הטיפים / שמירה על איכות עור הפנים

שגית משולם היא מומחית בכירורגיה פלסטית, אסתטית ומשחזרת. אחראית על תחום שחזורי השד בבית חולים בילינסון, ובעלת קליניקה לניתוחים וטיפולים אסתטיים בהרצליה פיתוח. אלו הטיפים של שגית לשמירה על איכות עור הפנים.

ליצירת קשר עם שגית מוזמנות להיכנס לאתר, לאינסטגרם ולדף העסקי שלה או לפנות בטלפון 054-3499177. מוזמנת גם לקבוצת נשים סגורה בפייסבוק "להיות שלמה עם עצמך- הבית שלך לניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים".

שגית משולם מומחית בכירורגיה פלסטית
צילום: עידו לביא

טיפים לשמירה על איכות עור הפנים

אין טיפולי קסם. שמירה על עור הפנים היא תהליך שמתחיל בגילאי העשרים עם קרם הגנה ולאט לאט עם השנים מתווספים טיפולים שמתאימים לגיל האישה. בניגוד לדעה הרווחת אין צורך להגיע לטיפולים אסתטיים בגילאים צעירים ואפשר בהחלט להמתין לתחילת התבגרות עור הפנים בגילאי 30-40. יחד עם זאת אינני ממליצה להגיע בגילאי 50-60 לטיפול ראשון.

שמירה על עור הפנים מתחילה בקרם הגנה, קרם פנים וקרם לילה רפואי הנקרא רטין איי. הרטין איי מבצע קילוף עדין מאד יומיומי של השכבה השטחית של העור, מעבה את העור ומונע קמטוטים ומטפל בסימני פיגמנטציה ראשונים. זהו הקרם היחידי שהוכח בספרות המדעית כמפחית קמטים. יחד עם זאת, מדובר בתכשיר רפואי, אין להיכנס להריון בזמן הנטילה ויש להיות במעקב של רופא בזמן הטיפול.

אל תחששי מהמילה בוטוקס – זהו טיפול נהדר לשליש העליון של הפנים וסביב העיניים. הוא מרפה את השרירים השטחיים של הפנים האחראים על הקמטים במצח, בין הגבות ולצדי העיניים. בהזרקה נכונה הוא נותן מראה טבעי מאד, פחות עייף ופתוח יותר לאזור העיניים. מדובר בטיפול קצר ולא כואב. התוצאות מתחילות לבוא לידי ביטוי מספר ימים לאחר ההזרקה והן הולכות ונבנות בשבועיים הראשונים כך ששיא האפקט הוא כעבור שבועיים. יש לחזור על הטיפול כעבור ארבעה עד ששה חודשים, ובניגוד לחשש אם את מחליטה להפסיק את הטיפול, הקמט חוזר למצבו הקודם בדיוק.

חומצה היאלורונית נועדה לטפל בשני דברים: קמטים עמוקים וחוסר נפח. קמטים עמוקים הם בעיקר הקמטים היורדים מזווית האף לזווית הפה ואלו הממשיכים לרדת למטה מזווית הפה לכיוון הסנטר. היא נהדרת להגדרת עצמות הלחי ובנשים רזות שמאבדות נפח בלחיים. חומצה היאלורונית היא תחליף חיצוני לחומצה שהגוף שלנו ממעט לייצר ככל שאנחנו מתבגרות. היא באה במרקם ג'ל, סמיך יותר או פחות כתלות באזור ההזרקה. היא נהדרת גם למילוי קל של השפתיים שלנו שמדקקות עם השנים. היא מחזיקה כשנה עד שנה וחצי. יתרון נוסף שלה שהיא ניתנת להמסה.

לטיפול כולל יותר בעור הפנים, טיפול בקמטוטים מרובים, צניחה של הרקמות בשליש התחתון של הפנים ואובדן האלסטיות של העור אני ממליצה בחום על טיפול בחומרים הנקראים רדיאס או סקולפטרה. תפקידם הוא לעודד יצור קולגן. הם מוזרקים בצורת רשת מתחת לעור וכל תפקידם הוא לעודד את המערכת שלנו לייצר רקמת חיבור- סיבי קולגן ואלסטין. הם לא נותנים כל נפח ולכן התוצאה היא מאד טבעית.

ממליצה בחום לשלב את הטיפול בחומרים הללו עם מכשור שנועד גם הוא להדק את העור על ידי יצור קולגן. מכשיר המורפאוס הוא בעיני המכשיר הטוב ביותר הקיים היום לסוג זה של טיפולים. יש צורך בשני טיפולים עד שלושה והוא מתאים גם לאיזור הצוואר והמחשוף.

הטיפולים הללו לשימור האיכות והאלסטיות של עור הפנים הם חשובים כדי לעכב את ההתבגרות של העור שלנו אך יחד עם זאת לא יחזירו אותנו לגיל 20 וטוב שכך.

ליצירת קשר עם שגית מוזמנות להיכנס לאתר, לאינסטגרם ולדף העסקי שלה או לפנות בטלפון 054-3499177. מוזמנת גם לקבוצת נשים סגורה בפייסבוק "להיות שלמה עם עצמך- הבית שלך לניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים".

במדור הטיפים מתפרסמות כתבות עם טיפים בנושאים שונים. ההמלצות ניתנות על ידי נשות מקצוע שמתראיינות למגזין, מובאות כלשונן ואין המגזין נושא כל אחריות על תוכן או טיב ההמלצה. לשאלות נוספות מוזמנות לפנות לבעלת העסק. לקריאת כל הטיפים במדור לחצי כאן

יש לך עסק ותרצי לכתוב את הטיפים שלך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין ולשלוח הצעת מחיר. מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה