הטיפים / איך לעצב דף נחיתה מנצח

מונה אריאל היא מעצבת מובילה בתחום העסקים הקטנים והבינוניים. היא יזמית, ובעלת סטודיו MOONART, שחתום על מאות רבות של עיצובי לוגו יפהפיים, מיתוגים עוצמתיים, אתרים מקדמים ודפי נחיתה שיווקיים, כמו גם ספרים מכל הסוגים.

הסטודיושל מונה קיים משנת 2004. ומונה מקפידה לתת הרגשה של בית, להפנות יחס אישי ומדויק לכל לקוח ולקוחה, ולהתאים את הפתרונות העיצוביים הנכונים לצורך, למטרות וליעדים העיצוביים והעסקיים. אלו הטיפים של מונה לעיצוב דף נחיתה מנצח.

ליצירת קשר עם מונה מוזמנות להיכנס לאתר, לאינסטגרם ולדף העסקי שלה או לפנות בטלפון 050-7503539.

מונה אריאל מיתוג ועיצוב אתרים
צילום: קדם צלמים

טיפים לעיצוב של דף נחיתה מנצח

עסק הוא דינאמי ומשתנה, כמו שגם עיצוב יכול להיות דינאמי ומשתנה. גם בעסקים וגם בעיצוב יש אופנות. כדי לא להישאר מאחור, חשוב מדי פעם לעדכן את הכיוון. למשל, העסק שלי, היה בהתחלה ממוקד בעיקר בעיצוב שפה וויזואלית לעסקים. עם התפתחות האינטרנט, החלטתי לקדם את נושא הניו מדיה, והיום, עיצוב ובנייה של אתרים ודפי נחיתה הפך להיות התמחות ותופש נפח עצום בפעילות שלי.

אתר הוא המקביל האינטרנטי לחלון הראווה של החנות הפיזית. דף נחיתה הוא המקביל האינטרנטי לשלטים בחלון הראווה הזה, שמקדמים מבצע או מכירה מיוחדת. שניהם חשובים והם משלימים זה את זה. דף נחיתה מקדם הצעה עסקית, ומציע טופס הרשמה למתעניינים, שבאמצעותו אנחנו אוספים פרטים של לקוחות פוטנציאליים ומוסיפים אותם לרשימת הדיוור שלנו כדי להעשיר אותה. הינה חמישה טיפים לעיצוב של דף נחיתה מנצח

התעקשו על מראה מסודר ועל היררכית טקסטים ברורה: כותרת ראשית שיווקית מדליקה ומעוררת סקרנות, כותרת משנית עם מידע חשוב, גוף ההודעה, ואלמנטים גרפיים.

הקפידו על מינון נמוך ועל אחידות בשימוש של הפונטים. עד שני סוגים (נניח, אחד לכותרות ואחד לטקסט). בחרו פונטים שקיימים גם בחומרי השיווק האחרים שלכם, ודאגו שהטקסט יהיה נוח לקריאה בכל סוגי המסכים.

בחרו צבעוניות תומכת מותג. אל תשתוללו בצבעים. לא צריך להמציא את הגלגל, אלא לאפשר לקהל שלכם לזהות אתכם גם לפי הצבעוניות.

ערכו תמיד הגהה לפני הפרסום. תנו לעוד עין לקרוא, והתייחסו ברצינות למשוב שתקבלו. לעולם אין להתווכח עם משוב. זכרו, לקוראים אין את התיווך שלכם. מה שהם רואים הוא מה שהם מבינים.

כמו בכל תחום, אפשר לקחת עזרה של סטודיו מקצועי כמו סטודיו MOONART. לפעמים זה ההבדל בין דף עם מראה חובבני שמקליקים ממנו והלאה, ובין דף מקצועי שמקליקים עליו.

מה עדיף: דף נחיתה או אתר?

לעסק מתחיל הייתי ממליצה להריץ דף נחיתה עם עסקה אטרקטיבית כדי להתחיל ולהזיז את העסק. לעסק וותיק הייתי ממליצה לבסס נראות אינטרנטית משכנעת, כי היום, עסק זקוק לאתר טוב כדי לבסס אמינות, אמון ואטרקטיביות.

כל כמה זמן מומלץ לחדש דף נחיתה או אתר?

דף נחיתה אפשר ורצוי לרענן כל הזמן, כי דף נחיתה חדש הוא הזדמנות ליצור קשר עם לקוחות ולהציע להם עסקה אטרקטיבית. לגבי אתר – זה תלוי בקהל היעד שלכם. אם הם אוהבים יציבות, אז הסתפקו בהרחבה של הקיים. אם אתם בתחום דינאמי, כמוני, כדאי שגם האתר ישקף זאת. אני, למשל, הופכת את האתר של סטודיו MOONART בערך כל חצי שנה…

ליצירת קשר עם מונה מוזמנות להיכנס לאתר, לאינסטגרם ולדף העסקי שלה או לפנות בטלפון 050-7503539.

במדור הטיפים מתפרסמות כתבות עם טיפים בנושאים שונים. ההמלצות ניתנות על ידי נשות מקצוע שמתראיינות למגזין, מובאות כלשונן ואין המגזין נושא כל אחריות על תוכן או טיב ההמלצה. לשאלות נוספות מוזמנות לפנות לבעלת העסק. לקריאת כל הטיפים במדור לחצי כאן

יש לך עסק ותרצי לכתוב את הטיפים שלך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין ולשלוח הצעת מחיר. מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה