נשים ועסקים / עדן מילר

עדן מילר היא מנטורית ומאמנת אישית בכירה המלווה תהליכי התפתחות רגשית ומנטלית על פי עקרונות הפסיכולוגיה החיובית, חווית הדיאלוג ותקשורת מקרבת.

עדן מילר מנטורית ומאמנת אישית

איך העסק התחיל?

"במשך שנים ניהלתי בוטיק אקסקלוסיבי לבגדי גברים עם בן הזוג שלי שהוא מעצב אופנה, עד שיום אחד הרגשתי שחסר לי משהו משמעותי בחיים, שאני יכולה לעשות או לתרום. הבנתי שאני רוצה ללמוד משהו אך לא ידעתי בדיוק מה. בן הזוג שלי הציע לי להירשם ללימודי אימון וגישור וכך היה. התאהבתי בתחום ומיד התחברתי לשפה והרגשתי בבית. מאז, כבר 13 שנים שאני מנהלת את הקליניקה שלי, שם אני נפגשת בעיקר עם נשים שנמצאות בצמתים מאתגרים של החיים. נשים שמבקשות לשנות ולהשמיע את הקול הפנימי הייחודי שלהן, נשים שמבקשות 'להגיע הביתה', אל הבית הפנימי שלהן."

כמה משפטים על העסק

"אני מציעה פגישות אימון וליווי תהליכים אחת על אחת. לרוב אני ממליצה על סדרה של עשרה מפגשים, בעיני זה המינימום כדי לברר ולמקד על מנת להשיג את המטרה שהוגדרה לטיפול. בנוסף, אני גם מציעה סדנאות והרצאות בנושאים שונים לארגונים, לחברות ולוועדי עובדים בקבוצות קטנות של עד עשרים אנשים. הסדנאות הכי פופולריות שלי  נקראות 'תודעת האושר' ו'מתקשורת מרחיקה למקרבת'."

מה מיוחד בגישה ובתהליך העבודה איתך?

"חשוב לי לתת למטופלות את ההרגשה שהן בסביבה נינוחה ועוטפת עם הקשבה מיטבית ללא שיפוט, הכלה, אמפטיה, וכנות. בתהליך שאנחנו עוברות יחד אני מפרקת כל בעיה לדילמות קטנות ולפלונטרים שניתן לפתור בדרך יצירתית, תוך כדי מיקוד על מה שיש ועידוד להערכה עצמית דרך הצלחות שנצברו במהלך החיים. אני גם מעודדת ללמוד להוקיר ולהודות על כל מה שיש לך וגם על מה שעדיין אין, כי זה בדרך."

עדן מילר מנטורית ומאמנת אישית

חוויות מרגשות שיש לך כחלק מהעבודה

"כל מקרה הוא מרגש עבורי כי כל אחת מביאה איתה עולם ומלואו. כל הישג או שינוי מרחיב את הלב וכל הצלחה של מתאמנת היא גם הצלחה שלי. הליווי לבירור ומיקוד, לשינוי תבניות החשיבה והחלפת אמונות של שנים – כשזה קורה זה מאוד מרגש. זה ממש קסם. פתאום יש תחושת חופש בחירה ויכולת להנהיג את החיים בצורה עצמאית בלי דעות קדומות."

איך את צומחת ממשברים?

"קודם כל אני לא הודפת את המשבר. כשהוא מגיע אז צריך להסתכל לו בעיניים ולהודות שיש משבר. אני מזכירה לעצמי תמיד שהכל זמני ומדויק להפליא ושכל משבר מגיע על מנת ללמד אותי משהו, וצריך להודות על ההזדמנות. אני בוחרת לקחת אחריות על החלק שלי במשבר ובוחנת מה ניתן לעשות כדי לשנות ולתקן צעד אחר צעד. אני מתחברת לחשיבה חיובית ומזכירה לעצמי שהחיים הם כאן ועכשיו וזו לא חזרה גנרלית."

מה את אוהבת בעבודה שלך?

"אני אוהבת לראות את התהליך של הגדילה, של טרנספורמציה רגשית ומנטלית ואוהבת לפגוש שינויים מזוית ההתבוננות השונה על המציאות של כל אחת ואחת."

רוצות להכיר את עדן קצת יותר? מוזמנות להיכנס לדף העסקי שלה.

במדור נשים ועסקים מתפרסמות כתבות על עסקים שונים. לקריאת כל הכתבות במדור לחצי כאן.

יש לך עסק ותרצי שאכתוב עליך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין.
מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

חדש!!! הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה