נשים ועסקים / איריס לאביוד

איריס לאביוד אוהבת לחלום ומה שמאחד את כל החלומות שלה היא ההתרגשות שגורמות לה עיניהם הנוצצות של הילדים הנשבים בקסמם של אגדות וסיפורים. בכל ליבם הם מאמינים שהכל אפשרי, ובקלילות מעוררת השראה הם מתמסרים לעולם הדמיון והפנטזיה, כאילו הכל קורה ממש כאן ועכשיו. 

איריס לאביוד קופסת הפתעה לילדים

איך העסק התחיל?

“הגשמתי חלום ופתחתי חנות לספרי ילדים בשם 'חלום ילדות', חנות שהיוותה חדר בריחה מושלם, עשיר וצבעוני לקוראים צעירים ולהוריהם. אחרי כמה שנים נאלצתי לסגור את החנות, ומאז לא הפסקתי לקבל תגובות צובטות מילדי האזור, בנוסח – זה לא כל כך נעים לראות 'חלום' סגור. ומה קרה? והיכן החנות?… בחורף האחרון החלטתי להגשים להם ולי חלום חדש, ולהביא אל הילדים המתוקים את חלום ילדות עד הבית בדמות משלוחי ספרים מוקפדים ומותאמים אישית, המוקדשים בכל פעם לתמה מרגשת ומפתיעה אחרת."

כמה משפטים על העסק

"קופסא מהספרים! היא קופסת הפתעה המותאמת לילדים מגיל 0-6 שנים המזמינה את ילדכם לעוף בדמיון ו'לצאת מהקופסא'. היא מגיעה לילדים, מפתיעה מחדש, מסייעת להם להקים ספרייה איכותית ומייצרת זמן משפחתי קסום וזיכרונות ילדות שנשארים לנצח! בכל חודש תגיע אליכם עד הבית קופסא מהודרת עם הספרים הכי איכותיים שאספתי עבורכם, יחד עם משחק תואם לסיפורים ולדמויות בספרים או בובה וגם ערכת אמנות ליצירה, בצירוף טיפים והמלצות שלי לשיח, משחק ופעילות משותפת שלכם עם ילדכם. מארז קסום שהוא הרבה יותר מקופסא עם חפצים."

איריס לאביוד קופסת הפתעה לילדים
צילום: אורית כליף
איריס לאביוד קופסת הפתעה לילדים
צילום: אורית כליף

מה מיוחד בגישה שלך?

"אני מאמינה שלכל ילד יש זכות להכיר את עולם הסיפורים, לספר סיפורים משלו, לאמץ לעצמו סיפורים ולהפוך אותם לשלו. לדמיין, ליצור, לצבוע בצבעים משלו את הסיפורים והעלילות, להכיר דמויות שקיימות בו ו… לחלום בענק."

שני טיפים לנשים עצמאיות

"לקום בכל בוקר ולשים לב מה מרגש אותנו, מה משמח אותנו, מה ממלא את הלב שלנו בחדווה, סיפוק והתרגשות ולעסוק בזה. לייצר מכך עבודה או קריירה ולחלק אותו לעולם. בעיניי אין דבר המשתווה לעיסוק באהבה שלנו מכל ההיבטים האפשריים."

"לא להפסיק לחלום. להמשיך וליצור מתוך תשוקה וגם אם החלום תופס זווית אחרת או משתנה, חשוב להבין שזוהי האבולוציה של החלומות. כך הם צומחים וגדלים בתוכנו וכל שלב בדרך מביא אותנו לקראת הדבר הבא, גם אם זה לא כמו שחשבנו בהתחלה. בקיצור להנות מהמסע ולהקשיב ללב שלנו טוב טוב."

חוויה מרגשת שהייתה לך כחלק מהעבודה

"כשהצלחנו להביא לילדי בית חולים סורוקה בב"ש ספרים ומשחקים שלנו בשיתוף עם הספקים המדהימים שלנו."

איריס לאביוד קופסת הפתעה לילדים
צילום: אורית כליף
איריס לאביוד קופסת הפתעה לילדים
צילום: אורית כליף
איריס לאביוד קופסת הפתעה לילדים
צילום: אורית כליף

איך את צומחת ממשברים

"מזכירה לעצמי למה אני עושה מה שאני עושה ומנסה לפתור מה שיש ביכולתי לפתור. מה שלא, אני משחררת לגמרי וממשיכה הלאה."

מה את אוהבת בעבודה שלך?

"אני אוהבת לרגש ולשמח ילדים והורים שבגופם פועם עדיין לב של ילד."

רוצות להכיר את איריס קצת יותר? מוזמנות להיכנס לאתר, לאינסטגרם ולדף העסקי שלה.

במדור נשים ועסקים מתפרסמות כתבות על עסקים שונים. לקריאת כל הכתבות במדור לחצי כאן.

יש לך עסק ותרצי שאכתוב עליך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין.
מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

חדש!!! הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה