נשים ועסקים / רואיא חידר

רואיא חידר מציירת על קרמיקה על בסיס צורות גיאומטריות, ריבועים ומנדלות. את כישרון הציור גילתה לראשונה בגיל 12. היא תמיד רצתה לפתח את הכישרון שלה על ידי ציור על אריחים, ומכאן התחילה את הקריירה שלה בציור על קרמיקה. רואיא נולדה בכפר אעבלין ומתגוררת בו עד היום.

רואיא חידר מציירת על קרמיקה

איך העסק התחיל?

"העסק התחיל מציורים ושרטוטים של מרובעים על נייר. השתתפתי בסדנת קרמיקה שבה למדתי את הבסיס של החומר, הצבעים והכלים שמשתמשים בציור על הקרמיקה והתחלתי בציורים על אריחים. אחר כך הציעו לי לצייר על כלים. גם כיום אני ממשיכה ללמוד ולהתמקצע כדי לחדש ולהתפתח בתחום בעשייה שלי."

כמה משפטים על העסק

"אני מציירת, בעיקר על חמר שעבר שריפה ראשונה וקוראים לזה ביסק. אני מעצבת אריחים, כלי מטבח, כיורים ועוד. ניתן לרכוש את המוצרים נסטודיו שלי בכפר אעבלין ויש אפשרות גם עם שליח. אני גם מכינה פריטים בהתאמה אישית ללקוחות שפונים אלי." ליצירת קשר עם רואיא מוזמנות להיכנס לאינסטגרם ולדף העסקי שלה או לפנות במייל ובטלפון 052-5042506.

רואיא חידר מציירת על קרמיקה

רואיא חידר מציירת על קרמיקה

מה מיוחד במוצרים שלך?

"אני מציירת סגנון שונה – של מנדלות, בהן אני משתמשת בריבועים כסוג חדש של רישום וקישוט ולא כל אחד מוכן לצייר כך. אני אוהבת לשלב את הסגנון שאני אוהבת בציורים ללקוחות, ובגלל זה מקפידה תמיד להיות בקשר עם הלקוח בכל השלבים כדי לקבל פידבק ולהמשיך בציור."

טיפים לנשים עצמאיות

"תאמיני בעצמך וביכולת שלך, ואל תאפשרי לאף אחד להרוס את אמונתך."

"אל תתייאשי מכישלון, תתחזקי ותשמרי את הכוחות שלך, הם יעזרו לך להתגבר על הקשיים."

"אם אוהבת משהו, תחזיקי בו ואל תעזבי אותו, ושקפי את האהבה הזו במה שאת עושה."

רואיא חידר מציירת על קרמיקה

רואיא חידר מציירת על קרמיקה

 

חוויה מעניינת שהייתה לך כחלק מהעבודה

"הייתה לי חוויה מעניינת באחת הסדנאות שהעברתי. אני תמיד מעדיפה לצייר על חמר מוכן (ביסק) ולא להכין בעצמי משהו מחמר, ובסדנא הזאת הייתי צריכה גם ללמד גם איך אנחנו יכולים להרגיש את החמר ולהכין דברים בידינו ולא רק לצייר. החלטתי לעשות סיר, ויצא לי סיר כל כך קטן אבל היה מדויק כמו הציורים שלי, וזו הייתה חוויה חדשה מבחנתי ונהניתי."

איך את צומחת ממשברים?

"אני מתמודדת עם המשברים בכל מיני דרכים ועם חלק מהם אני מתמודדת דרך הציורים שלי. אני לומדת מהציורים שלי על הסבלנות, כי הציור שלי מצריך הרבה סבלנות עד שנוצר מוצר שאוגר בתוכו את האהבה שלי למקצוע. תמיד יש קשיים, יש טעות ויש משברים בחיים אז החלטתי פשוט להתמודד עם המשברים דרך הסבלנות בזמן הציור."

רואיא חידר מציירת על קרמיקה

רואיא חידר מציירת על קרמיקה

רואיא חידר מציירת על קרמיקה

מה את אוהבת בעבודה שלך?

"אני אוהבת כל דבר בעבודה שלי אפילו את הקשיים והטעויות שיהיו לי, אבל מה שאני הכי אוהבת זה המרובע שאני משתמשת בו כחלק חשוב בקישוט בציורים שלי, ואני מגדירה עצמי במרובעים כי הם הפכו את הציורים שלי למשהו חדש ומיוחד."

רוצות להכיר את רואיא קצת יותר? מוזמנות להיכנס לאינסטגרם ולדף העסקי שלה או לפנות במייל ובטלפון 052-5042506.

במדור נשים ועסקים מתפרסמות כתבות על עסקים שונים. לקריאת כל הכתבות במדור לחצי כאן.

יש לך עסק ותרצי שאכתוב עליך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין.
מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

חדש!!! הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה