הטיפים / טיפים ליצירת שלום פנימי בתוכך

אורלי זיו היא אישה אינטואיטיבית שחגגה 60 לפני כחצי שנה והיא חיה את החיים תוך כדי גילוי המטמונים שהניחה לה הבריאה. החיים נראים לה כמו המשחק מחפשים את המטמון. היא אוהבת את מה שהיא עושה ועושה את מה שהיא אוהבת. היא מתרגשת מצירופי מקרים וחיבורים לבביים. היא אוהבת לגעת בליבם של אנשים ולהאיר את דרכם לשלום פנימי דרך טיפולי הילינג וציור אינטואיטיבי בצבעי מים. אורלי רואה את השליחות שלה בלהאיר ולעורר אנשים לנקודות מבט וזוויות ראייה חדשות שפותחות את הלב לאהבה עצמית. אלו הטיפים של אורלי ליצירת שלום פנימי בתוכך.

ליצירת קשר עם אורלי מוזמנות להיכנס ליוטיוב, לדף העסקי ולקבוצת פייסבוק שלה. כאן תוכלו לקרוא פרטים נוספים על סדנאות להאיר ולעורר את האינטואיציה דרך ציור אינטואיטיבי בצבעי מים, על מחברת חכמת הלב ועל הספר 'לחיות עם פְּרָאנָה'.

אורלי זיו טיפולי הילינג

טיפים ליצירת שלום פנימי בתוכך

תני לחכמת הלב שלך להוביל אותך כמו מצפן. חכמת לב היא האינטואיציה שלנו, היא תחושת הבטן שלנו וכדאי תמיד להקשיב לה. חכמת הלב היא הידיעה הפנימית של מה נכון לנו. חכמת הלב מובילה אותנו לקבל את ההחלטות שנכונות לנו גם כשהן שונות מקולו של ההיגיון כי הלב רואה מעבר לזיכרונות, מעבר למוכר ולידוע. הלב יודע לסנן קולות חיצוניים.

תישאלי את עצמך 'מָה שְׁלוֹמֵךְ?' בכל רגע ובכל מקום. כשאת שואלת את עצמך מה שלומך את נותנת מקום לרגשות ולתחושות שלך. את לא צריכה שמישהו ישאל אותך כדי לעצור רגע ולברר איך את מרגישה והאם יש בך שלום פנימי עם עצמך.

היי בעדך ושחררי את מה שלא משרת אותך יותר. כמה פעמים שמת את טובתם של האחרים לפנייך כי היה לך לא נעים, כי חשבת שהם חשובים יותר, כי ככה חונכת בבית? תהיי בעדך זה אומר שתהיי חשובה עבורך, קשובה אלייך, תשקיעי בעצמך, תדאגי לרווחה ולהתפתחות שלך. תזיני אותך במה שבריא לך מבחינת תזונה, תבחרי את האנשים והמקומות שהאנרגיה שלהם טובה עבורך. תהיי החברה הכי טובה שלך.

תני מקום לילדה הפנימית ששוכנת בתוכך. בכולנו שוכנת ילדה שנושאת את הזיכרונות השמחים וגם הכואבים. הילדה הפנימית זקוקה לתחושת ביטחון, אהבה וחיבוק. אל תמהרי לדחות אותה, הקשיבי לה וחבקי אותה באהבה.

תרגישי יותר מחוברת ושלמה עם עצמך. תתבונני עלייך בעיניים טובות. תזכרי תמיד כמה את טובה. תזכירי לעצמך את הדברים הטובים שלך. קבלי את המראה שלך ואת הרגשות שלך וגם את הזיכרונות הכואבים שחווית בלי שיפוטיות והלקאה עצמית.

ליצירת קשר עם אורלי מוזמנות להיכנס ליוטיוב, לדף העסקי ולקבוצת פייסבוק שלה. כאן תוכלו לקרוא פרטים נוספים על סדנאות להאיר ולעורר את האינטואיציה דרך ציור אינטואיטיבי בצבעי מים, על מחברת חכמת הלב ועל הספר 'לחיות עם פְּרָאנָה'.

במדור הטיפים מתפרסמות כתבות עם טיפים בנושאים שונים. ההמלצות ניתנות על ידי נשות מקצוע שמתראיינות למגזין, מובאות כלשונן ואין המגזין נושא כל אחריות על תוכן או טיב ההמלצה. לשאלות נוספות מוזמנות לפנות לבעלת העסק. לקריאת כל הטיפים במדור לחצי כאן

יש לך עסק ותרצי לכתוב את הטיפים שלך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין ולשלוח הצעת מחיר. מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה