נשים ועסקים / שי כהן-לב

שי כהן-לב היא מעצבת פנים בעלת הסטודיו Shai Lev Design Lab. שי בוגרת תאר ראשון מהמחלקה לעיצוב פנים במכון הטכנולוגי חולון. הסטודיו שלה מתמחה בתכנון ועיצוב פנים של חללי מגורים ומסחר ומספק שירות עיצוב כולל בהתאמה אישית. שי מאמינה שעיצוב נכון מייצר חווית חלל נוחה ונעימה יותר שמשפרת ומשפיעה על האדם ועל איכות חייו באופן משמעותי.

שי כהן-לב מעצבת פנים

איך העסק התחיל?

"העסק התחיל מתוך רצון להגשים חלומות, גם שלי בתור מעצבת וגם של אנשים. לאחר שעבדתי במספר משרדים כשכירה, החלטתי להקים את העסק שלי מתוך אמונה שלעצב חללים זה הרבה מעבר לבחירת גוונים וחומרים, זו האחריות לספר סיפור, להמציא שפה ולהעביר תחושות וחוויה. כל פרויקט עבורי הוא אתגר חדש ומרתק מבחינתי כל חלל הוא הוא עולם ומלואו."

כמה משפטים על העסק

"בסטודיו שלי יש מגוון רחב מאוד של פרויקטים, מדירות קבלן ועד שיפוצים של בתים פרטיים, עסקים קטנים וגם מסעדות. אני מלווה כל פרויקט צמוד צמוד בכל השלבים של תהליכי התכנון והעיצוב, מבקרת בשטח לעיתים קרובות, יושבת עם אנשי המקצוע, נמצאת בקשר יום-יומי עם הלקוחות וכמובן שאמונה על שרטוט  תכניות העבודה, פרטי הנגרות וכלל המפרטים התכנוניים כל אלו מתוך אמונה שהעסק הוא אני והנוכחות והדינמיקה שלי הם המפתח לפרויקטים מוצלחים ולקוחות מרוצים." ליצירת קשר עם שי מוזמנות להיכנס לאינסטגרם ולדף העסקי שלה.

שי כהן-לב מעצבת פנים
צילום: אלון שפירא
שי כהן-לב מעצבת פנים
צילום: אלון שפירא
שי כהן-לב מעצבת פנים
צילום: אלון שפירא

מה מיוחד בגישה שלך?

"אני בן- אדם של אנשים ולכן חשוב לי מאוד הקשר עם הלקוחות שלי. אני בעד מעורבות, סיעור מוחות ושיח פתוח, אוהבת להקשיב לסיפור שלהם, לרצונות שלהם, לדברים שמפריעים להם וכך לבנות עבורם פרוגרמה מדוייקת שתענה על כלל הצרכים שלהם. ומתוכה לייצר עבורם את החללים האולטימטיבים."

טיפים לנשים עצמאיות

"אם יש לך חלום דייקי אותו ותעופי איתו כמה שיותר רחוק."

"תקיפי את עצמך באנשים שנותנים לך אנרגיה וכוח להוציא מעצמך את הטוב ביותר."

"אל תפחדי לעשות את מה שאת טובה בו ויחד עם זאת לעולם אל תתפשרי על איכות העבודה שלך, והכי הכי חשוב תהני מהדרך היא לא פחות חשובה מהתוצאה."

שי כהן-לב מעצבת פנים
צילום: אלון שפירא
שי כהן-לב מעצבת פנים
צילום: אלון שפירא

איך את צומחת ממשברים?

 "אני משתדלת לקחת הכל בפרופורציה. מבינה שאין תהליכים בלי משברים ובעיקר והכי חשוב לומדת מהם וזוכרת שבסוף הכל חולף."

מה את אוהבת בעבודה שלך?

"אני אוהבת את האפשרות שניתנת לי להיכנס לעולמם של הלקוחות שלי ללמוד אותו ואותם ולקחת חלק משמעותי בשינוי המקום הכי חשוב להם על מנת לשפר את איכות חייהם. אני אוהבת את הדיסוננס בין ימי הקניות והביקורים בשטח לבין הימים בהם אני יושבת שעות מתכננת ומשרטטת את הפרויקטים לפרטי פרטים. ובעיקר אני אוהבת את תחושת הסיפוק בלהגשים חלומות של אנשים."

רוצות להכיר את שי קצת יותר? מוזמנות להיכנס לאינסטגרם ולדף העסקי שלה.

במדור נשים ועסקים מתפרסמות כתבות על עסקים שונים. לקריאת כל הכתבות במדור לחצי כאן.

יש לך עסק ותרצי שאכתוב עליך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין.
מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

חדש!!! הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה