הטיפים / זימון החופש הכלכלי שתמיד חלמתם עליו

הדס אסיה ביטון היא מנטורית ומטפלת הוליסטית בכרמיאל, המלווה נשים וגברים במסעות נשמתיים ותהליכי התפתחות אישית, ריפוי נפשי/נשמתי/ופיזי בשיטת תטא הילינג , תקשור , קלפי תודעה והילינג קבלי בהתאם להשקפות המטופלים, תוך שילוב טכניקות NLP מתקדמות שעוזרות להטמיע את השינויים הרצויים בחיי היום.

ליצירת קשר עם הדס מוזמנות להיכנס לאינסטגרם שלה.

הדס אסיה ביטון מנטורית ומטפלת הוליסטית

טיפים לעבודה עצמית לזימון החופש הכלכלי שתמיד חלמתם עליו

מי מאתנו לא היה רוצה לחיות חיים נטולי חוב, נטולי דאגות? להפסיק לרדוף אחרי השעון ולשחרר את המחשבות הטורדניות שלא נותנות לנו מנוח בכל מה שקשור לכסף? אם אני אגיד לכם, שהמציאות הכלכלית שלכם היא תוצר של המחשבה+דיבור+הרגשה שלכם? במילים אחרות, כן, אתם אלה שאחראיים לכל מה שקורה בחייכם, בין אם זה במודע או לא. אבל היי!  אל תיבהלו, זו לא גזירה משמיים. למזלנו אפשר לשנות את התודעה אם נשנה את הדרך שבה אנחנו תופסים את המציאות שמשתקפת לנו, ואז המציאות שנזמן לחיינו תשתנה בהתאם לתפיסה שהשתנתה.

בדקו מה האמונות שורש שלכם לגבי כסף והחליפו אמונה מעכבת באמונה מקדמת. אמונות שורש הן אותן אמונות שנטמעו בנו בילדות על ידי הסביבה שלנו, הורים, אחים, חברים, סיטואציות שונות ועל גבי אמונות אלו נבנים האישיות שלנו והמציאות של חיינו. דוגמא לאמונה מעכבת: ״עדיף להיות עני ובריא מאשר עשיר וחולה״. אמונה מקדמת: ״אפשר להיות עשיר ובריא״. או למשל ״כדי להרוויח טוב צריך לעבוד קשה״ להחליף ב״הכסף זורם אליי בקלות ברגע שאני עוסק במשהו שאני אוהב״.

כיתבו מכתב הגשמה בהווה על כיצד נראים חייכם בהנחה שהכסף הוא לא מגבלה עבורכם. תדמיינו שאתם כותבים מכתב לחבר רחוק וספרו לו על חייכם כמיליונרים. כתבו לפרטי פרטים היכן אתם חיים, מה מצב העסקים, כיצד נראה בית חלומותיכם ומי נמצא בתוכו יחד אתכם, תנו לדמיון להוביל אתכם למקומות שלא העזתם לחשוב שהם אפשריים עבורכם.

חישבו על איזו תועלת תוכלו להביא לעולם במידה ואכן תחיו בחופש כלכלי והוסיפו למכתב ההגשמה. כמו כל דבר בטבע, גם הנתינה והקבלה צריכים להיות בסנכרון, אם אתם רוצים לקבל, אתם צריכים לפנות מקום לדבר הזה, היקום ידאג שלא יחסר לכם ושעדיין יהיה מספיק כדי שתוכלו להעניק לאחרים.

הכירו תודה בכל יום על דבר אחד לפחות שקיים בחייכם כבר עכשיו. רצוי לעשות זאת כחצי שעה מרגע הקימה או במהלך החצי שעה שלפני ההירדמות, בזמנים אלו המוח שלנו נמצא במצב שנקרא ״דמדומים״ – זהו חלון ההזדמנות שלנו לזרוע מחשבות חדשות מכיוון שהמודעות מתערפלת ואין סלקציה מחשבתית.

תתחילו לחשוב ולהתנהג כמו עשירים. מחשבה יוצרת רגש שיוצר מציאות – ברגע שקיים סנכרון בין המחשבה והרגש הרטט שנוצר יזמן לנו את המציאות הרצויה לחיינו.

ליצירת קשר עם הדס מוזמנות להיכנס לאינסטגרם שלה.

במדור הטיפים מתפרסמות כתבות עם טיפים בנושאים שונים. ההמלצות ניתנות על ידי נשות מקצוע שמתראיינות למגזין, מובאות כלשונן ואין המגזין נושא כל אחריות על תוכן או טיב ההמלצה. לשאלות נוספות מוזמנות לפנות לבעלת העסק. לקריאת כל הטיפים במדור לחצי כאן

יש לך עסק ותרצי לכתוב את הטיפים שלך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין ולשלוח הצעת מחיר. מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה