הטיפים / לזמן זוגיות מעצימה ממקום של חברות ואהבה

נעומי מתנה מלווה נשים לזוגיות פרק ב', זוגיות מעצימה ממקום של חברות ואהבה. נעומי מלווה נשים לחשב מסלול מחדש, להיפטר מכל האמונות המגבילות, הפחדים והחששות מהנישואין/ מערכות יחסים קודמות, ללמוד איך לראות כל מערכת יחסים ישנה כלמידה,  ללמוד לתקשר נכון עם עצמן ועם בן זוגן. כל זה במסלול שהיא פיתחה בשם "עכשיו תורי – מחשבת מסלול מחדש לזוגיות". אלו הטיפים של נעומי שילמדו אותך איך לזמן זוגיות מעצימה ממקום של חברות ואהבה.

ליצירת קשר עם נעומי מוזמנות להיכנס לאתר, ולאינסטגרם שלה או לפנות בוואטסאפ לשיחת ייעוץ.

נעומי מתנה מלווה נשים לזוגיות פרק ב'

איך לזמן זוגיות מעצימה ממקום של חברות ואהבה

 תחשבי את זה ותרשמי את זה. עליך להבין באיזה הוויה את רוצה להיות, מה את מרגישה במערכת הזוגית שלך, מתוך ההוויה שלך תביני איזה גבר את מבקשת לעצמך. "אני מזמנת לי את הגבר הרגיש, הנאמן, המסור, הכנה, שייתן לי הרגשה של זוגיות שבה אני מרגישה חופש ביטוי אמיתי, אהובה ונאהבת". עליך לפנות לתת מודע שלך, המוח שלנו לא מכיר את המילה "לא", ולכן אין לכתוב שום דבר שלילי.

ערכים: אחד הדברים החשובים הוא שהערכים שלכם יהיו תואמים, תזמני גבר עם ערכים זהים לשלך. אחרי שחשבת והבנת מה את רוצה להרגיש, תכתבי את זה מפורט, ותקראי את זה לעצמך מספר פעמים ביום.

תאמיני בזה. תאמיני שבאמת מגיע לך להיות בזוגיות! כי מגיע לך, אם תכתבי זימון שאת לא מאמינה בו, או לא חושבת שאת ראויה לקבל, זה לא יקרה. מה שמעכב אותך להאמין בזוגיות מעצימה ממקום של חברות ואהבה, אלו האמונות המגבילות שמנהלות אותך. תנסי להבין אלו אמונות מנהלות אותך ביום יום, והגיע הזמן להיפטר מהן, יפה שעה אחת קודם. תהפכי אותן לאמונות מעצימות ותשנני לך אותן כמה שיותר פעמים, תאמיני שהכל אפשרי והכל בר תיקון!

תדברי את זה. דיבור פנימי ודיבור חיצוני, הדיבור שלך צריך להיות חיובי! לא לתת למחשבות שליליות ומעכבות להיכנס לך למחשבה. האנרגיה הכי חזקה היא אנרגית הקול, גם לאופן שבו את אומרת את הדברים יש חשיבות, תקראי את הזימון ותדברי על הזוגיות באנרגיה גבוהה ובביטחון מלא. דוגמאות למילים עם אנרגיה ורטט: לא להשתמש במילים כמו "חושבת, מקווה, מאמינה", אלא להגיד לעצמך, "אני יודעת בוודאות שתהיה לי זוגיות  מעצימה", זה התדר הגבוה ביותר, זאת התוצאה הסופית.

תחיי את זה. רגע לפני… אולי יש לך עוד אנרגיה תקועה, שאת אפילו לא יודעת עליה. את שומרת עוד דברים מהאקס? מכתבים? מתנות? את לא צריכה  את זה יותר!!! לפחות לא במראית עין, אם בכל פעם שאת נתקלת בדברים ממנו, זה גורם לך תחושה לא טובה, קדימה, לאסוף הכל לארוז בקופסא, ולמסור או לאחסן במקום לא נגיש. את רוצה גבר חדש! אנרגיה חדשה!!!!

עכשיו תתחילי לחיות את זה… תנסי לחשוב עם עצמך, אם היית כרגע בזוגיות, מה היה שונה בחייך? מה היה נראה אחרת? מה היית משנה בבית בשבילו? (מפנה מקום בארון בשבילו, חונה בחניה אחת ולא תופסת שתי חניות, היו לך תמונות של אקסים בבית?), ותתחילי לחיות "כאילו" את כבר בזוגיות. תשתמשי בהרבה דמיון מודרך כדי לדמיין אתכם מבלים יחד, לומדים יחד, צוחקים יחד כל דבר שחשוב לך במערכת הזוגית. לדמיין את זה, כאילו זה קורה ואת מתגעגעת לזה.

תודי על זה. מחקרים מראים שאנחנו אומרים כל יום הודיה, הדברים החיוביים והזימונים שלנו מתמגנטים אלינו, כי דומה מושך דומה. ולכן יש להודות על הזוגיות שלך גם כשהיא עדיין לא כאן. כאילו היא כאן. הודיה עוזרת לנו בראיית הטוב ובהבנה שכלום לא מובן מאליו, יצירת אנרגיה חיובית, שיפור הבריאות הנפשית והפיזית, התמקדות ביש ולא באין, הסתכלות חיובית על אתגרים וקשיים ועוד.

כשתזמני עם המון רגש ממקום אמיתי ואותנטי אין סיבה שלא תקבלי את הזוגיות המעצימה ממקום של חברות ואהבה. זה חוק היקום! בהצלחה! מאמינה בך לגמרי!

ליצירת קשר עם נעומי מוזמנות להיכנס לאתר, ולאינסטגרם שלה או לפנות בוואטסאפ לשיחת ייעוץ.

במדור הטיפים מתפרסמות כתבות עם טיפים בנושאים שונים. ההמלצות ניתנות על ידי נשות מקצוע שמתראיינות למגזין, מובאות כלשונן ואין המגזין נושא כל אחריות על תוכן או טיב ההמלצה. לשאלות נוספות מוזמנות לפנות לבעלת העסק. לקריאת כל הטיפים במדור לחצי כאן

יש לך עסק ותרצי לכתוב את הטיפים שלך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין ולשלוח הצעת מחיר. מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה