נשים ועסקים / מיכל כהן יפה

מיכל כהן יפה היא סטייליסטית אישית, הרואה עם הלב. אמא שיודעת שאם טוב לה והיא נמצאת בעשייה, לכולם טוב יותר. מיכל אוהבת (יש שיאמרו מדי) דברים יפים וטעימים, נהנית לפגוש אנשים חדשים להכיר וליצור יחד יום יום נעים יותר.

איך העסק התחיל?

"התחלתי את הדרך בהפקות אופנה מתוך תשוקה ליצור ולבטא את עצמי ועם הזמן עברתי להפקות קולנוע וטלוויזיה ולסטיילינג לכתבות בעיתונים. הכרתי אנשים במגוון סגנונות גילים ומידות. עם הזמן הבנתי שאני מעדיפה ואוהבת את העבודה אחד על אחד, בה אני יכולה לראות ולהרגיש את האדם שמולי בצורה טובה יותר, ולבטא יחד את מה שכל אחד רוצה להוציא החוצה."

כמה משפטים על העסק

"אני עוסקת בייעוץ סטיילינג אישי ופרטני לנשים, בעיקר לצורך ביטוי עצמי ויצירת נראות חיצונית מתאימה. השירותים כוללים ייעוץ מלתחה בבית, ליווי ביום קניות, ייעוץ וליווי בקניות און ליין או בקניות לקראת אירוע מסוים. הלקוחות שלי הן נשים נהדרות מכל הארץ בגילאי 30-70, שהתהליך שעברו עם עצמן הביא אותן לבשלות, השלמה ונכונות לעבור תהליך של ביטוי עצמי באמצעות נראות: לבוש אקססוריז ומראה כללי. אלו נשים שמרגישות מספיק פתוחות כדי לנסות ולהיפתח לדברים אחרים ממה שהן רגילות ובמקביל לסמוך עלי שאוביל אותן בבטחה אך ברגישות." ליצירת קשר עם מיכל מוזמנות להיכנס לאתר, לאינסטגרם ולדף העסקי שלה או לפנות בטלפון 054-7919401.

מיכל כהן יפה סטייליסטית אישית

מה מיוחד בתהליך איתך?

"אני רואה קודם כל את האדם שמולי ולאט לאט, בסבלנות וברגישות אני מגיעה אליה. גורמת לה לסמוך עלי ולתת לי להוביל. בניגוד למה שחושבים לפעמים על סטיילינג, אני לא ביקורתית כלפי הביגוד או המראה של אף אחת. התהליך אצלי מתחיל בהיכרות ולמידת האדם שמולי, מה הצרכים, והרצונות, ואז מגיע השלב של מתן הפתרונות כדי שכל אחת תצא בתחושה שכל התהליך העצים ועזר לה להוציא לידי ביטוי את מה שרצתה אפילו אם לא ידעה לבטא במילים. אני עושה ימי הכנה ליום הקניות עצמו על מנת לוודא מה קיים בחנויות מבחינת מידות והיצע ובניית מסלול שיהיה יעיל נעים ויביא לתוצאות המיטביות, ומה שחשוב לי ביום הזה הוא להיות שם בשביל כל אחת, לתת לה להאיר, להרגיש שהיא במיטבה ולתת לה את הכלים להמשיך לבד בדרך הזאת כל יום."

שלושה טיפים לנשים עצמאיות

"לפרגן לעצמך. הצלחת לעמוד במטלות שהצבת לעצמך? פרגני לעצמך במילה טובה, בסדרה באמצע היום, בפחמימה שווה."

"לעשות מיקור חוץ לדברים שגוזלים ממך זמן ואנרגיה ולהתמקד במה שאת טובה בו ויקדם אותך."

"לזכור גם להנות ממה שאת עושה, זה הדבר שהכי חשוב בשורה התחתונה."

מיכל כהן יפה סטייליסטית אישית

איך את צומחת ממשברים?

"אני מזכירה לעצמי שאתמול היה טוב ויהיה גם מחר. שרוב הזמן יש לי הצלחות. שברגע שאני בעשיה גם אם אין כרגע עבודה היא מגיעה כמעט מיד. אני מחדדת לעצמי שאני אוהבת את מה שאני עושה ואוהבת את ההרגשה כשלקוחה יוצאת מאושרת מהתהליך."

מה את אוהבת בעבודה שלך?

"אני אוהבת לראות את המבט המרוצה במראה כשאישה שאני מלווה אוהבת את מה שהיא רואה. מין מבסוטיות לא מודעת, ממזרית כזאת של – וואו ככה אני יכולה להראות! אני נראית ממש טוב! אני אוהבת את התקשורת עם הנשים שאני מלווה. יש ימים שמתחילים בהיסוס ולאט לאט משהו נפתח, והלקוחות סומכות עלי, נותנות לי להוביל, פתוחות לנסות ולהעז עד לסיום היום עם שמחה גדולה על הדרך שעברנו והתקשורת שנשארת גם הרבה אחרי שהסתיים הליווי הפיזי."

רוצות להכיר את מיכל קצת יותר? מוזמנות להיכנס לאתר, לאינסטגרם ולדף העסקי שלה.

במדור נשים ועסקים מתפרסמות כתבות על עסקים שונים. לקריאת כל הכתבות במדור לחצי כאן.

יש לך עסק ותרצי שאכתוב עליך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין.
מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

חדש!!! הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה