נשים ועסקים / אורה בן חיון

אורה בן חיון, בעלת ORA SKETCHING MOMENTS, יוצרת, ציירת, מאיירת, בשנים האחרונות בעיקר במדיה של קולאז'. בת 48, אמא, בוגרת לימודי עיצוב פנים בהצטיינות, ילידת שנות ה- 70 העליזות, שהשפיעו על אישיותה הצבעונית. אורה השתתפה במספר תערוכות ציור קבוצתיות, והיא יוצרת בסטודיו שלה ברמת גן.

אורה בן חיון יוצרת קולאז'ים
צילום: שי וינשלק

איך העסק התחיל?

"הגיעה הקורונה, מסגר לסגר, וכבר המון זמן שמצאתי את עצמי נשאבת ועפה לתוך עולם הקולאז', אליו נחשפתי בשנים האחרונות. עולם של יצירה מלאת חופש ואפשרויות ואני מתה על זה! בא לי רעיון מדליק: לאייר חברה טובה שלי ולהוסיף בטכניקת קולאז' כל מיני פרטים שמאפיינים אותה ואת העולם שלה. התקבלה יצירה מקורית, מלאת הומור, שמספרת את הסיפור הייחודי שלה, יצירה עם קריצה! המשכתי ליצירה הבאה – הכנתי גם עבור בן זוגי יצירה אישית ומאז אני לא מצליחה לעצור. אני מקבלת המון פניות מחברים ומאנשים שאהבו את זה ומבקשים יצירה בהזמנה אישית גם לעצמם וליקרים שלהם. גם אתם מוזמנים לשמח מישהו שחשוב לכם ולהזמין עבורו יצירה מקורית וייחודית שמספרת את הסיפור האישי שהוא רק שלו. מוזמנים לבקר אותי באתר, שם תוכלו למצוא בנוסף אמנות מקורית שלי, קולאז'ים וציורים."

כמה משפטים על העסק

"ORA SKETCHING MOMENTS – אמנות מקורית, קולאז'ים, ציורים, איורים, מוצר הדגל הוא יצירה בהזמנה אישית, יצירה המורכבת מאיור ומקולאז' – שמשקפת ומספרת את הסיפור של מושאה. הסטודיו ממוקם ברמת גן, וניתן לרכוש און ליין מהאתר. הלקוחות שלי הן נשים, מוקפדות, בעלות טעם משובח, שאוהבות ונהנות לתת ברוחב לב ליקירים שלהם ומעריכות מקוריות ייחודיות ויצירה. נשים שמחוברות לאסתטיקה, וחשוב להן שהמרחב שלהן ישקף את זה." רוצות להכיר את אורה קצת יותר? מוזמנות להיכנס לאתר, לאינסטגרם ולדף העסקי שלה.

אורה בן חיון יוצרת קולאז'ים

אורה בן חיון יוצרת קולאז'ים

אורה בן חיון יוצרת קולאז'ים

מה מיוחד במוצרים שלך?

"אני מציעה קולאז'ים וציורים מקוריים שמקפיצים את החלל ומשדרגים, ועדיין התהליך המשמעותי והמיוחד ביותר קורה עבורי בהזמנה של יצירה אישית. העבודה עליה אורכת לפחות שבועיים, בהם קודם כל, הלב שלי מתרחב. אני מפנה מקום לאדם הזה, לסיפור חייו, לאנשים שאוהב ואהב, לאירועים שעיצבו את חייו, למקומות, לטעמים, לאהבות הקטנות והגדולות. המון מקום בתוכי, להכיר… להרגיש אותו, כדי לשקף את עולמו לתוך היצירה. זו מתנה עם המון משמעות וזו זכות גדולה בשבילי להיות חלק מעולם ומלואו."

טיפים לנשים עצמאיות

"החשוב מכולם זה לא לשכוח מה חשוב באמת, ולדאוג לאפשר את הזמן בשבילו, כל אחת לפי מה שהכי חשוב לה."

"להנות מהדרך! רוב הזמן אנחנו בדרך ל…"

"לעשות את המיטב שלך ולהוקיר לעצמך על כל מה שאת עושה, קטן כגדול."

אורה בן חיון יוצרת קולאז'ים

אורה בן חיון יוצרת קולאז'ים

אורה בן חיון יוצרת קולאז'ים

אורה בן חיון יוצרת קולאז'ים

אורה בן חיון יוצרת קולאז'ים

חוויות מרגשות שיש לך לך כחלק מהעבודה

"החוויה הכי מרגשת שחוזרת על עצמה, היא שנוצר לי פלייליסט 'לקוחות'. בעצם בכל פעם שעבדתי על יצירה בהזמנה אישית, ברקע התנגן השיר שמושא היצירה הכי אוהב, זה עוזר לי לראות אותו בעיני רוחי ולהתחבר אליו, והשיר הזה ליווה אותי לפחות במשך שבועיים של עבודה על היצירה. השירים האלה נשארו איתי, וכל שיר מזכיר לי אדם אחד ומיוחד מאוד, שהייתי חלק מהחיים שלו."

איך את צומחת ממשברים?

"האמת שכל משבר נראה לי בור ללא תחתית, ובסופו אני יוצאת מחוזקת, לא יודעת איך…"

מה את אוהבת בעבודה שלך?

"החלק שאני הכי אוהבת בעבודה שלי הוא כשאני מתחילה יצירה ואין לי שום מושג מה הולך לצאת, קסם!"

רוצות להכיר את אורה קצת יותר? מוזמנות להיכנס לאתר, לאינסטגרם ולדף העסקי שלה.

במדור נשים ועסקים מתפרסמות כתבות על עסקים שונים. לקריאת כל הכתבות במדור לחצי כאן.

יש לך עסק ותרצי שאכתוב עליך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין.
מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

חדש!!! הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה