עיצוב מרחבי עבודה / סיגל ליואי

סיגל ליואי היא מעצבת פנים בעלת סטודיו המתמחה בעיצוב משרדים וחללים עסקיים. סיגל מחפשת את הפוטנציאל הגלום בתוך החלל, ועבודותיה הן ביטוי לתפיסה עיצובית, המשלבת בין פרקטיות, מינימליזם וחיבור עמוק לערכי הלקוח. היא מוצאת סיפוק רב בתהליך הפרויקט שמחבר בין מציאות לחלום, במטרה למצוא את הפתרון האידיאלי עבור כל לקוח, תוך התחשבות בצרכים, בתקציב ובמגבלות הקיימות. ליצירת קשר עם סיגל מוזמנות להיכנס לאתר, לאינסטגרם ולדף העסקי שלה.

סיגל ליואי מעצבת פנים
צילום: יואב גורין

 כמה מילים על הפרויקט – משרדי תנועת פנימה

"הפרויקט בוצע עבור תנועת פנימה אשר הוקמה על ידי אנשי ציבור ומנהיגים בראשות הרב שי פירון ושלמה דברת, במטרה להתמודד עם הקיטוב בחברה הישראלית. משרדי התנועה ממוקמים בלוד כחלק מהאג’נדה לחיזוק חברות מוחלשות בחברה."

מה הסגנון העיצובי שנבחר?

"במשרדי 'פנימה' סגנון העיצוב מודרני בשילוב של עיצוב בר קיימא בדגש על שימוש בחומרים ממוחזרים ופסולת תעשייתית."

סיגל ליואי מעצבת פנים
צילום: יואב גורין
סיגל ליואי מעצבת פנים
צילום: יואב גורין

איזה אתגר היה לך בפרויקט ואיך התמודדת איתו?

"כמו במשרדים רבים גם ב'פנימה' התקרה היא אתגר כאשר יש צורך לתת מענה לאקוסטיקה ובאותה העת לאפשר טיפול במערכות. במקרים רבים השימוש יהיה בתקרה פריקה כזו או אחרת בהתאם לתקציב. במקרה הזה מדובר בתקרה נמוכה במיוחד והיינו חייבים לשמור על מקסימום גובה. הפתרון היה בהדבקה של ספוגים לתקרה מעל מערכות הספרינקלרים, המיזוג, החשמל והתקשורת."

מה מיוחד בפרויקט הזה?

"במרכז החלל עיצבנו רחבת התכנסות מעוגלת ומודולרית, ששואבת השראה ממבנה בית מדרש. צורתה הייחודית יוצרת מרחב פתוח ומכיל, שבו אנשים יכולים להיפגש, ללמוד ולצמוח. במיקום מרכזי ניצבת ספרייה עשירה ומגוונת, המהווה מקום של כבוד – הן באופן מטפורי והן באופן מילולי. בחרתי להשתמש במדפי מתכת סטנדרטים של לה גרדיה כדי לתת במה לתוכן עצמו .הספרייה היא סמל לפלורליזם ולסובלנות. היא מקום שבו מגוון דעות ורעיונות יכולים להתקיים זה לצד זה."

טיפים לעיצוב מרחב עבודה

"לפני הכול לנקות את השטח מאינפורמציה מיותרת על מנת להעביר מסר חד וברור."

"לפתוח את החלל על מנת לאפשר תחושה של רווחה וזרימה."

"לעבוד תמיד בדיאלוג עם הלקוח ולשים את הצרכים והרצונות שלו במרכז."

סיגל ליואי מעצבת פנים
צילום: יואב גורין
סיגל ליואי מעצבת פנים
צילום: יואב גורין

רגע מרגש שהיה בפרויקט

"הפרויקט היה משמעותי במיוחד עבורי בזכות המפגש המרתק עם הרב שי פירון. מעבר להיותו מנהיג ציבור מוערך, הרב פירון הוא אדם בעל עושר תרבותי ויצירתיות מופלאה. השיח מולו, לאורך תהליך העבודה, היה פתוח, מכבד ומפרה. מצד אחד, הרב פירון הביא איתו חזון ברור וערכים שהיה לי חשוב לשקף בעיצוב. מצד שני, הוא גילה סובלנות והכלה לפרשנות ולסגנון העיצובי שלי."

המלצה על איש מקצוע 

"חשוב לי לשלב בפרויקטים מעצבים ואמנים ישראלים ככול הניתן. בפרויקט זה עבדתי עם MOLET על פרטי רהוט ממוחזרים ועם ONEWIRE, שהקקטוסים שלו מוסיפים ממד נוסף לחלל ומדגישים את הישראליות."

ליצירת קשר עם סיגל מוזמנות להיכנס לאתר, לאינסטגרם ולדף העסקי שלה.

במדור עיצוב מרחבי עבודה מתפרסמות כתבות על עיצוב מרחבי עבודה שונים – חדרי עבודה, משרדים, חנויות, מסעדות, מרחבי למידה, חדרי ילדים ועוד. לקריאת כל הכתבות במדור לחצי כאן.

עיצבת מרחב עבודה מעניין? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין.
מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

חדש!!! הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה