הטיפים / איך לסגור את עונת המבצעים הגדולה ברווח

לי לוי היא אשת אסטרטגיה ושיווק דיגיטלי שמתמחה בקידום ממומן ופרפורמנס לחנויות איקומרס. היא מלווה ומייעצת לעסקים ואנשי שיווק איך להגדיל את הרווחיות של הקידום הממומן בעזרת אסטרטגיה נכונה ושילוב כלי שיווק מתאימים לכל עסק ועסק. לקראת חגי הקניות המתקרבים ובאים היא שיתפה אותנו בכמה טיפים חשובים כדי לצלוח את נובמבר בקלות, בחכמה והכי חשוב – ברווחיות. אלו הטיפים של לי שיעזרו לסגור את עונת המבצעים הגדולה ברווח.

ליצירת קשר עם לי מוזמנות להיכנס לאינסטגרם ולדף העסקי שלה או לפנות במייל ובטלפון 054-4926293.

לי לוי אשת אסטרטגיה ושיווק דיגיטלי

טיפים שיעזרו לסגור את עונת המבצעים הגדולה ברווח

חממו את הקהל – צבעו קהל חדש מראש עם מודעות המציגות את מוצרי הדגל שלכם. התחילו כבר עכשיו לפרסם מודעות שמציגות את המוצרים הפופולריים ביותר שלכם, במטרה לחשוף אותם לקהלים חדשים שעדיין לא מכירים את המותג. לפי הנתונים, בממוצע נדרשות 7-10 אינטראקציות עם מותג עד שלקוח מבצע רכישה. לכן, חשוב להתחיל עם קמפיינים למודעות מותג בפייסבוק, אינסטגרם וגוגל בחודשים, וליצור מודעות ומחויבות שיקלו על הרכישות בעת המבצעים.

תשתית מדידה – וודאו שכל כלי המעקב והניתוח עובדים כראוי. בדקו שיש לכם פיקסלים מוטמעים, אנליטיקס תקין, כולל איוונטים ודוחות שימושיים. הגדירו קהלי מטרה במערכות ואספו נתונים שיסייעו לכם להבין ולנתח את הביצועים במהלך ואחרי הקמפיינים כדי להפיק תובנות להמשך ולשפר את הקמפיינים במהלך החודש.

מסע לקוח ייעודי – תכננו פאנל מסע לקוח מותאם ללקוחות חדשים שצפויים לרכוש במבצעי נובמבר – הן במיילים, קמפיינים וערוצים נוספים. התאימו את המסרים וההצעות. זכרו שאנשים יודעים שצפויים מבצעים בחודש הזה ולכן לא מעט ממתינים עם רכישות, במיוחד של מוצרים יקרים יחסית. צרו אצלם את הציפייה למבצעים שיגיעו כך שיגיעו לרגע האמת מוכנים עם האשראי ביד.

לוגיסטיקה – הכינו את התשתית העסקית והלוגיסטית. תאמו ציפיות עם ספקי שירותים כמו חברת שליחויות, הגדילו מלאים, ודאו שמערך שירות הלקוחות וההזמנות מוכן לעומסים הצפויים.

ביצועי אתר – שדרגו את חוויית המשתמש באתר וודאו שהוא עובד בצורה חלקה, שפרו תיאורי מוצרים, הגדירו עמוד שאלות ותשובות ייעודי לזמן המבצעים, וודאו שאין בעיות עומס צפויות מול חברת האחסון ועשו טקסטים לעמודי הסליקה.

תלמדו מהעבר – עסק שלא לומד מעברו אין לו עתיד. בצעו ניתוח נתונים של הקהלים והביצועים של הקמפיינים שלכם בשנה האחרונה ובנובמבר הקודם, ועל סמך המסקנות תכננו את הפרסומים והמבצעים של השנה באופן שקול ומחושב.

באנו להרוויח – אל תמכרו מוצרים במחיר הפסד או במחיר שבטווח הרחוק ייצור הנחה תקדימית שלא תואמת את המותג שלכם. עדיף לא לעשות מבצע מאשר לפגוע במותג, ולעשות מבצע קטן ורווחי על פני הנחה גבוהה והפסדית. זה לא בכל מחיר ולפעמים חלק מתדמית של מותג שאומר ״אני לא משחקת את המשחק הזה״ שווה יותר מעוד כמה רכישות במחיר מוזל.

רוצה להתייעץ על ההכנות למבצעי נובמבר או על אסטרטגיית שיווק בכלל? ליצירת קשר עם לי מוזמנות להיכנס לאינסטגרם ולדף העסקי שלה או לפנות במייל ובטלפון 054-4926293

במדור הטיפים מתפרסמות כתבות עם טיפים בנושאים שונים. ההמלצות ניתנות על ידי נשות מקצוע שמתראיינות למגזין, מובאות כלשונן ואין המגזין נושא כל אחריות על תוכן או טיב ההמלצה. לשאלות נוספות מוזמנות לפנות לבעלת העסק. לקריאת כל הטיפים במדור לחצי כאן

יש לך עסק ותרצי לכתוב את הטיפים שלך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין ולשלוח הצעת מחיר. מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה