נשים ועסקים / מלי פינץ

מלי פינץ היא מומחית ובעלת ניסיון רב בתכנון ועיצוב סביבות עבודה, חללי מסחר ומרכזי ציבור, בעלת תואר ראשון בעיצוב ואדריכלות פנים ב-HIT, ותואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים מאוניברסיטת בר אילן. בימים אלו לומדת במסלול לתואר שני באדריכלות, באוניברסיטת תל אביב. גישתה העיצובית של מלי מתאפיינת בסגנון אורבני-מודרני, ולקוחות המשרד שלה נהנים מתכנון ועיצוב חכם ומעודכן ומניהול פרויקט מקצועי, מוקפד ומכוון לתקציב ולוח זמנים במודל של one stop shop.

מלי פינץ תכנון ועיצוב סביבות עבודה

איך העסק התחיל?

"לאחר סיום תואר בכלכלה ומנהל עסקים קיבלתי החלטה שהתחום לא בשבילי והתחלתי במסע של ארבע שנות לימוד נוספות שלאחריהן השלמתי את לימודי התואר כמעצבת פנים מוסמכת. אני משלבת את הידע שרכשתי בתואר בכלכלה ומנהל עסקים בניהול תקציבים המוקצים לפרויקטים שאני אמונה עליהם מאז ועד היום, כמו גם בהתמודדות עם תקציבים נמוכים יותר שמצריכים יצירתיות ואף להטוטנות בניהולם לכדי תוצאה שלא תמחיש ולו בפסיק את המגבלות הכספיות."

כמה משפטים על העסק

"הסטודיו נותן שירותים ללקוחות מגוונים. אני מעצבת משרדים, חללי עבודה יצירתיים מעוררי מעוף ויצירה, בתי ספר שמחפשים שינוי פדגוגי, מרכזי למידה, מרכזי יזמות, מוזיאונים, מרכזים קהילתיים, חנויות ועוד." ליצירת קשר עם מלי מוזמנות להיכנס לאתר שלה.

משרדי טייטו | צילום: עוזי פורת
מלי פינץ תכנון ועיצוב סביבות עבודה
משרדי טייטו | צילום: עוזי פורת

מה מיוחד בגישה שלך?

"אני שילוב טוב בין אפור לצהוב, בין דמיוני לפרקטי, בין ראש בעננים לרגליים על הקרקע. אני מאמינה שהחלל שבו אנו שוהים מעצב חלקים בתוכנו ומשפיע עלינו. בכל פרויקט חדש אני יוצאת בתשוקה לחפש את החומר, הצורה והצבע שיעניקו למרחב טביעת אצבע מקורית ומיוחדת. כזו שתשרת את ערכי המותג, תמקסם שטחי מסחר ותאפשר חוויית משתמש  פונקציונלית ומרגשת".

טיפ לנשים עצמאיות

"כשאת מתייחסת אל המקצוע שלך דרך אותם ערכים שדרכם את מודדת את האדם שאת, ואת האימהות שלך, התוצאה היא בהכרח רבת עוצמה."

מלי פינץ תכנון ועיצוב סביבות עבודה
משרדי אלמוג | צילום: יובל חן
מלי פינץ תכנון ועיצוב סביבות עבודה
מוזיאון הילדים חולון | צילום: יובל חן

פרוייקט מיוחד שהיה לך כחלק מהעבודה

"העברתי עכשיו הייטקיסטים שישבו במשרד רגיל, משעמם כזה, בלי טיפת השראה, לחלל של 1,000 מ"ר. אני עוזרת ללקוח שלי גם לבחור את החללים, איפה הוא יישב, עוד לפני שהוא חותם. במקרה הזה הוא לקח אותי למבנה רגיל של מעטפת, חלונות, דלתות רגילות, תקרה רגילה, אבל היה עוד חלל שמצאנו שהיה גראז' שתפקד כמחסן לוגיסטי, בגובה שישה מטרים, עם תריסי גלילה במקום דלתות שעם היד דוחפים אותם למעלה, וגלריה מפח מרוקע של גראז'. באותו רגע אמרתי, 'פה אתם תהיו כי פה זה מקום אחר, עם מעוף, עם פוטנציאל אדריכלי'. והוא היה הרוס לגמרי, אבל אני ממש לא מפחדת ממקומות הרוסים, להיפך. זה יותר מאתגר אותי". 

איך את צומחת ממשברים?

"לאחר שחליתי בסרטן שד בפעם השנייה והבנתי שזמני יקר, למדתי איך להתייעל בעסק ובחיים, כך שיישאר לי מספיק זמן לפתוח את הבוקר ביוגה או בשחייה בחוף ים המדהים שנמצא חמש דקות מהבית שלי. אני כבר לא מקבלת כל פרויקט אלא בוחרת אותם, כמו שהם בוחרים אותי, וכך התוצאה יוצאת נפלאה."

מלי פינץ תכנון ועיצוב סביבות עבודה
בית ספר ימין אורד | צילום: יואב פלד
בית ספר ימין אורד | צילום: יואב פלד

מה את אוהבת בעבודה שלך?

"אני אוהבת שלפעמים לא ניתן לקרוא לה 'עבודה'. זו יצירה ומימוש ייעוד מאשר עשייה לצורך פרנסה או עבודה."

רוצות להכיר את מלי קצת יותר? מוזמנות להיכנס לאתר שלה.

במדור נשים ועסקים מתפרסמות כתבות על עסקים שונים. לקריאת כל הכתבות במדור לחצי כאן.

יש לך עסק ותרצי שאכתוב עליך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין.
מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

חדש!!! הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה