הטיפים / דברים שכדאי לדעת כשמזמינים הדפסה על חולצות

חברת HDESIGN היא שחקנית ותיקה בתחום של הדפסה על חולצות. החברה נוסדה אי שם בשנות ה-90, התמחתה בהדפסה על חולצות עבור חברות אופנה ישראליות ובינלאומיות ועברה מהפך של ממש בעקבות השינויים בעולם האופנה והעברת מרבית הייצור למדינות מתפתחות. HDESIGN, שהייתה למפעל הגדול והמתקדם ביותר במזרח התיכון בתחום הדפסת משי בלבד, החלה להרחיב את תחומי העיסוק ואת נוכחותה ברשת ומצאה קהל לקוחות שונה – לקוחות פרטיים, מעצבים מקומיים, להקות, אמנים ובתי עסק. 

כחלק מהרצון התמידי שלה לצמוח ולהתפתח הכניסה לשורותיה שיטות הדפסה נוספות כאשר האחרונה והמתקדמת שבהן, שהושקה ממש לאחרונה, היא מכונת הדפסה דיגיטלית על חולצות של קורנית, החדשנית והמתקדמת ביותר בארץ.. HDESIGN ממשיכים לעמול במרץ, לאמץ טכנולוגיות מתקדמות של הדפסת חולצות ולייבא חולצות איכותיות המיועדות להדפסה. והם כאן כדי לחלוק בתובנות חשובות בתחום הדפסות על חולצות.

ליצירת קשר עם חברת HDESIGN מוזמנות להיכנס לאתר, לאינסטגרם ולדף העסקי של העסק.

HDESIGN הדפסה על חולצות

מה כדאי לדעת כשמזמינים הדפסה על חולצות

הידעתם?! שיטת ההדפסה משפיעה על נראות ומגע ההדפסה. יש מגוון שיטות של הדפסה על חולצות, וחשוב להבין מהי שיטת ההדפסה שמבצעים עבורכם כדי להבין מה התוצר שתקבלו וכדי להימנע ממפח נפש מיותר בנוגע לנראות ולמגע של הדפסה על חולצות. נחלק את שיטות ההדפסה הקיימות לארבע:

> שיטה ראשונה היא הדפסת משי, זו השיטה הנהוגה לרוב עבור הדפסות על חולצות לחברות אופנה ועבור הדפסות על חולצות בכמות גדולה. מאפיינים של הדפסת משי: הדפסה עדינה, צבעים מלאים, כמויות בינוניות-גדולות.

> השיטה השנייה היא הדפסה דיגיטלית על חולצות, שיטה נהוגה לרוב עבור הזמנות קטנות או הזמנות צבעוניות מאוד. מאפיינים של הדפסה דיגיטלית על חולצות: הדפסה עדינה, מורכבת מנקודות, כמויות קטנות או עבודות עם המון צבעים בהדפסה.

> השיטה השלישית היא הדפסה על חולצות באמצעות מדבקות ויניל. מאפייני השיטה: מגע גס של מדבקה על גבי החולצה, נראות מצוינת של פרטים וצבעים, נהוגה עבור קבוצות ספורט, מספרים מתחלפים, ספונסרים והדפסות קטנות וצבעוניות.

> השיטה הרביעית והאחרונה היא הדפסת סובלימציה. היא אפשרית על חולצות דרייפיט לבנות בלבד ומאופיינת בצבעים מלאים, מגע רך ועדין ואפשרית בכמויות קטנות וגדולות כאחד.

הידעתם?! צבע החולצה משפיע על מגע ההדפסה. נשכח לרגע משיטת מדבקות ויניל, כיוון שמדבקה היא אותה המדבקה על כל צבעי החולצות ולכן המגע אחיד. ונשכח גם משיטת הדפסת סובלימציה כיוון שהיא נעשית אך ורק על חולצות דרייפיט בצבע לבן. נותרנו עם הדפסה על חולצות בשיטת הדפסת משי ובשיטת הדפסה דיגיטלית ועבור שתי שיטות אלו צבע החולצה אכן משפיע על מגע ההדפסה! הדפסות על חולצות בהירות הן עדינות יותר מאשר הדפסות על חולצות כהות וזאת כיוון שבהדפסה על חולצות כהות נדרשת הדפסת תחתית. תחתית היא שכבה לבנה שמבודדת את צבע הבד ועליה מודפס העיצוב הרצוי. שכבה נוספת של צבע גורמת להדפסה להיות גסה יותר מזו המתקבלת על חולצות בהירות, אך עדינה יותר מזו המתקבלת ממדבקה.

הידעתם?! החולצה משפיעה על ההדפסה ועמידותה. הדפסות על חולצות מבדים שונים או עם טקסטורות שונות נראות וחשות אחרת. למשל הדפסה על חולצות דרייפיט ואותה הדפסה על חולצות כותנה, ייתכנו הבדלים בצבעוניות, מרקם ההדפסה ייראה אחרת כיוון שחולצות דרייפיט הן מבד עם טקסטורה מחוררת ולא חלק כמו חולצות הכותנה. גם על חולצות פולו כותנה וחולצות כותנה מרקם ההדפסה ייראה אחרת כיוון שחולצות פולו כותנה ארוגות אחרת מחולצות כותנה. יותר מכך, בין שני סוגים שונים של חולצות כותנה (למשל כותנה סרוקה או כותנה חצי סרוקה) יש הבדלים בנראות ובמרקם ההדפסה. בחולצות שעברו תהליכים של ציפוי סיליקון למשל, ההדפסה תרד לאחר כמה כביסות כיוון שהצבע לא חודר לסיבי הבד. לכן, חשובה מאוד איכות החולצה, חשוב לדעת מהם התהליכים שעברה החולצה וחשוב לבצע הדפסה על חולצות שיועדו ונבחנו לכך.

הידעתם?! איך מחושב מחיר הדפסה על חולצות. כאמור, יש שיטות שונות עבור הדפסת חולצות, כל שיטה משפיעה על הנראות, על המגע וגם על המחיר! לכן, חשוב מאוד לקבל הצעת מחיר קונקרטית לפי החולצות הרצויות, לפי העיצוב המבוקש תוך שימוש בשיטת ההדפסה שתתאים לכם גם בנראות, במגע ובמחיר. למשל הדפסת חולצה בודדת תיעשה בהדפסה דיגיטלית או במדבקת ויניל, בעוד כמות של חולצות תיעשה בהדפסת משי. מה קורה כאשר העיצוב הוא צבעוני והכמות אינה גדולה במיוחד, אז כדאי בהחלט לקבל שתי הצעות מחיר ולבחון מה משתלם לכם יותר. כאן תוכלו להתייעץ ולקבל הצעת מחיר עבור השיטה המתאימה עבור הדפסת חולצות שלכם.

הידעתם?! להצלחה אבות רבים הכישלון יתום המשפט הזה נכון לכל תחום וגם עבור הדפסת חולצות. עדיף להזמין הדפסה על חולצות מספק שהוא גם יבואן החולצות וגם מבצע את ההדפסה בעצמו, ולא משתמש בספקי משנה. זאת כדי שיוכל להבטיח ולקיים – הדפסה על חולצות באיכות גבוהה. כך שגם אם יש בעיות (כי הן קורות לפעמים) הספק יוכל לתקן, כדי שאתם תהיו מרוצים.

ליצירת קשר עם חברת HDESIGN מוזמנות להיכנס לאתר, לאינסטגרם ולדף העסקי של העסק.

במדור הטיפים מתפרסמות כתבות עם טיפים בנושאים שונים. ההמלצות ניתנות על ידי נשות מקצוע שמתראיינות למגזין, מובאות כלשונן ואין המגזין נושא כל אחריות על תוכן או טיב ההמלצה. לשאלות נוספות מוזמנות לפנות לבעלת העסק. לקריאת כל הטיפים במדור לחצי כאן

יש לך עסק ותרצי לכתוב את הטיפים שלך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין ולשלוח הצעת מחיר. מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה