נשים ועסקים / רוני לוי

רוני לוי עוזרת לנשים להצמיח את העסק שלהן ברשתות החברתיות. היא מלמדת פרקטיקה עסקית שבעזרתה ביססה בהצלחה את העסק שלה ושל מאות עסקים נוספים ברשת. 

רוני לוי מצמיחה עסקים ברשתות חברתיות.

איך העסק נולד?

"העסק שלי נולד בעקבות השינוי המגמתי בעולם, בו הרשתות החברתיות הפכו להיות כיכר מרכזית למפגש בין אנשים והמשפך השיווקי הגדול בעולם ליצירת אינטרקציה עסקית. זו הסיבה שקראתי לו Hugandtag – לחבק ולתייג, כי זה הפך להיות סיפור חיינו. התחזקותה של אינסטגרם בארץ אפשרה לי להציג תוכן שעניין קהל רב, והביא לידי ביטוי את הניסיון, הכישורים והתפיסה שלי באופן שהפך להיות דוגמה לתפיסה עליה מבוסס העסק ובעזרתה אני מצמיחה עסקים: Build community – Create business."

כמה משפטים על העסק

"המוצרים שלי מגוונים ומותאמים למצב העסק ולשאיפות של בעל העסק. אני מציעה אותם לאחר שיחה מעמיקה, בה אני מקשיבה ומבררת מה הלקוח מחפש ומה הציפיות שלו. השירות שלי מודולרי, כך שניתן לרכוש 'חתיכה' קטנה בכל פעם, ולהתקדם בקצב ובתקציב של הלקוח, החל מליווי צמוד משלב הקמת הנכסים הדיגיטליים, ניהול רשתות חברתיות, בניית התשתית העיצובית והאסטרטגית, יעוץ חד פעמי או סדרה, וגם מועדון תוכן, שהוא ליווי שנתי לבעלי עסקים, בעלות של 125 ש"ח לחודש." רוצות להכיר את רוני קצת יותר? מוזמנות להיכנס לקהילה שלה באינסטגרם, לרכוש את ספרון ההשראה הנשי שלה או לפנות בטלפון 050-5990088.

רוני לוי מצמיחה עסקים ברשתות חברתיות.

מה מיוחד בגישה שלך?

"מה שמייחד אותי זו התפיסה נטולת המניירות. למדתי שיווק לפני עשרים שנה ואני מבינה היטב את נוסחאות ולקסיקון השיווק, אך אני גם קשובה לשינויי הזמן, ולא מאפשרת לעצמי ולשום לקוח שלי להיות שבוי בתבניות כמו להיות מותג, בידול ועוד. בידול הוא האישיות שלנו ולהיות מותג זו לא מטרה, זו תוצאה שמתרחשת בתנאים מסוימים. אני קשובה לקהל שלי על מנת להבין את הצרכים שלו ולהציע לו רעיונות מתאימים ופרקטיים עבור העסק שלו. אני לא מוכרת דברים שמישהו לא צריך."

"אני מביאה שילוב ייחודי של יכולות ואהבות שלי מתחומים רבים. במשך 15 שנים ניהלתי מערכי מכירות ושיווק גדולים בתחום הסלולר והתוכנה, ולצד זה, מגיל עשר ועד האוניברסיטה למדתי אמנות ושילבתי שיווק. לאורך כל השנים בהן עבדתי כשכירה עסקתי בעיצוב כמשהו משני, אבל לעולם לא הפסקתי. מה שאני עושה היום הוא למעשה מיצוי מופלא שהזדמן לי בזכות האינסטגרם, ואני מגישה את כל כולי, כפי שאני באמת מאמינה שעסק צריך – שילוב מצויין של אלמנטים שבונים זהות – כזאת שאנשים רוצים להיות חלק ממנה."

טיפים לנשים עצמאיות

"הטיפים שלי לנשים עצמאיות, שזורים בכל מה שאני אומרת ועושה, כי אני מעבירה הלאה דברים שאני מיישמת בעצמי. אז דבר ראשון, תתחילי. מקסימום יקרה משהו טוב! אין באמת סיבה לחכות לרגע הנכון, את תדעי שהוא נכון רק כאשר תמצאי בו."

"תכניות גדולות ומדוקדקות מרחיקות אותנו מעשייה, תרגישי אושר פנימי בלתי מוסבר כשאת נמצאת בשקע הנכון, כך אני מרגישה עכשיו וזה בדיוק מה שאני אוהבת בעבודה שלי."

איך את צומחת ממשברים?

"משבר זו מילה גדולה ומבחינתי היא פחות קשורה לעסק, מבחינתי משבר זה תהליך נפשי שקשור חלילה בבריאות של יקיריי. גם אם מחר העסק שלי ימחק, אמציא את עצמי מחדש, זה לא משבר, זה שביל חדש שהגיע. ועם כל הכבוד לעסק הנפלא שיש לי, הוא חייב להשתלב בחיים עצמם."

רוצות להכיר את רוני קצת יותר? מוזמנות להיכנס לקהילה שלה באינסטגרם ולהנות מהרבה תוכן חינמי שמקדם עסקים, לרכוש את ספרון ההשראה הנשי שלה או לפנות בטלפון 050-5990088.

במדור נשים ועסקים מתפרסמות כתבות על עסקים שונים. לקריאת כל הכתבות במדור לחצי כאן.

יש לך עסק ותרצי שאכתוב עליך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין.
מוזמנת להתקשר או לכתוב לי: עמנואלה – 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה