נשים ועסקים / נינה גנין

נינה גנין היא מעצבת פנים המתמחה בעיצוב פרטי לאנשים, ומשלבת בעיצוב את הידע שצברה בעברה בלימודי רפואה סינית. בעיניה, עיצוב פנים הוא כלי ליצירת סביבת מגורים מפתחת ומקדמת .משנת 2007 נינה מובילה סטודיו ייחודי ברמת השרון לתכנון, עיצוב ושיפוץ בתי מגורים. את לימודי העיצוב היא סיימה במכללת קונספט וניהול פרויקטים ופיקוח בניה במרכז הבניה – בילדינג.

נינה גנין מעצבת פנים
צילום: שי אפשטיין

איך העסק התחיל?

"מגיל צעיר רציתי לטפל ולעזור לאנשים להתפתח ולהרגיש יותר טוב עם עצמם, להבין מה באמת מפריע, לא רק לטפל בסימפטום אלא לפתור את מקור הבעיה. אחרי שנים בתחום הטיפולי הבנתי כמה השפעה יש למקום אליו אנחנו מתעוררים כל בוקר, כמה חשוב לקום אל מקום שמגן עלינו, מקום שנותן לנו תחושת סיפוק ומשרת את צרכינו ולכן החלטתי לקום ולטפל במקום הזה, בבסיס של הכל, בבית. לאחר 15 שנה של התמחות ברפואה אלטרנטיבית עשיתי הסבה לעיצוב פנים. הבאתי איתי את כל הידע הטיפולי והבין אישי שרכשתי לתוך העיצוב, את הזיהוי של מי הלקוחות שלי ומה הם באמת צריכים."

"לעיצוב יש השפעה משנת חיים, לבית שלנו יש השפעה על הכל, כל דבר בו מקיף אותנו ומייצר בנו תחושות שעוטפות אותנו רוב שעות היום. כיום אני ממשיכה לטפל באנשים אבל דרך יצירת הבית שלהם, ומאמינה שעיצוב פנים צריך לבטא ולשקף את אופי הדיירים בבית ולכן אין בית שעיצבתי שדומה לקודמו, בכל בית גרים אנשים שונים ולכל בית הנגיעה הקסומה שלו."

כמה משפטים על העסק?

"הסטודיו נמצא ברמת השרון ומתמחה בבנייה פרטית – בתכנון, עיצוב פנים והום סטיילינג. הכל בתהליך שמאפשר ללקוחות שלי לבחור בדרך שמתאימה להם על מנת להשלים את עיצוב הבית." ליצירת קשר עם נינה מוזמנות להיכנס לאתר, לאינסטגרם ולדף העסקי שלה.

נינה גנין מעצבת פנים
צילום: שי אפשטיין
נינה גנין מעצבת פנים
צילום: שי אפשטיין
נינה גנין מעצבת פנים
צילום: שי אפשטיין

מה מיוחד בתהליך איתך?

"במהלך השנים הבנתי שאני בן אדם של אנשים וחשוב לי להכיר ולהבין את הלקוחות שלי – מי הם ומה הם צריכים וכל החוויה שבתוך התהליך. המשותף איתם. אני בוחרת את הלקוחות שלי בדיוק כמו שהם בוחרים אותי, כי הדרך שאנחנו עוברים צריכה להיות מלאה בביטחון שהבית שלהם בידיים טובות. חיבור בין אנשים הוא הדבר החשוב ביותר בעיני. אני צריכה להבין מה עובר ללקוחות שלי בראש וליישם ולכן אין בית שדומה לשני, לכל אחד הצרכים והחלומות שלו. לכל אחד הצבעים והחומרים שמשפיעים עליו, לכל אחד יש דברים אחרים שמפתחים אותו ומשרים בו ביטחון או ריגוש."

טיפים לנשים עצמאיות

"כל חיי הייתי עצמאית ושאפתי לשם כי אני בן אדם טוטאלי וחשוב לי לנהל את הזמנים שלי, לבחור את הלקוחות שלי ומיקום הפגישות ולאתגר את עצמי."

"העצמאות והחופש לעשות את מה שאני הכי אוהבת הכי חשובים לי ובתוך זה אני מוצאת את עצמי הרבה יותר פרודוקטיבית ויצירתית כך שיכולה להעניק ללקוחות שלי את מלוא החוויה והתוצאה".

"המשפחה שלי תמיד במקום הראשון, אין לי שום רצון לחיות תחת לחץ ותחושת הספק או רדיפה, אני אוהבת להיות בבית, אני בן אדם של בית ומשפחה וזו העדיפות הראשונה שלי."

חוויות מרגשות שיש לך כחלק מהעבודה

"כל פרוייקט חובק בתוכו משהו מיוחד ולכל לקוח שמור מקום בלב שלי. הפרויקטים שאני הכי אוהבת הם אלו שיש לי בהם יד חופשית והובלה ליצירה עיצובית. אני לא מתחברת לטרנדים ולבתים שהם העתק הדבק, כל בית וכל בן אדם הוא ייחודי ובעל חלומות וצרכים שונים, ומבחינתי עיצוב הוא נצחי והוא מתאים אישית וספציפית לדיירים."

נינה גנין מעצבת פנים
צילום : מיכאל לוי
נינה גנין מעצבת פנים
צילום : מיכאל לוי
נינה גנין מעצבת פנים
צילום : מיכאל לוי

איך את צומחת ממשברים?

"הרצון לעזור ולייצר סביבה מיוחדת וקסומה, סביבה ממלאה ובריאה דרך יצירת מקום מגורים שיתאים לאישיות הלקוחות שלי תמיד שם ותמיד הלקוחות שלי אל מול עיני. אבא שלי (זכרו לברכה) היה נוהג להגיד ש 'פסימי הוא אופטימי עם ניסיון'  ולי יש הרבה ניסיון בלהיות אופטימית ,אז חושבת עליו ומכל אתגר או בלת"ם לומדת ומתפתחת – גם בעסק וגם ברמה האישית."

מה את אוהבת בעבודה שלך?

"אני אוהבת להכיר אנשים חדשים, להיכנס לעולמם ולייצר עבורם חווית חיים חדשה ומשופרת. אני אוהבת בעיקר את שלב העיצוב והרכישות, להרגיש איך הכל מתגבש לכדי תמונה שלמה, אבל גם להיות בשטח ולשמוע את כל הקדיחות והדפיקות. תהליך הבניה מרגש אותי בכל פרוייקט מחדש, ואני תמיד עומדת נפעמת ומתרגשת מכל שלב בתהליך וכמובן מהתוצאה. כל יום אומרת תודה על האפשרות לעסוק במשהו שאני כל כך אוהבת עד כדי כך שאני לא מרגישה בעבודה אלא בבחירה שלי לקום ולעשות."

רוצות להכיר את נינה קצת יותר? מוזמנות להיכנס לאתר, לאינסטגרם ולדף העסקי שלה.

במדור נשים ועסקים מתפרסמות כתבות על עסקים שונים. לקריאת כל הכתבות במדור לחצי כאן.

יש לך עסק ותרצי שאכתוב עליך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין.
מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

חדש!!! הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה