הטיפים / איך ליצור עבור עצמינו זוגיות איכותית

יהודית גאולייב היא מאמנת להעצמה וזוגיות. יהודית מנחה נשים וגברים כאחד לזוגיות טובה, יציבה ואיכותית בחיים. היא עוזרת לאנשים להפסיק לשחזר מערכות יחסים רעילות ולא בריאות ולהתחיל לבחור נכון זוגיות ראויה לחיים בשיטת "זוגיות זה פשוט". אלו הטיפים של יהודית ליצירת זוגיות איכותית.

ליצירת קשר עם יהודית מוזמנות להיכנס לאתר ולאינסטגרם  או לפנות בוואטסאפ לשיחת ייעוץ.

איך ליצור עבור עצמינו זוגיות איכותית?

בעידן כה מאתגר, בו נדמה כי יש הרבה שפע והיצע בחוץ, אבל לא מעט אנשים מוצאים את עצמם עדיין לבד, תוך שהם כמהים לאהבה, אך לא מצליחים למצוא את הזוגיות המתאימה עבורם. אז איך בכל זאת ולהצליח ליצור זוגיות איכותית בעידן מאתגר שכזה?

לא להרים ידיים! אהבה היא זכות בסיסית שקיימת עבור כל אדם באשר הוא. אף אדם לא נשאר לבד, אלא אם זו בחירה אישית שלו וזה כבר סיפור אחר. בסופו של דבר, זוגיות מגיעה. כל אדם והמסע והקצב שלו בחיים. חשוב לא להשוות את עצמכם לאחרים ולחשוב מדוע לאחרים זה קורה ואילו לכם לא.

התשובות נמצאות תמיד בפנים. למרות שאנחנו חיים בתקופה מאתגרת, החסימה מגיעה תמיד מבפנים. קחו אחריות וקבלו החלטה אמיצה להתחיל טיפול עמוק עם איש מקצוע, שידע לשים את האצבע על איפה התקיעות קיימת ואת הדרך לפתרון יעיל ומהיר. הכל פתיר עם קצת רצון והשקעה בעצמכם ובעולמכם הפנימי. 

לצאת לצאת לצאת. בד בבד עם עבודה פנימית שהיא הכרחית בהרבה מקרים אם לא בכולם, זה שתשבו בבית לא יגרום לבני זוג פוטנציאליים לדפוק בדלתכם. יש לעשות פעולות אקטיביות לשם כך ולהראות את עצמכם שם בחוץ. חשוב שתדייקו את עצמכם ותתרועעו בסביבה בה יהיו אנשים מהסוג שאתם מחפשים, בעלי מכנה משותף לשלכם, עם תחומי ענין משותפים, עם אותם התחביבים.

אל תתביישו להצהיר לעולם ולסביבה שלכם שאתם מחפשים זוגיות. האנשים הכי קרובים אליכם בחיים הם האנשים שהכי מכירים אתכם. אל תתביישו לבקש מהם להכיר לכם מישהו. אלו יכולים להיות החיבורים הכי טובים ומהימנים. זאת לא בושה לבקש דבר כזה, זו גדולה!

סבלנות ואורך רוח. האמינו שכל דבר מגיע בעתו. ומה שמתעכב, מתעכב לטובה. אני יודעת, לא פשוט לחשוב כך,והרבה פעמים, זה מתסכל ומייאש. אבל בדיוק בנקודה זו אתם נבחנים. באמונה בעצמכם, במי שאתם, ואם אתם  מספיק נבונים ואמיצים לנצל את הזמן הזה לשיפור עצמי ועבודה פנימית אז בכלל הרווחתם. רווקות זה דבר מדהים אם יודעים לשנות את נקודת המבט עליה ולמנף אותה להתפתחות פנימית. 

כשתגיעו לזוגיות טובה עם עצמכם, אין סיכוי שתמגנטו לחייכם משהו לא מדויק עבורכם. דומה מושך דומה, זהו חוק יקום. אתם פוגשים את מי שאתם. אז נאה דורש נאה מקיים. לימדו אתם להעניק לעצמכם את מה שאתם רוצים לפגוש בפרטנר שלכם ואז לא רק שזה יגיע יותר מהר אלא לא פחות חשוב מכך, זה יגיע מדויק והכי נכון לכם. ליצירת קשר עם יהודית מוזמנות להיכנס לאתר ולאינסטגרם  או לפנות בוואטסאפ לשיחת ייעוץ. ליהודית יש גם קורס דיגיטלי שיעזור לך איך להפוך לאישה נחשקת, אטרקטיבית ובלתי נשכחת, שיודעת את ערכה ואיך למגנט את האחד הנכון לה.

במדור הטיפים מתפרסמות כתבות עם טיפים בנושאים שונים. ההמלצות ניתנות על ידי נשות מקצוע שמתראיינות למגזין, מובאות כלשונן ואין המגזין נושא כל אחריות על תוכן או טיב ההמלצה. לשאלות נוספות מוזמנות לפנות לבעלת העסק. לקריאת כל הטיפים במדור לחצי כאן

יש לך עסק ותרצי לכתוב את הטיפים שלך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין ולשלוח הצעת מחיר. מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה