הטיפים / טיפים להעצמה אישית

ראניה כבישי-הנו היא מנטורית ופסיכותרפיסטית, להכרה עצמית וגילוי חסמים מנטליים ורגשיים. ראניה בעלת A.B בפסיכולוגיה, מטפלת התנהגותית בשיטת ABA, NLP ומוסמכת קוצ'אינג. היא מציעה ליווי אישי, פרונטלי בקליניקה או בטבע בג'ולס וגם בזום, או היברידי בשעות גמישות. התהליך מותאם אישית לכל אחד, כולל כלים פרקטיים להתגברות על החסמים. בנוסף, ראניה מציעה גם ליווי קבוצתי (קבוצות קטנות עד 4 אנשים), סדנאות והרצאות להעצמת נשים. אלו הטיפים של ראניה להעצמה אישית.

ליצירת קשר עם ראניה מוזמנות להיכנס לאינסטגרם ולדף העסקי שלה, או לפנות במייל ובטלפון 050-8100284.

ראניה כבישי-הנו מנטורית ופסיכותרפיסטית

טיפים להעצמה אישית

העלאת הביטחון העצמי. להכניס תחביבים ללו"ז שלנו, לקחת עד 5 תחביבים שגורמים לנו הנאה. כמו קריאת ספר, הליכה , ריקוד, בילוי,  ופשוט לפנות להם מקום. במידה ולא עושים לו"ז שבועי אז כדאי להתחיל, זה עושה סדר ביום שלנו. אפשר גם להכניס כתזכורת עם חזרה שבועית. זה מחייב אותנו לעסוק בדברים שאוהבים, תורם לשחרור והתנתקות מעומס ולחץ החיים, ומשרה בנו תחושת הרפיה והרבה אנגריה חיובית וכוח לעשייה.

להתמקד בהווה. אנחנו תמיד חושבות על טעויות העבר, במקום להתמקד בלקח שניתן ללמוד מהן. דואגות לעתיד שאין לנו עליו שליטה, ושוכחות את ההווה שהוא הדבר היחידי שבשליטתנו. שחררו את העתיד והעבר, תתמקדו והווה ותעשו כמיטב יכולתכם בכל רגע נתון או סיטואציה. לפעמים אנחנו רוצות להשיג משהו ומתכננות איך, אבל אנחנו לא בטוחות שנשיג אותו, וזה מונע מאתנו לפעמים לעשות את הצעד להשגת המטרה וגורם לחרטה אחר כך. אך אם אנו עושות את המיטב שלנו, אנחנו יכולות לצמוח גם מתוך כישלון. לא נחווה חרטה וגם נחייה את הרגע ונמצא את היעד הבא שלנו ללא דאגות מהעבר והעתיד.

תקשיבו לאינטואיציה שלכן. האינטואיציה, מולדת והישרדותית, עוזרת לנו לבחור נכון. אם במצב מסוים מרגישים לא נוח, אז לכו לפי התחושה ולא רק לפי השכל, בסוף תדעו שבחרתם נכון והחרטה לא תלווה אותכם.

לסנן זה שם המשחק. אנחנו מוקפות באנשים, שנותנים הערות לטוב ולרע. אנחנו שומעות הכול אבל לרוב שמות לב למילות הרעות ולא הטובות. יש לנו את היכולת לנהל את הקשב והמחשבות, בדיוק כמו ניהול משימות שונות. בכל פעם שאת שומעת הערה, עצרי וחשבי עליה, האם היא משרתת אותי? אם כן, איך? האם היא דוחפת אותי להתקדם? אם ענית על השאלות האלה בכן, זו אומר שהמילים האלה חשובות וכדאי לשמור אותן לחשוב על דרכים יצירתיות שיעזרו לך להתקדם ולהצליח. אך אם ענית לא, אז פשוט דברי לעצמך ואמרי שהן לא משרתות ואין סיבה לשרוף אנרגיה עליהן. דבר זה עוזר גם בהפחתת הרגישות שלנו כלפי האחרים וההערות שלהם ותרווחי חופש נפשי ומנטלי.

תבקשו ליקום. אל תחכו שההזדמנות תגיע אליכן, אלא צרו אותה בעצמכן, תבקשו את מה שאתן רוצות – אם לא קיבלתן, לפחות נסיתן. פשוט לגשת לאנשים ולבקש עזרה, תמיכה או עצה או כל דבר אחר. הרבה פעמים קורה שתוקף אותנו חשש לפני שמבקשים, אז פשוט שאלו את עצמכן – למה לא? אם לא תבקשו, לא תקבלו. אך אם כן תבקשו, יש סיכוי לקבל מענה על השאלה. המחשבה הזו יכולה לגרום לחשש להיעלם ולתת את האומץ להעז לבקש.

ליצירת קשר עם ראניה מוזמנות להיכנס לאינסטגרם ולדף העסקי שלה, או לפנות במייל ובטלפון 050-8100284

במדור הטיפים מתפרסמות כתבות עם טיפים בנושאים שונים. ההמלצות ניתנות על ידי נשות מקצוע שמתראיינות למגזין, מובאות כלשונן ואין המגזין נושא כל אחריות על תוכן או טיב ההמלצה. לשאלות נוספות מוזמנות לפנות לבעלת העסק. לקריאת כל הטיפים במדור לחצי כאן

יש לך עסק ותרצי לכתוב את הטיפים שלך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין ולשלוח הצעת מחיר. מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה