נשים ועסקים / אביגיל פרידמן

אביגיל פרידמן היא מעצבת פנים ומלווה ירוקה בעלת רישיון ממכון התקנים. מה שהכי מגדיר אותה הוא השימוש בצבעים ואלמנטים ייחודיים אשר מכניסים עניין ופרקטיות בכל חלל תוך כדי שמירה על נגישות ועל תקציב שמתאים לכל כיס.

איך העסק התחיל?

"הקורונה דפקה בדלת ברגע הכי לא צפוי, בדיוק כמה ימים אחרי הלידה של בני השני דקל. מקום העבודה שחשבתי לחזור אליו כבר לא היה רלוונטי והרגשתי שזה הרגע המתאים עבורי לעשות שינוי. החלטתי ללכת על זה, וכך נולד Pick Your Own Design."

כמה משפטים על העסק

"עיצוב פנים צריך להיות נגיש לכל האוכלוסייה, במיוחד בימים שבהם מתרוצצת לה מגיפה כלכלית. העסק שלי חרט על דיגלו לתת שירות לכל החפץ בכך ולמצוא את הדרך להגשים חלומות בכל תקציב."

אביגיל פרידמן מעצבת פנים

אביגיל פרידמן מעצבת פנים

מה מיוחד בתהליך איתך?

"אני נותנת ללקוח את השירות הכי מדויק עבורו. לפעמים זה יכול להסתכם בשעתיים של יעוץ, לאחריהן הלקוח יוצא לדרכו, ולפעמים אני בונה תכניות מורכבות וארוכות טווח. הכל תלוי בצורך וביכולת הכלכלית של הלקוח. כל אחד יכול לקבל משהו כדי לצאת לדרך."

שלושה טיפים לנשים עצמאיות

"אם את מאמינה בעצמך, לכי על זה בכל הכוח, תהיי כל הזמן ממוקדת במטרה."

"כשאת עצמאית, החלוקה בין עבודה למשפחה היא אתגר יום יומי. חשוב שתמיד יהיה מישהו שיעצור אותך ויחזיר אותך לאיזון."

"גם אם את נשאבת לפרויקטים ועסוקה בשיווק ויצירת עוד אפיקי הכנסה לעסק, חשוב שתהיי מעודכנת בכל מה שקורה עכשיו בעולם העיצוב, לטפח את החדשנות, לעשות השתלמויות, קורסים וסיבובי חנויות."

לקוחה מיוחדת שהייתה לך כחלק מהעבודה

"לקוחה מיוחדת שפגשתי לאחרונה רצתה לעשות שינוי שבא ממקום עמוק, היא רצתה לשנות ולהבליט את האישיות המיוחדת שלה גם במקום שבו היא חיה. כבר במהלך שיחת הטלפון הראשונה היה ברור שיש בינינו קליק ולאחר שעתיים של יעוץ קרה הקסם. עוד באותו יום היא יצאה לדרך וזכות התהליך הזה הבנתי כמה העבודה שלי חשובה ומה היא יכולה לגרום לאדם אחר."

אביגיל פרידמן מעצבת פנים

אביגיל פרידמן מעצבת פנים

אביגיל פרידמן מעצבת פנים

איך את צומחת ממשברים?

"משברים יש כל הזמן, הפתרון היעיל ביותר לדעתי הוא לא לשים את כל הביצים בסל אחד כך שתמיד יהיה במה לאחז במידה ואחד ממקורות הפרנסה נפגע."

מה את אוהבת בעבודה שלך?

"אני אוהבת את היצירה היום יומית ואת שבירת השגרה בכל פרויקט."

רוצות להכיר את אביגיל קצת יותר? מוזמנות להיכנס לאתר, לאינסטגרם ולדף העסקי שלה.

במדור נשים ועסקים מתפרסמות כתבות על עסקים שונים. לקריאת כל הכתבות במדור לחצי כאן.

יש לך עסק ותרצי שאכתוב עליך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין.
מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

חדש!!! הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה