נשים ועסקים / שירלי שטיין

שירלי שטיין בעלת סטודיו לאדריכלות ועיצוב פנים. בשנים האחרונות היא מלווה מגוון פרויקטים בכל הגדלים ומתמחה בשיפוץ ומהפך דירות ובתים פרטיים.

צילום: ענבר גאטי

איך העסק התחיל?

"גדלתי בבית שנשם אדריכלות ובניה עם אבא קבלן ואחות גדולה אדריכלית. על השולחן בפינת האוכל היו מונחות תוכניות אדריכליות וגרמושקות, וכילדה ביקרתי הרבה באתרי בניה. זכור לי שבחופש הגדול הלכתי עם אבא לבניינים שבנה – הייתי סקרנית לראות איך הבניין רוקם עור וגידים ואפילו מצאתי את עצמי מטייחת רובה בין האריחים. היה זה נורא טבעי שאגיע לאדריכלות, ואכן אחרי הצבא למדתי אדריכלות ועיצוב פנים באוניברסיטת תל אביב, בפקולטה להנדסאים."

כמה משפטים על העסק

"אני עוסקת ומתמחה במגוון רחב של פרויקטים החל מתכנון אדריכלי, שיפוצים, עיצוב פנים והום סטיילינג, מהפך ומייקאובר לדירות ובתים, למשרדים, לחללים משותפים ועוד. בנוסף, אני מתמחה בעיצוב אינסטנט לצורך השבחת נכס לפני מכירה (הום סטייג'יינג) ועיצוב ביום אחד על מנת לאפשר ללקוח לנצל בצורה מקסימלית את התקציב במינימום זמן ומאמץ. מטרתי העיקרית הינה לעצב בסגנון שמתאים לערכים ולעקרונות של הלקוחות שלי, לאפשר להם להתחבר באופן סנטימנטלי למקום ולדאוג שהעיצוב יעמוד במבחן הזמן."

שירלי שטיין סטודיו לאדריכלות ועיצוב פנים
צילום: מאור מויאל
שירלי שטיין סטודיו לאדריכלות ועיצוב פנים
צילום: מאור מויאל

מה מיוחד בגישה שלך?

"אני משלבת בין חומרים חדשים לישנים, ובין מודרני לכפרי. אני מאמינה שהשילובים שמשלימים אחד את השני הם אלו שיוצרים את ההרמוניה ואני שמה דגש על מה כל חומר מייצג, משתמשת באבן, עץ, מתכת, זהב, זכוכית וטקסטיל כדי ליצור אווירה ביתית וחמה. השפה העיצובית שלי מתאפיינת באדריכלות נקיה, קווים ישרים, חללים אסתטיים, פונקציונליים ולא עמוסים מדי, עיצוב פנים חם, הרמוני ומאוזן עם פריטים המשלימים את סיפורם האישי של בני הבית ומשתלבים בצורה מדויקת בחלל. בתהליך העבודה איתי אני משתדלת לשמור על תקשורת פתוחה וישירה, אני מתחברת ללקוחות שלי, לבתים ולחלומות שלהם, והכי חשוב מתייחסת לכל בית כאילו הוא ביתי."

שלושה טיפים לנשים עצמאיות

"זמן לעצמך. אני ממליצה להקדיש כל יום שעה לעצמך, זמן שהוא רק שלך – ריצה, מדיטציה, קפה, קריאת ספר ועוד. ההתנתקות הזאת ממלאת באנרגיה ומפחיתה מתח ולחץ מיותר."

"הקפידו לכתוב את המטרות שלכן מדיי תקופה. מטרות לשנה החדשה, לחודש הקרוב ואפילו ליום הנוכחי. כתיבת המטרות תכניס אותן לסדר העדיפויות שלכן ותעזור לכן להגיע אליהן בקלות."

"פקחו עיניים, ההשראה נמצאת בכל מקום. כאשר אתן יוצאות החוצה, או נכנסות לחלל חדש הקפידו להתבונן ולספוג רעיונות וכיוונים חדשים. אין לדעת מהיכן ההשראה תבוא."

שירלי שטיין סטודיו לאדריכלות ועיצוב פנים
צילום: מאור מויאל

פרויקט מיוחד שהיה לך כחלק מהעבודה

"זוג מקסים פנה אליי לפני עשור כאשר רכשו את דירתם הראשונה וביצעתי עבורם תכנון ועיצוב לנכס. בתקופה ההיא הם היו זוג צעיר בלי ילדים בדירה קטנה, ובימים אלו הם חזרו אליי לאחר שהמשפחה התרחבה ונולדו להם שני ילדים. הם רכשו דירה חדשה גדולה יותר, וכיום אני מתכננת ומעצבת את דירתם לפי הצרכים החדשים שלהם ולפי הקו המשפחתי שגדל והתפתח. הפרויקט הזה מרגש אותי במיוחד, מאחר ואני מרגישה שאני לוקחת חלק בתחנות החיים השונות של המשפחה הזו ומלווה אותם קדימה."

איך את צומחת ממשברים?

"אני עוצרת רגע, נושמת עמוק, לוקחת זמן לעצמי לחשוב ובודקת מהן האלטרנטיבות למצב הקיים. אני מתעסקת בעיקר בחשיבה מקדמת, מתייעצת עם בן זוג, איש מקצוע, קולגה או חבר קרוב כדי לקבל חוות דעת אובייקטיבית."

שירלי שטיין סטודיו לאדריכלות ועיצוב פנים
צילום: מאור מויאל
שירלי שטיין סטודיו לאדריכלות ועיצוב פנים
צילום: מאור מויאל

מה את אוהבת בעבודה שלך?

"אני אוהבת את המבט בעיניי הלקוחות שלי כאשר הם צופים בתוצאה הסופית ואת האושר ואת האווירה הטובה שהשינוי מכניס לחייהם."

רוצות להכיר את שירלי קצת יותר? מוזמנות להיכנס לאתר, לאינסטגרם ולדף העסקי שלה.

במדור נשים ועסקים מתפרסמות כתבות על עסקים שונים. לקריאת כל הכתבות במדור לחצי כאן.

יש לך עסק ותרצי שאכתוב עליך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין.
מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

חדש!!! הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה