוצר שלך, בקשי מהם לשלוח לך תמונות ופרסמי אותן ברשתות החברתיות (אל תשכחי לתייג אותם).

מה זה נותן לך? זה בונה תחושה של קהילה, מציג הוכחה חברתית ומעודד אחרים לרכוש ממך. גם אחרים ירצו להיות חלק מהקהילה שלך. לחצי כאן לכל הרקעים שלי לצילום אוכל, יצירות ומוצרים שיעשו לך את ההבדל.

איריס בן שושן צלמת שמלווה בעלות עסקים

צילום במקום הטבעי. צלמי את המוצר שלך איך הוא נראה ביומיום, איך הוא נראה כשמשתמשים בו.

מה זה נותן לך? זה עוזר לקהל לדמיין כיצד היצירות שלך יכולות לשפר את חייו או לדמיין איך זה ישב עליו, זה מראה לו פרופורציות של המוצר וככה יהיה לו קל יותר להתחבר ליצירה שלך ולרצות "כזה".

איריס בן שושן צלמת שמלווה בעלות עסקים
צילום: איריס בן שושן

איריס בן שושן צלמת שמלווה בעלות עסקים

אגב, אם את מעצבת תכשיטים והיית רוצה לצלם את השרשראות שלך על דוגמנית ושהתמונות שלך יראו כמו ממגזין, אבל אין לך דוגמנית בשלוף, אז קורס צילום מהנייד מיוחד למעצבות תכשיטים על רקעי צילום של דוגמניות תפור בדיוק בשבילך. לחצי כאן לכל הפרטים.

אריזה. רכישות רבות מתבצעות באינטרנט והאריזה היא חלק מחוויית לקוח, היא המפגש הראשון בין הלקוח למוצר שלך כשהוא יקבל אותו, האריזה היא הרושם הראשוני. צלמי והעלי לרשת גם תמונה של האריזה.

מה זה נותן לך? כך את משדרת איכות ומקצועיות. אריזה איכותית מעבירה מסר של מקצועיות, אכפתיות ותשומת לב לפרטים, ואת משרה אמון בקהל שלך, נותנת להם להבין שהמוצרים שלך הם באותה רמה גבוהה.

איריס בן שושן צלמת שמלווה בעלות עסקים

ציטוטים מעוררי השראה. שלבי את העיצובים שלך עם ציטוטים מעוררי השראה לקהל היעד שלך. ואם תבחרי בתמונה שלך עם ציטוט עליה זה אפילו יבליט אותך יותר ברשת ויגדיל לך חשיפה.

מה זה נותן לך? ציטוטים אלו יכולים לשקף את הערכים או הרגשות הקשורים ליצירות שלך, וליצור קשר עמוק יותר עם העוקבים שלך.

איריס בן שושן צלמת שמלווה בעלות עסקים
צילום: איריס בן שושן

צילומי תדמית ואוירה. "אנשים קונים מאנשים" – בטח שמעת את המשפט הזה לא פעם. הקהל רוצה להכיר אותך, לראות מי עומדת מאחורי המותג, ממי הוא קונה, הוא רוצה להתחבר אליך, לשמוע עליך. הגיע הזמן להיות בפרונט! בקדמת הבמה! באותנטיות שלך.

מה זה נותן לך? חשיפה גדולה יותר (ידוע תמונות פנים ברשתות החברתיות מגדילות חשיפה), חיבור של הקהל אליך ולמוצר שלך.

איריס בן שושן צלמת שמלווה בעלות עסקים
צילום: איריס בן שושן

צילום תמונה טובה ומקצועית מהנייד זה לגמרי אפשרי. צלמי תמונות איכותיות ומוארות היטב של המוצרים שלך, של תהליך היצירה, של הסיפור שלך העסק שלך, מאחורי הקלעים ושיתופי פעולה בינך ובין הלקוחות, צלמי גם את עצמך תמונות מקצועיות ואותנטיות והתחילי לגוון בשיווק הוויזאולי שלך.
מה זה נותן לך? כך את מטפחת קשר חזק עם הקהל שלך ומגדילה את האפשרות שירכוש ממך.

רוצה למכור יותר עם תמונות טובות יותר?
לחצי כאן לקורס צילום בסמארטפון מיוחד ליוצרות ומעצבות. או לחצי כאן לרקעים לצילום שעושים את ההבדל, וכאן לצילומי תדמית ליוצרות ומעצבות. ליצירת קשר ולליווי 1:1 עם איריס מוזמנות להיכנס לאתר, לאינסטגרם ולדף העסקי שלה או להתקשר ולהתייעץ בטלפון 050-3243310.

במדור הטיפים מתפרסמות כתבות עם טיפים בנושאים שונים. ההמלצות ניתנות על ידי נשות מקצוע שמתראיינות למגזין, מובאות כלשונן ואין המגזין נושא כל אחריות על תוכן או טיב ההמלצה. לשאלות נוספות מוזמנות לפנות לבעלת העסק. לקריאת כל הטיפים במדור לחצי כאן

יש לך עסק ותרצי לכתוב את הטיפים שלך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין ולשלוח הצעת מחיר. מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה