נשים ועסקים / ליטל בייטנר

ליטל בייטנר מעצבת ומלבישה בתים היוצרת בשיתוף פעולה מלא עם הלקוחות שפה עיצובית אחידה והרמונית עבור מרחב המחייה כולו, אשר מתבססת על חשיבה לטווח הרחוק, ומעודדת אותם להעז ולבטא אמירה אישית ייחודית.

איך העסק התחיל?

"לעולם עיצוב הפנים נחשפתי בתקופה בה בניתי עם בן זוגי, שחר, את בית החלומות הפרטי עבורנו ועבור ארבעת ילדינו. מצאתי את עצמי מתאהבת בתחום ומתעניינת בשקיקה בכל פרט בתהליך, עד שכעבור זמן קצר, החלטתי להתפטר מתפקידי כמנהלת פרויקטים בחברת הייטק ונרשמתי ללימודי עיצוב ואדריכלות פנים. הידע מתחום עיסוקי הקודם לצד הידע העשיר שאני מממשיכה ללקט כל הזמן בתחום עיצוב ותכנון פנים מאפשרים לי לנהל כל פרויקט באופן מובנה ומסודר, מתוך ראייה רחבה והקפדה על לוחות זמנים ומסגרות תקציב."

כמה משפטים על העסק

"לקוחות הסטודיו הם רוכשי דירות חדשות ויזמי נדל"ן, לקוחות הבונים או מתכננים בית חדש עם אדריכל וזקוקים לליווי וייעוץ בעיצוב הפנים של הבית, דיירים המשפצים את בתיהם או חדרי מגורים ספציפיים, לקוחות המעוניינים בשינוי עיצובי שכולל סטיילינג חדש לבית ובעלי עסקים וחברות הנמצאים בשלבי הקמת משרדים חדשים או שינוי חללי משרדים קיימים. תהליך העבודה איתי כולל פגישות עם הלקוח לאפיון מעמיק של הצרכים בכל חלל בו מתבקש שינוי, הכנת סקיצות ותוכניות עבודה, פגישות משותפות עם אנשי מקצוע רלוונטיים, גיבוש קונספט עיצובי וליווי אישי ברכישת חומרי הגמר, הרהיטים, גופי התאורה ואביזרי הסטיילינג המשלימים. אחד הכלים שמשמשים אותי בתהליך בחירת סגנון העיצוב הוא בניית לוחות השראה. בלוחות אלה אני יוצרת עבור הלקוח העמדה של החלל על פי כל האלמנטים שהוא אוהב, צריך ומעדיף: ריהוט, טקסטיל, גופי תאורה, צבעים, פתרונות אחסון וכדו'. הלוחות מאפשרים ללקוח לבצע את הבחירה הטובה ביותר עבורו ולהבין מראש את ה'לוק' הסופי."

ליטל בייטנר מעצבת ומלבישה בתים
צילום: בן רוטשטיין
ליטל בייטנר מעצבת ומלבישה בתים
צילום: בן רוטשטיין
ליטל בייטנר מעצבת ומלבישה בתים
צילום: בן רוטשטיין

מה מיוחד בגישה העבודה איתך?

"אני מאמינה שבית או משרד צריכים לשרת את בעליהם בצורה הטובה ביותר, לכן העיצוב צריך להיות לא רק מרשים, אלא גם פרקטי, כיפי ונוח, מתחשב בכל ההרגלים, הצרכים והמאפיינים של דייריו תוך ניצול מקסימלי של השטח. להשקפתי, אין סגנון אחד נכון ואין חשיבות לטרנדים חולפים. העיצוב מותאם באפן אישי לכל דייר, לכל משפחה ולאורח חייה. חשוב לי מאד להקשיב לרצונות הלקוחות שלי ולאפשר להם שיפור ניכר באיכות החיים, תוך כדי שדרוג יצירתי של הפרטים הקטנים ביותר."

שלושה טיפים לנשים עצמאיות

"לא לפחד להעמיד את עצמך בפני אתגרים חדשים, להעז ולנסות"

"להמשיך ללמוד, להתפתח, להעשיר את עצמך ולהישאר מעודכנת בכל מה שנוגע לתחום."

"להקיף את עצמך בסביבה תומכת ומפרגנת."

חוויות מרגשות שיש לך כחלק מהעבודה

"בכל פעם שמסתיים פרויקט וסקיצה הופכת לבית אמיתי, מוחשי ואסתטי לשביעות רצון המתגוררים בו, אני מתרגשת מחדש. יש בי סיפוק גדול על האמון שנותנים בי בתהליך העבודה, על הפרגון והתודות ועל כך שהלקוחות שלי מצליחים גם ליהנות מהתהליך ולא רק מהתוצאה."

ליטל בייטנר מעצבת ומלבישה בתים
צילום: בן רוטשטיין
ליטל בייטנר מעצבת ומלבישה בתים
צילום: בן רוטשטיין

איך את צומחת ממשברים?

"אני לומדת להסתכל על חצי הכוס המלאה, להתייעץ עם הקרובים אליי ולקחת את הדברים בפרופורציות הנכונות."

מה את אוהבת בעבודה שלך?

"אני אוהבת שכל פרויקט של עיצוב פנים הוא חד פעמי. לכל פרויקט מאפיינים, צרכים ואתגרים שונים, אבל המשותף לכולם זו היצירה השלמה, האחידה וההרמונית, שמתגלה בסוף התהליך."

רוצות להכיר את ליטל קצת יותר?

מוזמנות להיכנס לאתר, לאינסטגרם ולדף העסקי שלה.

במדור נשים ועסקים מתפרסמות כתבות על עסקים שונים. לקריאת כל הכתבות במדור לחצי כאן.

יש לך עסק ותרצי שאכתוב עליך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין.
מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

חדש!!! הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה