הטיפים / כלים למי שרוצה לפרוש כנפיים ולהגשים חלומות

איריס לונדון-זולטי היא עו"ד בהכשרתה, בעלת תואר שני במנהל עסקים שכיהנה בתפקידים ניהוליים בכירים. במקביל לקריירה משפטית וניהולית עסקה כל השנים בהגשמת חלומות יצירתיים, החל מצילום והיום בתחום המוסיקה, ככותבת שירים וכמבצעת. היא הקימה את "המקום ממנו צומחות הכנפיים" – הרצאות, סדנאות וליווי אישי להגשמת חלומות והתפתחות אישית, כדי לתת את האומץ והכלים לכל מי שרוצה להגשים חלומות, לעשות שינוי ולחיות באופן מיטבי עבורה. אלו הכלים של איריס למי שרוצה לפרוש כנפיים ולהגשים חלומות.

לפרטים על הרצאות, סדנאות ותהליכי ליווי אישי וליצירת קשר עם איריס מוזמנות להיכנס לאינסטגרם, לפנות במייל או בטלפון 052-5220022

כלים להגשמת חלומות, ועשיית שינוי
צילום: ציפי ביבי

כלים למי שרוצה לפרוש כנפיים ולהגשים חלומות

לברר עם עצמך מה את עוד היית רוצה שיקרה. גם אם את רבת כישורים רעיונות ותחומי ענין, כדאי לבחור תחום אחד שהיית רוצה לצאת איתו לעולם ולהתמקד בו. כדי למצוא את התחום הזה אפשר להיעזר בשאלות כמו – מה אהבת לעשות כשהיית ילדה? הרבה פעמים הדברים שאהבנו לעשות בילדות, לפני שאמרו לנו שאנחנו מספיק טובות בהן, הם הדברים שבאים לנו באופן טבעי, שאנחנו נהנות לעשות אותם, הנאה פשוטה ומשמחת. עוד שאלה שיכולה לעזור בבירור הזה היא הסרת מגבלת הכסף והזמן – אם היה לך את כל הכסף שאת זקוקה לו והיה מתפנה לך מה היית עושה? הרבה פעמים אנחנו מגלות, דרך השאלה הזאת, שלא באמת צריך הרבה כסף כדי לעשות את הדברים שאנחנו אוהבות.

לדמיין לפרטי פרטים ואיך זה ירגיש כשמה שאת רוצה שיקרה, יקרה. כשמדמיינים איך הדברים יראו, יותר קל לגרום להם לקרות. המח שלנו לא תמיד מבדיל בין מציאות לבין דמיון. כשאנחנו יורדות לפרטי פרטים במראה של הדברים ובתחושה שהם יגרמו לנו, הדרך קלה יותר לביצועם.

לברר את ה "למה" את רוצה לעשות את זה. בירור ה"למה" הוא שלב חשוב מאד שעוזר להתגבר על הפחדים והספקות ולצאת לדרך. למדתי שה"למה" יוכל להיות "למה" פרקטי (כמו צורך להתפרנס ואל הכניס לחיים תחומי ענין), "למה" פסיכולוגי (שנובע מתחרותיות, מרצון להוכיח את עצמי, להראות שאני יכולה) ויכול להיות גם "למה" של יעוד (שאני מרגישה שזה מה שנועדתי לעשות כאן בחיים האלה). ויכול כמובן להיות השילוב של כולם.

לצאת לדרך. להתחיל לעשות. אני מאמינה בעשיה. עשיה מחייבת אותך להתגבר על הספקות, על החשש שאת אל מספיקה טובה במה שאת רוצה לעשות. אני מאמינה שאין די בידע ובתובנות שאנחנו רוכשות כל החיים, כדי שדברים צריך להתחיל לעשות ולהשתפר תוך כדי תנועה. עשיה יכולה להיות הרשמה לקורס, קביעת דד ליין לדבר את רוצה שיקרה ועוד.

לפנות זמן לדבר שלך. לפנות זמן, פירושו להיות מחויבת לדבר שאת רוצה לקדם. לפנות עבורו זמן כמו שאת מפנה זמן לילד שלך. זמן קבוע, בהתאם לאפשרויות שלך, בנסיבות חייך, זמן שאת מקדישה לקידום הדבר שלך. רק כך הדברים יוכלו לקרות. אני מציעה בעניין הזה ממש לערוך "הסכם עם עצמך" שבו את מתחיבת על כמות הזמן שאת מקדישה ביום, בשבוע או בחודש לדבר שאת רוצה לקדם.

לפרטים על הרצאות, סדנאות ותהליכי ליווי אישי וליצירת קשר עם איריס מוזמנות להיכנס לאינסטגרם, לפנות במייל או בטלפון 052-5220022

במדור הטיפים מתפרסמות כתבות עם טיפים בנושאים שונים. ההמלצות ניתנות על ידי נשות מקצוע שמתראיינות למגזין, מובאות כלשונן ואין המגזין נושא כל אחריות על תוכן או טיב ההמלצה. לשאלות נוספות מוזמנות לפנות לבעלת העסק. לקריאת כל הטיפים במדור לחצי כאן

יש לך עסק ותרצי לכתוב את הטיפים שלך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין ולשלוח הצעת מחיר. מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה