הטיפים / טיפים שיעזרו לך להחזיק בשינוי

טלי תורג'מן בוחניק היא פסיכותרפיסטית ממוקדת גוף. לאורך הדרך למדה טלי שחוויות חיינו משנות אותנו, לכל אחד מאיתנו יש מסלול חיים משלו, אבל בכולנו קיימת שאיפה למצות ולגעת בפוטנציאל שטמון בנו, אך הדרך אל הפוטנציאל הממומש רצופה במכשולים. אלו הטיפים של טלי שיעזרו לך לשמור על השינוי.

ליצירת קשר עם טלי מוזמנות להיכנס לאינסטגרם ולדף העסקי שלה או לפנות בטלפון 052-6459542.

טלי תורג'מן בוחניק פסיכותרפיסטית ממוקדת גוף

טיפים שיעזרו לך להחזיק בשינוי

כולנו רוצים לחיות חיים מלאי תוכן ומשמעות, אבל בכולנו קיימים גם פחדים, חרדות, כעסים וספקות. לא פעם אנחנו פוגשים בתוכנו תחושות שליליות: ערך ודימוי עצמי נמוך, חוסר ביטחון או דיכאון. השאלה היא איך אנחנו מתמודדים עם הרגשות האלה. אם נמשיך לעשות את אותן פעולות נקבל את אותה התוצאה. הקושי האמיתי הוא להחזיק את כל הדברים שאנחנו רוצים לשנות ולהיות. אין ספק שיש אנשים שיותר קל להם לעשות שינויים וכאלה שיותר קשה להם, וזה דורש המון אומץ ,עבודה פנימית (תודעה) ואמונה.

אחת השאלות המרכזיות שאני מתעסקת בהן היא איך מחזקים תהליך שינוי לאורך זמן ומה קורה לנו כשאותו דפוס התנהגות מעוניין לחזור? איך לא לחזור לאותן התנהגויות פנימיות שלנו שלוקחות אותנו אחורה שוב ושוב לאותה נקודה שמקשה עלינו לגדול, וכמה זה כואב לגדול; עד כמה הייתי רוצה שמישהו יתן לי תשובות וטיפים או אולי לקבל כמה עצות ממישהו שעבר בדיוק את אותו הדבר, וההבנה שגילוי הוא מתוך תשומת הלב האישית שלי, החיבור הוא שלי, הדרך היא רק שלי ואני חייבת לעבור את זה בתרכובת האישית שלי. אז איך עושים את זה?

 בחירת משאבים. לבחור ארבעה דברים שעושים לנו טוב ולעשות אותם בתוך העשייה שלנו. אלה הכוחות שלנו. ספורט, חברים וכל דבר שיחזק אותנו.

Well being. להקדיש חמש דקות ביום ולכתוב מה התחושה שלנו כלפי השינוי – מהי המעורבות הריגשית שלנו מול מה שאנחנו רוצים לשנות. מה יעזור לנו להגיע לשם.

לזכור שהכל קיים אצלנו. לא להיות עסוקים בעשייה ובלשנות – רק להיות עם השינוי ולראות מה הוא מביא, להיות ב-Being. לשים לב מה מקשה עלי לשנות, אם הכל היה אפשרי מה הייתי עושה.

לשמור על הכוונה שלנו. תהיו עדינים עם עצמכם, שימו לב לביטוים שלכם כלפי עצמכם, לשיח הפנימי שלנו. תהיו טובים לעצמכם, כשיש הצלחה תחבקו אותה, וגם את הכישלון תחבקו ותראו מה יעזור לפעם הבאה.

תנהלו לכם מחברת אישית. תכתבו בה את כל אשר עולה לכן כלפי עצמכן. את הדף הראשון תפתחו בדימוי תנוחת הלוחמת ביוגה ותבררו בתשומת לב, מה אתן צריכות ומשאירה, ומה אתן לא צריכות ומשאירות מאחור.  

ליצירת קשר עם טלי מוזמנות להיכנס לאינסטגרם ולדף העסקי שלה או לפנות בטלפון 052-6459542.

במדור הטיפים מתפרסמות כתבות עם טיפים בנושאים שונים. ההמלצות ניתנות על ידי נשות מקצוע שמתראיינות למגזין, מובאות כלשונן ואין המגזין נושא כל אחריות על תוכן או טיב ההמלצה. לשאלות נוספות מוזמנות לפנות לבעלת העסק. לקריאת כל הטיפים במדור לחצי כאן

יש לך עסק ותרצי לכתוב את הטיפים שלך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין ולשלוח הצעת מחיר. מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה