נשים ועסקים / מעין רהב

מעין רהב היא בעלת סטודיו לתכנון ועיצוב פנים בהוד-השרון, המתמחה בבתים מלאי אופי וחשק לחיות בהם. מעין גורמת לאנשים להתאהב מחדש בבית שלהם, לרצות לשהות בו ולהצמיח בו שורשים. בעיניה, התהליך הוא חלק בלתי נפרד מהחוויה ולכן היא מקפידה על תהליך מהודק, חוויתי ומשמעותי עבור לקוחותיה.

צילום: חיים אפריאט

איך העסק התחיל?

"לאחר קריירה חובקת עולם, ומעברים טרנס אטלנטים, שבתי לארץ וידעתי שלגרום לאנשים לאהוב את ביתם זו התשוקה האמתית שלי. הרי כל ארבעה קירות ותקרה הינם בית. השאלה איך חשים בתוכו. עשיתי את זה ובענק בסטודיו היוקרתי 'ברברה ברזין'. מאז, הקמתי סטודיו לתכנון ולעיצוב פנים אשר מעניק חוויות ללקוחות פרטיים ומסחריים."

כמה משפטים על העסק

"העסק מתמקד באנשים אשר חיים במרחב המדובר, אם בבית פרטי או בחלל מסחרי. אם זהו נכס חדש שרכשו, דירת קבלן, או נכס אשר מצריך שיפוץ. בתהליך הגדרת הפרוייקט אנו חוקרים איך החיים במרחב מתנהלים, למה הם זקוקים ברמה הפרקטית ביותר, הפונקציונלית שבתנועה בחלל, ומה החלומות ומשאלות לבם. מה היו רוצים שהחלל יעשה עבורם, איך הוא ישרת את צרכיהם. יחד אנחנו חווים תהליך מרתק של אפיון צרכים, תכניות עבודה, שיפוץ, בחירת חומרים ועיצוב הבית."

מעין רהב סטודיו לתכנון ועיצוב פנים בהוד-השרון
צילום: אביב קורט
מעין רהב סטודיו לתכנון ועיצוב פנים בהוד-השרון
צילום: אביב קורט

מה מיוחד בגישה שלך?

"אני מאמינה בפרקטיקה שמייצרת אסתטיקה. למה אני מתכוונת? לתכנון מדויק בהתאם לצרכיי הלקוחות והתאמת העיצוב ככפפה לידיהם מתוך הקשבה ומסירות לפרקטיקה היומיומית וההתנהלות שלהם בביתם (או בחלל המסחרי), נמצא את הדרך לאסתטיקה המדויקת עבורם."

שלושה טיפים לנשים עצמאיות

"עשייה והתמדה מעל הכל – בהרצאה בה נכחתי לפני מספר שנים המרצה אמרה 'שימי רטיות של סוסים לצדי העיניים ותדהרי קדימה בלי להתבונן לצדדים!'. אימצתי אותה ושמחה לשתף אותה."

"תמצאי את המקור שמזרים לך אנרגיה חיובית ליומיום. לאחרונה חזרתי לרוץ בערב, אני יוצאת לריצה של כארבעים דקות עם אייר-פודס באוזניים וזה בהחלט עושה את העבודה עבורי."

"היי קשובה לעצמך – תמיד! אבל באותה נשימה תקשיבי לכל ביקורת. תמיד יש מקום לצמוח ולגדול גם מהדברים הקטנים שבין השורות."

מעין רהב סטודיו לתכנון ועיצוב פנים בהוד-השרון
צילום: אביב קורט
מעין רהב סטודיו לתכנון ועיצוב פנים בהוד-השרון
צילום: אביב קורט

לקוח מיוחד שהיה לך כחלק מהעבודה

"לפני שנים רבות, בעבודתי כשכירה, הכרתי אדם מקסים מעולם היין. לפני כשנה התקשר והופתעתי ממש מהשיחה ממנו. דיברנו קצת ודי מהר הוא אמר לי 'יש לך עשרים דקות לפנות עבורי?' כמובן שתשובתי היתה חיובית. נפגשנו במקום משגע ביפו ואז אמר: 'זוכרת שאמרת לי שאת עוד תעצבי לי את המקום החדש? אז הנה, הזמן הגיע. פנויה?'. וכך התחיל פרוייקט מרתק, חוויתי ומפתיע ביפו, במשכנו החדש."

איך את צומחת ממשברים?

"אני מקשיבה לעצמי, לסביבה, מפיקה לקחים ומסקנות, ומתקדמת הלאה בעשייה."

מעין רהב סטודיו לתכנון ועיצוב פנים בהוד-השרון
צילום: אביב קורט
מעין רהב סטודיו לתכנון ועיצוב פנים בהוד-השרון
צילום: אביב קורט

מה את אוהבת בעבודה שלך?

"אני אוהבת לראות אנשים מאושרים במקומם, בבתיהם, במשרדים שעוצבו עבורם. זה מרגש אותי בכל פעם מחדש לראות איך תכנון נכון ועיצוב פנים פונקציונלי מסב אושר, שפע ותפוקת עבודה לאנשים. השכלתי ללמוד שעיצוב פנים טוב ונכון מייצר חיים טובים ונהדרים."

רוצות להכיר את מעין קצת יותר? מוזמנות להיכנס לאתר, לאינסטגרם ולדף העסקי שלה.

במדור נשים ועסקים מתפרסמות כתבות על עסקים שונים. לקריאת כל הכתבות במדור לחצי כאן.

יש לך עסק ותרצי שאכתוב עליך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין.
מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

חדש!!! הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה