נשים ועסקים / נועה קרביץ

נועה קרביץ בעלת סטודיו בוטיק לעיצוב פנים, המציע שירותי תכנון ועיצוב פנים של דירות ובתים קיימים, דירות להשקעה ודירות קבלן. דיילת אוויר לשעבר באל על ובעלת חיבה יתרה לפריטים עיצוביים יפים.

נועה קרביץ מעצבת פנים
צילום: חותם – חנות רהיטים

איך העסק התחיל?

"למדתי עיצוב פנים במכללה למנהל לפני שנים רבות ולא עסקתי בתחום. חזרתי לתחום לפני 8 שנים, בהתחלה בעיקר מתוך הצורך לתכנן לעצמי את דירת המגורים הפרטית שלי ולאט הרגשתי שאני נסחפת חזרה לתחום היצירתי והנפלא הזה."

כמה משפטים על העסק

"סטודיו בוטיק לעיצוב פנים, המציע ללקוחות בדרכם לדירת/בית חלומותיהם ליווי משלב בחירת הדירה, אפיון הצרכים שלהם והטעם האישי שלהם מול התקציב הקיים, הכנת התוכניות מבניה, אינסטלציה וחשמל ועד לתכנון כל הנגרות. אני מלווה אותם בכל בחירות חומרי הגמר, ביניהן: סניטריה, אריחים וחיפויים, דלתות, מטבח (כולל התכנון עצמו) ושיש וממשיכה איתם גם לבחירת ריהוט, צבעים, טקסטיל, תמונות וחפצים לבית. הלקוחות שלי הם צעירים ומבוגרים, אנשים שקונים דירות להשקעה, קונים דירות קבלן או משפצים דירות או בתים קיימים." ליצירת קשר עם נועה מוזמנות להיכנס לאתר, לאינסטגרם ולדף העסקי שלה.

נועה קרביץ מעצבת פנים
צילום: הדר דולן
נועה קרביץ מעצבת פנים
צילום: הדר דולן

מה מיוחד בגישה שלך?

"הגישה שלי היא שהבית שלכם הוא שלכם וחייב להתאים לכם, לצרכים שלכם ולטעם האישי שלכם. לא כל טרנד מתאים לכל לקוח, ואני עוזרת ללקוחות שלי לנקות את רעשי הרקע ולהתרכז במה שבאמת חשוב להם, מרגש אותם והכל תוך לקיחת פונקציונליות ואסתטיקה בחשבון. אני תמיד משתדלת לקחת בחשבון את הצרכים והטעם של כל יושבי הבית ודואגת לשלב הכל ביחד. אני מבינה שאנשים עוברים תהליך אישי פנימי בכל התקופה הזו  ולכן אני סבלנית ומכילה מאוד. הרבה אנשים מתחילים את התהליך באמירות כמו אין לי טעם, אני לא יודע/ת מה אני אוהב/ת ולאט לאט הם מגלים שכן יש להם טעם משלהם ויש להם העדפות משלהם ומגלים על עצמם המון דברים בתהליך וזה מקסים בעיני."

טיפים לנשים עצמאיות

"להיות מסודרת. להכין לוח משימות ומטלות יומי על מנת כל הזמן להיות בפוקוס על כל מה שצריך להיעשות."

"לדעת גם מתי להגיד לא. לפרויקט שפחות מתאים, ללוחות זמנים שפחות מתאימים או לתנאים שהלקוחות מנסים להציב ופחות מתאימים לך אישית."

"לוודא ולבדוק שאנשי המקצוע שעובדים מולך ואת ממליצה עליהם ללקוחות הם אמינים, מקצוענים ורואים את טובת הלקוח לנגד עיניהם בדיוק כמו שאת רואה."

נועה קרביץ מעצבת פנים
צילום: הדר דולן
נועה קרביץ מעצבת פנים
צילום: הדר דולן

פרויקט מיוחד שהיה לך כחלק מהעבודה 

"דירה בתל אביב שתכננתי לזוג מקסים שחולק את הזמן בין ישראל לקנדה. האתגר היה לקחת דירה של 75 מ"ר ולתכנן אותה בצורה בה תוכל לתת לזוג את כל מה שהם צריכים ורוצים כשהם מגיעים לארץ וביתר הזמן תשמש כדירתAirb&b  מבלי לפגוע בפרטיות הזוג גם כשאינו שם. הדירה יצאה בול למידותיהם וענתה על כל הצרכים למרות לא מעט אתגרים שעמדו לנו בדרך."

איך את צומחת ממשברים?

"ממשברים אני בעיקר יוצאת מחוזקת באשר למה שמתאים לי ומה לא. מי אנשי המקצוע שאני רוצה ומוכנה שיקיפו אותי ומי לא. מכל אתגר משתדלת תמיד ללמוד ולהסיק מסקנות ומסתכלת על הקשיים שיש לפעמים בדרך כשיעורים לחיים."

נועה קרביץ מעצבת פנים
צילום: הדר דולן
נועה קרביץ מעצבת פנים
צילום: הדר דולן
נועה קרביץ מעצבת פנים
צילום: הדר דולן

מה את אוהבת בעבודה שלך?

"אני הכי אוהבת לרגש אנשים. כשהלקוחות שלי מרגישים שמצאו גם חלק מעצמם בתהליך העיצוב ולמדו משהו על עצמם זה מרגש גם אותי. כשלקוחות שלי נכנסים לבית ורואים את התוצאה הסופית ומתרגשים ואומרים וואו אז מבחינתי אני עשיתי את העבודה. כשלקוחות מתקשרים או שולחים לי הודעות על כמה הם שמחים שלא ויתרנו על ארון מסוים או שהלכנו על קו מסוים בבית זה עולם ומלואו בשבילי. ומעבר לזה העובדה שכל לקוח מביא איתו טעם שונה, סגנון שונה ואוסף רצונות וצרכים שונים זה משאיר את העבודה מעניינת ומאתגרת."

רוצות להכיר את נועה קצת יותר? מוזמנות להיכנס לאתר, לאינסטגרם ולדף העסקי שלה.

במדור נשים ועסקים מתפרסמות כתבות על עסקים שונים. לקריאת כל הכתבות במדור לחצי כאן.

יש לך עסק ותרצי שאכתוב עליך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין.
מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

חדש!!! הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה