עיצוב מרחבי עבודה / סיגל דניאלי

סיגל דניאלי היא מעצבת פנים מגני תקווה, בעלת משרד לתכנון ועיצוב פנים המספק מעטפת שלמה ללקוחותיה, תוך הקפדה על התאמה אישית, עמידה בתקציב ומקצועיות. היא מאמינה בהפיכת תהליך מלחיץ של תכנון בית לחוויה והפיכת קירות לחלל מלא אווירה ואנרגיה. ליצירת קשר עם סיגל מוזמנות להיכנס לאינסטגרם ולדף העסקי שלה.

סיגל דניאלי מעצבת פנים
צילום: סיגל דניאלי

כמה מילים על הפרויקט – משרדי חברת K2P בע"מ

"חברת K2P בע"מ היא חברת צעירה ודינאמית המתמחה בארכיטקטורת ידע (Knowledge Architecture). החברה מספקת פתרונות ומערכי הדרכה והכשרה חדשניים, המותאמים ללקוחותיה – החל מחברות מובילות במשק הישראלי וכלה במוסדות אקדמיים. מה שהחל כרעיון במוחם של צמד יזמים, הפך למציאות של ממש. ככל שפעילות החברה התרחבה, נעשה ברור כי יש למצוא משכן חדש שיוכל להכיל את הצמיחה – מקום שישמר את האופי הייחודי, החדשנות ורוח היזמות המאפיינים את החברה. הפרויקט כלל תכנון מאפס וליווי מלא עד קבלת טופס אכלוס ונמשך כשלושה חודשים."

מה מיוחד בפרויקט הזה?

"המיוחד בפרויקט הזה ששלב הביצוע נפל על תחילת המלחמה, מצב שהכניס את כל המדינה ללחץ, פחד ובלבול. היה המון חוסר וודאות לגבי איך, מה ומי? היה חוסר עצום בפועלים גם בגלל הסגרים וגם בגלל שפועלים זרים פשוט עזבו את הארץ, המון ספקים גויסו למילואים ולקח זמן עד שקיבלנו אישור להתחיל."

סיגל דניאלי מעצבת פנים
צילום: סיגל דניאלי
סיגל דניאלי מעצבת פנים
צילום: סיגל דניאלי
סיגל דניאלי מעצבת פנים
צילום: סיגל דניאלי

מה היה הכי חשוב לך בפרויקט?

"כמו בכל פרויקט שאני מבצעת, הכי חשוב לי לתת מענה תכנוני נכון ללקוחות, למקסם את החלל, ליצור אוירה ואנרגיה שתגרום לאנשים לרצות להגיע בכל בוקר למקום העבודה ולדעת שהלקוח עובר את התהליך בביטחון שאני איתו עד הסוף."

מאיפה ההשראה לעיצוב, מה הסגנון שנבחר?

"ההשראה לעיצוב הגיעה מתוך כוונה להכניס את החוץ פנימה מאחר והחלל עצמו פונה לצד דרום, מה שאומר שרוב היום הווילונות מסתירים את החוץ. בנוסף לחלל הראשי יש גם 2 ממ"קים (מרחב קומתי מוגן) ללא חלונות בכלל. כדי לספק לעובדים תחושה של מרחבים הותקנו טפטים של טבע ואורבניות צבעונית ושאר ההתאמות נעשו בגוונים תואמים."

סיגל דניאלי מעצבת פנים
צילום: סיגל דניאלי
סיגל דניאלי מעצבת פנים
צילום: סיגל דניאלי
סיגל דניאלי מעצבת פנים
צילום: סיגל דניאלי

איזה אתגר היה לך בפרויקט ואיך התמודדת איתו?

"פרט לאתגר של תחילת ביצוע בזמן מלחמה, שגרם ללא מעט דחיות ועיכובים, הפרויקט עצמו היה הראשון שהביצוע שלו החל בבניין חדש לגמרי. גם פה היו חבלי לידה לא פשוטים אבל בעזרת בועז, מפקח מטעם הלקוח שעבד עם רונית מפקחת מטעם הקבלן הצלחנו להתגבר על לא מעט בירוקרטיות, בלת"מים ובעיות."

שלושה טיפים לעיצוב מרחב עבודה

"לקחת ליווי מקצועי."

"לא לוותר על הדמיות! הדמיות מאפשרות ללקוחות לראות את החלל כמו שהוא יצא בסוף ומאפשר להם לקחת חלק פעיל בתהליך עצמו."

"שקיפות מלאה מול הלקוחות. נוסחה מנצחת במיוחד בתהליך הביצוע שמלא בהפתעות."

רגע מרגש שהיה בפרויקט

"בכללי אני מתרגשת מכל פרויקט חדש שמתחיל וכמו ברוב הפרויקטים שלי לשמחתי, בזכות ההתנהלות שלי, השקיפות וההכלה נוצרת מערכת יחסים ביני לבין הלקוחות שהיא מעבר למערכת יחסים מקצועית וגם פה מרגיש לי שהרווחתי עוד חבר."

סיגל דניאלי מעצבת פנים
צילום: סיגל דניאלי
סיגל דניאלי מעצבת פנים
צילום: סיגל דניאלי
סיגל דניאלי מעצבת פנים
צילום: סיגל דניאלי

מה את לוקחת איתך לדרך מהפרויקט?

"מהפרויקט הספציפי הזה שהיה מאוד מאוד מורכב אני לוקחת את האמונה בעצמי, באינסטינקטים שלי, בתחושות הבטן והאינטואיציות שלי כי הן הוכחו לאורך כל התהליך."

מה פרויקט החלומות שלך?

"פרויקט החלומות שלי הוא לתכנן ולעצב בית לחיילים בודדים שיספק להם תחליף לבית שעזבו, שיהיה נעים, חם ומחבק."

המלצה על פריט או על בעל מקצוע

"אני רוצה לפרגן ובענק לקובי מחברת קיוביק ריהוט משרדי שמלווה אותי שנים ומעולם לא אכזב. תודה על הסבלנות, השרות והביצוע של הריהוט במשרד."

ליצירת קשר עם סיגל מוזמנות להיכנס לאינסטגרם ולדף העסקי שלה.

במדור עיצוב מרחבי עבודה מתפרסמות כתבות על עיצוב מרחבי עבודה שונים – חדרי עבודה, משרדים, חנויות, מסעדות, מרחבי למידה, חדרי ילדים ועוד. לקריאת כל הכתבות במדור לחצי כאן.

עיצבת מרחב עבודה מעניין? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין.
מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

חדש!!! הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה