נשים ועסקים / רעות ביכלר

רעות ביכלר היא בעלת סטודיו לעיצוב ממבשרת ציון, וגם מנהלת מרפאת שיניים מזה 11 שנים, אמא חד הורית לשני מתבגרים, מאפרת מקצועית, תכשיטנית וחובבת ריקודים סלוניים.

רעות ביכלר עיצוב פנים
צילום: יאנה דודלר

איך העסק התחיל?

"לתחום עיצוב הפנים הגעתי כמעט במקרה אבל התאהבתי בו באופן טוטאלי. פיצוץ בצינור תחת הריצוף בדירה השכורה שלי, הוביל לשיפוץ מלא ולתהליך סטיילינג שעשיתי בעצמי ומשם המשכתי לעיצוב משרד גדול ברמת השרון. כמי שעסקה באסתטיקה בתחומים שונים בחיי, הדרך ללימודי עיצוב פנים באוניברסיטה הפתוחה הייתה סלולה."

כמה משפטים על העסק

"שירותי הסטודיו כוללים ייעוץ חד פעמי לקראת פרוייקט שיפוץ או הלבשת הבית, ליווי ליום קניות חד פעמי, תכנון פריט נגרות או ליווי מלא וכולל בתהליכי שיפוץ גדולים. השירות מיועד לאנשים שאוהבים עיצוב לא שגרתי וייחודי ומעוניינים לקבל ליווי מקצועי מכל הלב והנשמה." ליצירת קשר עם רעות מוזמנות להיכנס לאינסטגרם ולדף העסקי שלה.

רעות ביכלר עיצוב פנים
צילום: יאנה דודלר
רעות ביכלר עיצוב פנים
צילום: יאנה דודלר
רעות ביכלר עיצוב פנים
צילום: יאנה דודלר

מה מיוחד בתהליך איתך?

"אני יצירתית, ואוהבת ליצור מראה ייחודי בחללים ועל כן תמיד אקפיד לשלב חדש עם ישן ועם פרטים ואקססוריז בסגנונות שונים על מנת ליצור מראה ייחודי."

מה עושה אותך בעלת מקצוע טובה?

"האמביציה, השאיפה ללמוד ללא הרף, יכולת החלימה והדמיון הפרוע, ועם זאת, החיבור המהיר שלי עם אנשים."

טיפים לנשים עצמאיות

"בתחום עיצוב הפנים אני ממליצה מאוד על הקורסים המעשיים עד מאוד של סיון קונוולינה ושל ניר אריאל בתחום פיקוח הבניה. בקורסים נלמדים לעומק נושאים שכמעט לא נוגעים בהם במהלך הלימודים באוניברסיטה."

רעות ביכלר עיצוב פנים
צילום: יאנה דודלר
רעות ביכלר עיצוב פנים
צילום: יאנה דודלר

חוויה מרגשת שהייתה לך כחלק מהעבודה

"העבודה הכי מרגשת שלי הייתה שיפוץ ועיצוב הבית של סבתי בת ה- 91, אשר הביעה את דעתה הנחרצת באשר לכל פרט ופרט בתהליך. כיוון שלא הסכימה להחליף את הריהוט הקיים, היה זה אך טבעי לסגנן את הבית בהתאם למצב הקיים."

איך את צומחת ממשברים?

"אני משתמשת ביכולת המחשבה החיובית, משתדלת לנקות ייסורי מצפון, מפרגנת לעצמי את אפשרות השיתוף והפריקה של מחשבות שליליות עם קולגות, חברות לחיים ועם אחיותיי היקרות. זוכרת כל העת היכן הייתי ולהיכן פני מועדות ולשיפור מצב הרוח שמה מוזיקה כיפית ורוקדת בבית."

רעות ביכלר עיצוב פנים
צילום: יאנה דודלר
רעות ביכלר עיצוב פנים
צילום: יאנה דודלר

מה את אוהבת בעבודה שלך?

"אני אוהבת את העיסוק באסתטיקה ויופי, הרמוניה וסימטריה עד אין קץ, ובמקביל, את האתגר התכנוני, כמו חידה שיש לפצח ואת האתגר האנושי לא פחות מכך."

רוצות להכיר את רעות קצת יותר? מוזמנות להיכנס לאינסטגרם ולדף העסקי שלה.

במדור נשים ועסקים מתפרסמות כתבות על עסקים שונים. לקריאת כל הכתבות במדור לחצי כאן.

יש לך עסק ותרצי שאכתוב עליך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין.
מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

חדש!!! הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה