נשים ועסקים / אורית זיצר

אורית זיצר היא יועצת מס ובעלת משרד ליעוץ מס, החזרי מס, משכורות והנהלת חשבונות לעצמאים. מתמחה בעסקים קטנים ובינוניים, עם ניסיון של מעל ל-17 שנים בחברות הייטק ובמשרדי רואי חשבון.

אורית זיצר היא יועצת מס
צילום: דליה ברודבקר

איך העסק התחיל?

"לקראת גיל ארבעים, ולאחר שעבדתי שנים רבות כמנהלת חשבונות בהייטק, רציתי לעשות שינוי. החלטתי שנמאס לי להיות שכירה וזה הזמן לצאת לדרך חדשה. פתחתי בביתי במודיעין משרד ליעוץ מס, ואני נהנית מהעצמאות והגדילה בעסק."

כמה משפטים על העסק

"השירותים שלי כוללים הנהלת חשבונות ומשכורות לעצמאים, דיווח לרשויות, למע״מ, למס הכנסה ולביטוח לאומי, הנהלת חשבונות לחברות, דוחות אישיים והצהרות הון, החזרי מס לשכירים, קיבוע זכויות לפורשים לפנסיה, מיסוי מקרקעין וסיוע ללקוחות בעלי אזרחות אמריקאית. הלקוחות הם לקוחות מכל הארץ כולל חברות מטבריה ולקוחות אף ממשמר הנגב."

מה מיוחד בתהליך איתך?

"כשלקוח מגיע אלי אני מקפידה לברר איתו ולנסות להבין מה הרצון שלו בעסק שלו, ומסייעת לו להגיע ליעדים שהוא מציב לעצמו. אחד היתרונות בעבודה איתי הוא תוכנה שלקוחות מורידים, שמתממשקת עם התוכנה שלי ואין צורך להגיע למסור חומר ורק במידת הצורך אני שולחת שליח לאסוף את החומר, כך שלמרחק אין משמעות והכל נעשה אונליין ובחתימה מרחוק."

תהליכים עם לקוחות שיש לך כחלק מהעבודה

"עצמאי שהיו לו הכנסות מאד גבוהות ושילם הון למיסים הרגיש שבסופו של דבר כל כספו הולך למיסוי – הפכנו את העסק מעוסק מורשה לחברה עם כל ההתאמות שצריך, והיום הוא כבר מרגיש הרבה יותר מאושר ומצליח למנף את הכסף להשקעה בבתים שרכש; עצמאית בהריון, שמדווחת פעם בשנה הגיעה אלי כאשר הרגישה שאין לה מושג מה קורה בעסק שלה – עשיתי לה סדר, ואחרי הלידה היא קיבלה דמי לידה מוגדלים ויכולה לגדל את בנה בנחת."

אורית זיצר היא יועצת מס

שלושה טיפים לנשים עצמאיות

"ניהול כספי נכון – חשוב לעבור על הכנסות והוצאות ולבדוק שהכל נרשם ולנהל את תזרים המזומנים באופן קפדני כדי שאתן תנהלו את הכסף ולא להפך."

"כל בוקר לעשות משהו אחד עבור עצמכן: מדיטציה, יוגה וכד'. גם חשוב לעסוק בפעילות ספורטיבית באופן קבוע."

"לפני השינה תרשמו לכן לפחות שלושה דברים טובים שקרו לכן היום, ואז תלמדו להעריך את הטוב בחייכן."

איך את צומחת ממשברים?

"הטיפים שרשמתי הם אלו שסייעו לי לצאת ממשבר שחוויתי לפני כשנתיים, משבר שגרם לי לשנות הרגלים ובעקבותיו למדתי שעדיף 80% לקוחות שהכי נכונים לי מאשר 100% לקוחות שהם לא."

מה את אוהבת בעבודה שלך?

"אני שמחה על היכולת לסייע לאנשים, לגרום להם לשלם פחות מיסים, להאמין בעצמם, לפתוח עסק ולהמשיך לגדול ולצמוח גם בתקופה של קורונה. בעיניי חשוב לנסות ולהנות מהדרך. חיים פעם אחת – וחשוב להנות מהחיים."

רוצות להכיר את אורית קצת יותר? מוזמנות להיכנס לאתר ולדף העסקי שלה.

במדור נשים ועסקים מתפרסמות כתבות על עסקים שונים. לקריאת כל הכתבות במדור לחצי כאן.

יש לך עסק ותרצי שאכתוב עליך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין.
מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

חדש!!! הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה