נשים ועסקים / סיגל דניאלי

סיגל דניאלי היא בעלת משרד בוטיק לתכנון ועיצוב פנים מגני תקווה, המספק מעטפת שלמה ומושלמת ללקוחותיה, תוך הקפדה על התאמה אישית, עמידה בתקציב ומקצועיות בלתי מתפשרת. סיגל אוהבת, נושמת וחיה עיצוב, חומרים וצבע ומשלבת בניהם בפרויקטים שלה בצורה מושלמת.

סיגל דניאלי מעצבת פנים
צילום: טלי לקסר

איך העסק התחיל?

"אל תחום העיצוב הגעתי לאחר 17 שנות עבודה במשרד מהנדסים. לפני שמונה שנים החלטתי לעבור אל קדמת הבמה ובחרתי ללמוד עיצוב פנים כשבאמתחתי ידע נרחב בכל הקשור לתכנון. בתקופה שלפני תחילת הלימודים בפועל, התחלתי ללמוד מידול בתלת ממד וביצוע הדמיות, דבר שהוכח כהשקעה משתלמת, כשהלקוח הראשון שבחר לתת בי את אמונו התרשם מאוד מהיכולות הטכניות שלי וביקש שאעצב לו משרד. פרויקט משרדים זה היה הפתיח לעוד פרויקטים של עיצוב משרדים שהגיעו בעקבותיו וחשף אותי לתחום שאפשר לי לעוף מבחינה עיצובית וביסס את מעמדי כמומחית לעיצוב משרדים חדשים משלב מעטפת ועד אכלוס, ושיפוץ משרדים קיימים. עם הזמן נכנסו לסטודיו פרויקטים מגוונים שגרמו לי להתנסות בנישות שונות ומיתגו אותי כמעצבת רבגונית בעלת מנעד רחב של פרויקטים."

כמה משפטים על העסק

"הסטודיו מספק שרותי תכנון ועיצוב פנים לדירות קבלן, דירות יד שניה, בתים פרטיים, אולמות תצוגה, חנויות ומשרדים. ליווי מלא הכולל בחירת קונספט עיצובי, הכנת תכניות לביצוע, מידול בתלת ממד והדמיות, ליווי לרכישות, פרטי נגרות, ביצוע אומדנים, התנהלות מול אנשי מקצוע וביקור באתר לאורך כל שלבי הפרויקט.
כדי להרחיב את הידע המקצועי ולאפשר ללקוחותיי שקט ומינימום תקלות במהלך הביצוע סיימתי לימודי פיקוח מעשי שבהם נחשפתי לצורות עבודה נכונות בתחומים רבים. אני מקפידה לצאת להשתלמויות מקצועיות וימי עיון באופן תדיר כדי להיחשף לטרנדים מובילים, חומרים חדשים ושיטות עבודה עדכניות. בימים אלו מתחילה ללמוד תכנון ועיצוב מרחבי למידה מותאמים לרוח התקופה." ליצירת קשר עם סיגל מוזמנות להיכנס לאינסטגרם ולדף העסקי שלה.

סיגל דניאלי מעצבת פנים
צילום: סיגל דניאלי
סיגל דניאלי מעצבת פנים
צילום: סיגל דניאלי

מה מיוחד בתהליך איתך?

"הכלה, רגישות והליכה יד ביד עם הלקוחות תוך הקפדה על שיתופם המלא בכל שלב בפרויקט הם נר לרגלי.
פרויקט תכנון ועיצוב חלל מחבר אותי ללקוחות לתקופת זמן לא קצרה, אישית ומקצועית, ודורש ממני לספק להם את הביטחון והשקט הנדרשים לתהליך כל כך מורכב. הניסיון הרב שלי בתכנון מאפשר לי להציע פתרונות מיטביים לעיצוב החלל תוך הקפדה על פונקציונאליות מרבית. העיצוב שמשלים את התכנון מותאם כמו כפפה לרצונותיהם של הלקוחות וזאת אחרי חקירה מעמיקה של הצבעים, הטקסטורות והחומרים שגורמים להם לתחושת נועם ורוגע. אני מקפידה לצאת מהקופסא, ליצור אלמנטים מיוחדים עבור הלקוחות ולא להיגרר לטרנדים תקופתיים שימאסו עליהם במהרה."

שלושה טיפים לנשים עצמאיות

"את היא העסק. שימי את עצמך בקדמת הבמה, תפרגני לעצמך, תעשירי את עצמך, תאתגרי את עצמך ופשוט תעופי."

"תשתדלי לא להיות 'נישתית' אין לך מושג כמה אפשרויות יש בחוץ!"

"אל תיבהלי ממהמורות בדרך, הן גורמות לנו לקבל זוויות נוספות שאולי היינו מפספסות, ואל תאפשרי לאף אחד או אף אחת להקטין אותך."

סיגל דניאלי מעצבת פנים
צילום: סיגל דניאלי
סיגל דניאלי מעצבת פנים
צילום: סיגל דניאלי

פרוייקט מיוחד שהיה לך כחלק מהעבודה

"פרוייקט מיוחד ומרגש עבורי היה לעצב את משרדי חברת המהנדסים בה עבדתי כשכירה במשך 17 שנה. את לימודי העיצוב התחלתי בעודי עובדת במשרד וגם את העבודות הראשונות בתחום ביצעתי במקביל לעבודה שם.
מצאתי את עצמי משתפת את חברי למשרד ואת המנהל בעיצובים שלי וכנראה משהו מההתלהבות וההתרגשות עבר גם אליו וברגע שעלה הרעיון למעבר למשרדים חדשים, הייתי האופציה המידית והיחידה. מודה שחובת ההוכחה הייתה עלי וגרמה לי ללחץ לא קטן, אבל לשמחתי הצלחתי במשימה בענק וזכיתי לשבחים מכולם כולל מעובדי החברה בסניפים אחרים. הכיף היה שבזכות הפרויקט הספציפי הגיעו פרויקטים נוספים לעיצוב משרדים."

איך את צומחת ממשברים?

"מישהו חכם אמר שמה שלא הורג מחשל. ואכן, היו לי משברים בדרך, בהתחלה הייתי נלחצת ונבהלת. מהר מאוד גיליתי את היכולות הטבעיות שלי לנהל משבר, למצוא פתרונות, להיות אסרטיבית ולחשוב מחוץ לקופסא.
הגדולה היא ללמוד מכל משבר, להפנים ולצמוח. המוטו שלי הוא למנוע במקום לתקן כי מה שמעניין בסופו של תהליך, הוא לקוח מרוצה שמקבל את המוצר המוגמר ואת השרות הטובים ביותר."

סיגל דניאלי מעצבת פנים
צילום: סוזי לוינסון
סיגל דניאלי מעצבת פנים
צילום: סיגל דניאלי

מה את אוהבת בעבודה שלך?

"אני אוהבת את השקט בזמן התכנון הראשוני על המחשב ולא משחררת עד שמגיעה לאופציה האופטימאלית בעבור הלקוחות, ואוהבת את שלב המידול בתלת ממד ואת ההתרגשות של הלקוחות כשהם רואים את החלום הרבה לפני שהוא מתגשם. אני אוהבת ללכת לרכישות ולבחור את כל הפרטים שיהפכו את החלל לבית עבור הלקוחות, ואוהבת את ההגעה לשטח תוך כדי הביצוע ולראות איך כל השלבים מתכנסים לכדי שלם אחד. אוהבת את האינטראקציה עם אנשים, את ימי העיון, השתלמויות וההתעסקות ביופי. אוהבת את העבודה שלי!"

רוצות להכיר את סיגל קצת יותר? מוזמנות להיכנס לאינסטגרם ולדף העסקי שלה.

במדור נשים ועסקים מתפרסמות כתבות על עסקים שונים. לקריאת כל הכתבות במדור לחצי כאן.

יש לך עסק ותרצי שאכתוב עליך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין.
מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

חדש!!! הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה