נשים ועסקים / חגית דיין

חגית דיין היא מאמנת אישית, מנטורית לחיים טובים ושמחים. מלווה ועוזרת לאנשים לגלות את היופי והעוצמה שבהם, ליצור חיים טובים ומאוזנים. חגית בעלת ערוץ יוטיוב על שמה, ובעלת המגזין – חיים אהבה שמחה. היא בעלת תואר שני במנהל עסקים, שימשה כמנהלת משאבי אנוש בכירה בבנק גדול, ואחרי עשרים שנות קריירה פיננסית מפוארת, יצאה לעשות טוב בעולם. 

חגית דיין היא מאמנת אישית, מנטורית לחיים טובים ושמחים

איך העסק התחיל?

"כשהייתי ילדה, היינו מתארחים אצל סבי וסבתי בחג השבועות. בכל חג הזכיר לי סבי כי בחצות שערי שמים יפתחו, ואז אוכל לבקש משאלה, ובכל פעם מחדש עמדתי במרפסת, מביטה בשמים, ממתינה שייפתחו, כדי שאוכל לבקש. רק בהמשך הבנתי שזה היה השיעור הרוחני הראשון שלי. במהלך חיי עברתי מספר אירועים מטלטלים, שגרמו לי לרצות לגלות מדוע דברים קורים. האם ואיך אני יכולה ליצור חיים טובים יותר עבורי? אז הלכתי לחפש תשובות ולמצוא פתרונות, למדתי, חקרתי, התנסיתי, קראתי אינספור ספרים, הייתי באינספור סדנאות, התפתחתי, התעצמתי, התחזקתי, התאהבתי בחיים."

"עד שהבנתי שהשמים פתוחים עבורי תמיד, שאני רק צריכה להאמין ולהיות מסוגלת לראותם פתוחים. הבנתי שלכל דבר יש סיבה, שהחיים הם יותר ממה שאנחנו רואים בעיניים. הבנתי שאנחנו יכולים לחיות טוב יותר, שמח יותר, נעים יותר. הבנתי שיש לנו את היכולת ליצור את חיינו. שמתי לעצמי מטרה, הלכתי אחרי הלב, ואני מממשת את הייעוד שלי בעולם."

כמה משפטים על העסק

"אני מציעה אימון אישי פרונטלי בחולון, בזום או היברידי, מרצה ומנחה סדנאות לוח חזון מעצימות בקבוצה או באישי. בערוץ היוטיוב שלי – חגית דיין – תוכלו למצוא מדיטציות, הצהרות חיוביות, ובמגזין חיים אהבה שמחה, אני מראיינת מורים שבאים לתת כלים לחיים טובים יותר. האישה שמתחברת אלי, היא האחת שרוצה לחיות חיים טובים יותר, שרוצה לשמוח, לחייך, להרגיש ולהיות ראויה לכל הטוב, אישה שרוצה לממש ולהגשים את עצמה בעולם הזה." ליצרית קשר עם חגית מוזמנות להיכנס לערוץ היוטיוב, לאינסטגרם ולחנות מוצרים בעיצובה.

חגית דיין היא מאמנת אישית, מנטורית לחיים טובים ושמחים

מה מיוחד בתהליך איתך?

"אני מאמינה שלכולנו הזכות להיות מאושרים, ושלכולנו יש את כל הכלים לעזור לעצמנו. בתהליך האימון איתי, אני עוזרת למתאמנת לגלות את עצמה, למצוא את התשובות בתוכה, אני מאמינה שהיא יודעת הכי טוב מה נכון עבורה. בתהליך אני מסירות ומנקות את הרעשים הפנימיים והחיצוניים שמפריעים לה לראות את האמת. שמפריעים לה להנהיג את חייה ולהאמין בעצמה וביכולות שלה לממש את עצמה ולחיות חיים טובים ומאוזנים."

טיפים לנשים עצמאיות

"טיפ אחד חשוב – טיפוח שגרת בוקר מודעת, לפני כל המשימות וההתחייבויות לעולם. 

> מקדימים יקיצה ב 20-30 דקות

> אמצעי התקשורת עם העולם החיצון במצב שינה – לא בודקות אימיילים, לייקים וכו'

> הכרת תודה לעצמנו על מי שאנחנו, על היום הנפלא שנחווה ועל כל מה שראוי ועולה להכיר תודה עליו.

> הצהרת כוונה ליום הקרוב, מה ואיך אנחנו רוצות לחוות ולהרגיש היום?

> תרגול מדיטציה – לדוגמא – מדיטציה מונחית קצרה, האזנה לפלייליסט טוב ומעצים, האזנה להצהרות חיוביות, כתיבת הסצנה האידאלית ליום, אפילו 5 דקות של מיקוד בנשימה. בחרי דבר שיעשה לך טוב."

חוויות מרגשות שיש לך כחלק מהעבודה

"הרגע הזה בו מישהי מצליחה לצאת מהפקעת שסביבה ולעוף כפרפר, לעבור את תהליך השינוי וההתמרה, הוא מרגש, מעצים, ומעניק כוחות והשראה בכל פעם מחדש."

איך את צומחת ממשברים?

"ראשית אני מאפשרת לעצמי לחוות ולהרגיש, ואז מחפשת את השיעור, מה אני יכולה ללמוד מהמשבר? כיצד אני יכולה לצמוח ולצאת גדולה וטובה יותר."

מה את אוהבת בעבודה שלך?

"נשים, אנשים – אני כל כך אוהבת לראות א.נשים נפתחות לגלות את הכוח הטמון בהם, מפתחות ומטפחות אמונה ואהבה עצמית. אני נהנית ליצור תכנים שמשפיעים לטובה בעולם. אני פשוט מאושרת מכך."

רוצות להכיר את חגית קצת יותר? מוזמנות להיכנס לערוץ היוטיוב, לאינסטגרם ולחנות מוצרים בעיצובה.

במדור נשים ועסקים מתפרסמות כתבות על עסקים שונים. לקריאת כל הכתבות במדור לחצי כאן.

יש לך עסק ותרצי שאכתוב עליך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין.
מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

חדש!!! הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה