הטיפים / איך לבנות מערכת יחסים באמצעות התוכן שלכן

רינה וייסגלס הלקין היא בעלת המותג "כותבת ברינה" – עסק עצמאי, בוטיקי ושרותי לכל שרותי התוכן שהעסק שלך זקוק לו. את העסק הקימה רינה לפני כעשר שנים, אחרי שצברה ניסיון של 8 שנים במשרדי פרסום כקופירייטרית ו- 12 שנים כעיתונאית במעריב. רינה הופכת להיות השותפה הכותבת בעסק שלכן. החל ממיתוגים ועד פוסטים, דרך אתרים ועד הרצאות, דפי נחיתה, בלוגים, ניוזלטרים ועוד. אלו הטיפים של רינה שיעזרו לכן לבנות מערכת יחסים באמצעות התוכן שלכן.

ליצירת קשר עם רינה מוזמנות לצלול לכרטיס הביקור שלה ולהכיר מאלף ועד תף.

רינה וייסגלס הלקין שרותי התוכן

 איך לבנות מערכת יחסים באמצעות התוכן שלכן

תוכן, תוכן, תוכן. יש לכן עסק? יש לכן תוכן לייצר. לפייס, לאינסטגרם, לבלוג, לכל נכס שתרצו להופיע בו, מהמילה הכתובה ועד לסרטונים. למה אנחנו צריכות את כל התוכן תוכן הזה? אחרי התשובות הבנאליות (והנכונות) – שידעו עלינו, שנייצר סמכות וכיו"ב, מגיעה התשובה העמוקה, הגדולה, הלונג דיסטנס…

בשתי מילים – מערכת יחסים. אנחנו כאן לבנות קשר עמוק, ארוך ומתמשך עם הלקוחות שלנו. התכנסנו על מנת שהם יחבבו אותנו. ולא, לא במובן הלייק של המילה – שירצו לרכוש מאיתנו מתוך תחושת הנאה שמביאה להנעה. הינה 5 עצות ( מודה, מיני רבות) שיעזרו לכן לבנות מערכת יחסים באמצעות התוכן שלכן.

שתפו מחייכם האישיים – לא, זו לא חשיפה. בחשיפה אתן חסרות אונים בכיכר העיר. זו בחירה מתוך שיתוף על מנת שנכיר אתכן. אחרת, איך נחבב אתכן? מנחת שינה שמשתפת אתגרים אצלה בזמן השכבות, מצטיירת כאנושית, מייצרת אמפטיה, מאפשרת ללמוד מהניסיון שלה.

כתבו בשפה נגישה – זה ממש לא מרשים אף אחד עם אכתוב על אוקסימורונים. גם לא יעשה את זה ללקוחות שלך אם את עורכת דין שפונה אל הקורא כ"חברי המלומד"… תוכן זו לא עבודה אקדמית. התוכן צריך להיות מזמין, נעים לקריאה, מובן ופשוט. או כמו שנהוג לומר "אם זה לא יהיה פשוט, זה פשוט לא יהיה"

ערך ערך תרדוף – לא משנה היכן הלקוח פוגש אתכן, משהו צריך לצאת לו מזה. גם כשאתן משתפות על עצמכן, זה יופנה החוצה. אספר לכן שאני כותבת 20 שנה? יופי טופי. אכתוב לכן שבזכות כך תוכלנה לקבל את הפוסטים שלכן תוך שבוע? הופה, הבנתן למה זה רלוונטי וקיבלתן ערך. ערך, מילה אחת אפשרויות רבות לה – תצחיקו, תרגשו, תנו ידע, תעוררו מחשבה, הלקוח קיבל את שלו. כנראה, הוא שוב ייתן לכם מזמנו.

מה הסיפור שלך? משחר ילדותנו אנחנו מורגלות למארז הסיפורי, ואם להודות זה התחיל עוד במערות של האדם הקדמון (בציורי קיר). כל מסר שנארז כסיפור הופך לזכיר, ייחודי, מנגן על מיתרי הרגש וחודר ישר ללב. הסטוריטלינג כאן להישאר… נצלו אותו לטובת העסק שלכן.

אחת ויחידה – "תהיה עצמך, כל שאר האנשים כבר תפוסים" אמר אוסקר ווילד. לא משנה מה והיכן אתן כותבות, תיצמדו למי ומה שאתן מביאות. זה מקורי, זה מרענן, וזה בעיקר אתן… אז אולי יש עוד מיליונים בכובע העסקי שלכן, אבל אין כמוכן.

ליצירת קשר עם רינה מוזמנות לצלול לכרטיס הביקור שלה ולהכיר מאלף ועד תף.

במדור הטיפים מתפרסמות כתבות עם טיפים בנושאים שונים. ההמלצות ניתנות על ידי נשות מקצוע שמתראיינות למגזין, מובאות כלשונן ואין המגזין נושא כל אחריות על תוכן או טיב ההמלצה. לשאלות נוספות מוזמנות לפנות לבעלת העסק. לקריאת כל הטיפים במדור לחצי כאן

יש לך עסק ותרצי לכתוב את הטיפים שלך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין ולשלוח הצעת מחיר. מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה