הטיפים / לצאת לתהליך שינוי באורח החיים ולהצליח

יפעת מישר היא מנטורית לירידה במשקל ולאורח חיים בריא, מנחה ומפתחת את תוכנית RESPECT YOUR BODY, הכוללת מסלול ליווי ייחודי המותאם לנשים המתמודדות עם עודף משקל ניכר הנקרא "גם אני מאהממת". לרדת במשקל זה אף פעם לא קל. גם לא 3 ק"ג. אבל לרדת 20 ק"ג, 25 ק"ג, 30 ק"ג ויותר זו לא אותה משימה! אלו הטיפים של יפעת לכל מי שרוצה לצאת לתהליך שינוי ולהצליח.

ליצירת קשר עם יפעת מוזמנות להיכנס לאתר, לאינסטגרם ולדף העסקי שלה.

יפעת מישר מנטורית לירידה במשקל
צילום: עמליה לוקאש

הטעויות שמונעות מאתנו לעשות שינוי באורח החיים ומה כדאי לעשות כדי להצליח

טעות ראשונה: אנחנו מחכות להרגיש מוכנות – אנחנו רוצות לצאת לתהליך של שינוי, אנחנו מבינות שנצטרך להעלות את עצמנו בסדר העדיפויות ואנחנו מחכות לרגע המתאים: כשיהיה לנו יותר זמן, כשהילדים יגדלו, כשיגמר החורף, אחרי הטיול, אחרי סיום הפרויקט… והרגע הזה לעולם לא מגיע. תמיד צץ משהו.

טעות שניה: אנחנו מחזיקות במחשבה שאנחנו יודעות הכל ועשינו הכל – זה בדיוק מה שחשבתי שנים כשהייתי בעולם הדיאטות. הרגשתי שאני יכולה לכתוב ספרים על דיאטות. הבעיה הייתה שידעתי לכתוב בדיוק את הספרים על הדיאטות שבהן נכשלתי שוב ושוב. עברי למחשבה של "אני רוצה ללמוד עוד", למדי מאנשים שזו המומחיות שלהם, קחי מישהו או מישהי שתוביל אותך קדימה צעד צעד עד להצלחה. כמו שאת מומחית בתחום שלך, כך יש מומחים בתחום שאת רוצה לעשות בו שינוי.

טעות שלישית: אנחנו מנסות לעשות את השינוי לבד – כל המחקרים מראים שלעשות שינוי לבד זה הכי קשה. חפשי ליווי שיכניס אותך למסגרת. תני למישהי שכבר למדה, התנסתה ועשתה את השינוי בעצמה להוביל אותך. אחת שהוכיחה שהיא יודעת להוביל גם נשים אחרות. היא יכולה לקצר לך את הדרך.

טעות רביעית: אנחנו לא חוגגות את ההצלחות שלנו – אנחנו מחזיקות במחשבה שלהיות קשוחה עם עצמנו זה טוב וזה בדיוק ההיפך! זה רק מוריד לנו את המוטיבציה לעשות את הפעולות ולקבל את ההחלטות שיעזרו לנו להנהיג את החיים שלנו בדרך שתביא אותנו ליהנות מפירות ההצלחה.

רוצה לצאת לתהליך של שינוי וצמיחה אישית? 

התחילי היום. את מוכנה!

הפכי לתלמידה בשינוי שאת מבקשת לעשות

מצאי מסגרת שאת מתחברת אליה

תחגגי כל צעד שמקדם אותך

רוצה לשמוע עוד על מסלולי הליווי של ריספקט לבריאות וירידה במשקל?. ליצירת קשר עם יפעת מוזמנות להיכנס לאתר, לאינסטגרם ולדף העסקי שלה.

במדור הטיפים מתפרסמות כתבות עם טיפים בנושאים שונים. ההמלצות ניתנות על ידי נשות מקצוע שמתראיינות למגזין, מובאות כלשונן ואין המגזין נושא כל אחריות על תוכן או טיב ההמלצה. לשאלות נוספות מוזמנות לפנות לבעלת העסק. לקריאת כל הטיפים במדור לחצי כאן

יש לך עסק ותרצי לכתוב את הטיפים שלך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין ולשלוח הצעת מחיר. מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה