הטיפים / לבחור את הרופא המתאים ביותר לשינוי אסתטי

ד"ר מרינה בלום היא רופאה בכירה בתחום האסתטיקה הרפואית, בעלת למעלה מ 18 שנות ניסיון, מייסדת שתי מרפאות אסתטיקה מבית ד"ר בלום פלוס במרכז הארץ. עוד ב 2001 כאשר סיימה את לימודי רפואת השיניים, החלה להתמחות בתחום אסתטיקת הפה ובזכות מספר רב של תהליכים מוצלחים עם מטופליה, גילתה סיפוק רב מהעובדה שלראשונה בחייהם יכלו לחייך בפה מלא. 

את עשר השנים הבאות הקדישה ד"ר בלום ללמידה והתפתחות בתחום האסתטיקה, מה שהוביל אותה לעסוק בתחום באופן בלעדי ולייסד שתי קליניקות מקצועיות במרכז הארץ. הגישה הטיפולית של ד"ר מרינה בלום היא "אסתטיקה רפואית כאומנות", גישה הגורסת כי כדי להדגיש את היופי הטבעי של הפנים אין צורך לשנות את צורתן מן הבסיס. הטיפולים במרפאות של ד"ר בלום נעשים באמצעות חומרים ומכשור בינ"ל חדשני. 

ליצירת קשר עם מרינה מוזמנות להיכנס לאתר, לאינסטגרם שלה. ניתן לפנות לייעוץ טלפוני ותיאום פגישת ייעוץ ללא עלות בקליניקה.

ד
צילום: אלינה פופובה

שאלות שיעזרו לך לבחור את הרופא המתאים לך ביותר לשינוי האסתטי עליו הנך חולמת

השילוב הקדוש: התמחות ווותק – להבטחת תהליך מקצועי, מתקדם וכזה שיוביל לתוצאה משביעת רצון ואף מעבר, חשוב לוודא שאת עוברת את התהליך אצל רופא/ה מנוסים ומומחים ספציפית בתחום הרפואה האסתטית. ככל שרופא/ה ביצעו יותר טיפולים והתנסו בתכניות טיפול מגוונות עם מטרות שונות תהיה להם יד מיומנת יותר ובעיקר יכולת מתקדמת להוביל תהליכים חדשניים ואפקטיביים. כמובן שקריאת חוות דעת של לקוחות מרוצות היא אינדיקציה מעולה לבדוק את הנושא.

"האני מאמין" של הרופא/ה – יש לא מעט אסכולות בתחום הרפואה האסתטית, ולכן אחד הדברים שחשוב לבדוק אותן זו הגישה בה עובד הרופא/ה, יש רופאים שתומכים בתכניות טיפול ארוכות טווח הכוללות מספר שינויים שלא תמיד מתכתבים עם קווי הפנים המקוריים של המטופלת, זאת לעומת רופאים שמעדיפים להתחיל בתהליך בודד או שניים, לוודא שהמטופלת מרוצה מהתוצאות ורק אז להתקדם במידת הצורך.

תיאום ציפיות וחיבור אישי: נכון, את מחפשת שירות מקצועי ומדובר פה ביחס של מקבל ונותן שירות, יחד עם זאת, היות ומדובר פה בתחום רגיש ובלתי הפיך, מומלץ להיפגש עם הרופא/ה לפגישת התרשמות בטרם קבלת ההחלטה הסופית, לשים לב שהרופא קשוב לך ולצרכייך ובעיקר שהתכנית המוצעת לך תואמת את המצב הנוכחי של עורך ומעניקה פתרון מקיף לתוצאות אותן חשוב לך לראות בתום הטיפול. מעבר לכך, חשוב להרגיש נוח עם הרופא/ה, בין אם הכוונה לשאילת שאלות נוספות ובין אם התחושה הפנימית של הרוגע והבטחון על שאת נמצאת בידיים מקצועיות ואמינות.

ליצירת קשר עם מרינה מוזמנות להיכנס לאתר, לאינסטגרם שלה. ניתן לפנות לייעוץ טלפוני ותיאום פגישת ייעוץ ללא עלות בקליניקה.

במדור הטיפים מתפרסמות כתבות עם טיפים בנושאים שונים. ההמלצות ניתנות על ידי נשות מקצוע שמתראיינות למגזין, מובאות כלשונן ואין המגזין נושא כל אחריות על תוכן או טיב ההמלצה. לשאלות נוספות מוזמנות לפנות לבעלת העסק. לקריאת כל הטיפים במדור לחצי כאן

יש לך עסק ותרצי לכתוב את הטיפים שלך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין ולשלוח הצעת מחיר. מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה