הטיפים / יתרונות של קוסמטיקה מבוססת ‏מרכיבים טבעיים

כשאנחנו מסתובבות במעברים בחנויות הפארמה הגדולות‏ בין מאות ואלפי מוצרי קוסמטיקה וטיפוח מה תופס את עינינו לבסוף? זה מובן מאליו – הרישום על התווית: ״מוצר זה טבעי״, ״אורגני״  או ״בטוח לשימוש״. אז מה בעצם מניע את ההייפ שנוצר לאחרונה בכל רחבי העולם בכל הנוגע לקוסמטיקה הטבעית?

‏מוצרי קוסמטיקה מסייעים לנו להדגיש את היופי הטבעי שלנו ולתקן את מה שנראה לנו כחיסרון, לשמור על הקיים ולטפל בבעיות עור שונות. אבל צריך לזכור – המוצרים שאנו מורחים על גופנו בסופו של דבר נספגים למחזור הדם שלנו. לכן, ישנה חשיבות עצומה להשתמש במוצרים איכותיים שמכילים רכיבים בטוחים ובריאים.

דורית דורון קוסמטיקה טבעית

מותג הקוסמטיקה הטבעית דורית דורון נולד מתוך ההבנה הזו ומתוך האהבה לכוח הריפוי של הצמחים. פתרונות אמיתיים לבעיות עור ושגרת טיפוח קבועה שמבוססים על צמחים וחומרים טבעיים, ברי קיימא, בטוחים לשימוש ואפקטיביים בריפוי הינם צורך השעה.

בשנים האחרונות חלה התעוררות גלובלית ושטף של מודעות צרכנית לסיכונים הבריאותיים והאקולוגיים הקיימים בשימוש בחומרים סינטטיים וכאלה שמתרחקים מתצורתם הטבעית. השימוש בחומרים טבעיים בקוסמטיקה בעקבות הגל של שינוי בהרגלי התזונה, התרחקות מעיבוד יתר ורשימות מרכיבים אינסופיות, נחשב לבטוח ומשלב את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר עם כוח הריפוי של הטבע.

מוצרי קוסמטיקה בייצור סינטטי מכילים פראבנים, סיליקונים, פטאלאטים, חומרי ריח מלאכותיים ‏וכימיקלים נוספים. חומרים אלה ומצטברים בגופנו בכל שימוש. ישנן הוכחות המבוססות על מחקרים שלחלק מהחומרים הללו יש השפעות שליליות על היבטים שונים של בריאותינו כמו פוריות, אלרגיות וגירויים ואפילו התפתחות מחלות.‏

כולנו מחפשים את ההתקרבות אל האותנטיות שליוותה אותנו כאנושות בימינו הקדמוניים. מוצרי הטיפוח והטיפול הייחודיים של דורית דורון קוסמטיקה טבעית מכילים חומרי גלם איכותיים וטבעיים מהצומח, שסגולותיהם הרפואיות ידועות והשפעותיהם הטובות על העור מוכרות לנו אלפי שנים. סדרת המוצרים של דורית דורון קוסמטיקה טבעית מכילה מוצרי טיפוח לעור הפנים, מוצרים טיפוליים לבעיות עור פנים שונות ומוצרים לטיפול בבעיות עור הגוף. מה הם היתרונות של קוסמטיקה מבוססת ‏מרכיבים טבעיים על פני קוסמטיקה סינטטית? ריכזנו את העיקריים עבורך.

ליצירת קשר עם דורית דורון קוסמטיקה טבעית מוזמנות להיכנס לאתר, לאינסטגרם ולדף העסקי של החברה.

דורית דורון קוסמטיקה טבעית

יתרונות של קוסמטיקה מבוססת ‏מרכיבים טבעיים

סיכון מופחת לגירוי ואלרגיה. כימיקלים סינטטיים רבים ידועים כאלרגנים ועלולים לגרום לגירויים בזמן השימוש ולאחריו. ‏לעומתם מרכיבים טבעיים קרובים יותר לטבע ולגופינו.

הימנעות מחומרים משמרים אגרסיביים המזיקים לגופנו. משמרים סינטטיים דוגמת פראבנים אמנם מאריכים בהרבה את חיי המדף של המוצר. אולם, מחקרים הוכיחו שהשפעתם לטווח רחוק והצטברותם בגופנו מזיקה לבריאות.

ידידותיות לסביבה. נוכל לעזור להציל את הבריאות שלנו וגם את הסביבה באותו זמן? טביעת הרגל האקולוגית של תעשיות המבוססות על ייצור מרכיבים טבעיים ואורגניים נמוכה משמעותית משל אלו המבוססות על מרכיבים סינטטיים. לכן, השפעתה על הסביבה נמוכה יותר. תעשיית התמרוקים המבוססת על כימיקלים סינטטיים ועצם השימוש בהם מסבים נזק בגלל הרעלנים המצויים בחומרים אלה.

ללא חומרי ריח ובישום מלאכותיים. חומרי בישום כאלה עלולים לגרום לכאבי ראש וגירוי במגע עם העור. בנוסף, אנחנו לא יודעים מהם החומרים האלה כי אין פירוט לגביהם ברשימת מרכיבי המוצר. חומרי הריח במוצרים טבעיים מבוססים על שמנים נדיפים מן הטבע.

אחרון חביב, אך הראשון במעלה – שימוש בסגולות הטבע. הכי טבעי ובדיוק כמו שהטבע התכוון שנשתמש בו. השימוש בצמחים, שלכל אחד מהם תכונות ריפוי אופייניות, עם דגשים על הכוח הסינרגי של הצמח והפעילות המשולבת של מרכיביו, מעניקים אפקט שחומר סינטטי לא יכול לחקות. בשילוב עם ויטמינים, חומרים פעילים ושמנים טבעיים, אנו מגישות לכם את הטבע באריזה.

ליצירת קשר עם דורית דורון קוסמטיקה טבעית מוזמנות להיכנס לאתר, לאינסטגרם ולדף העסקי של החברה.

במדור הטיפים מתפרסמות כתבות עם טיפים בנושאים שונים. ההמלצות ניתנות על ידי נשות מקצוע שמתראיינות למגזין, מובאות כלשונן ואין המגזין נושא כל אחריות על תוכן או טיב ההמלצה. לשאלות נוספות מוזמנות לפנות לבעלת העסק. לקריאת כל הטיפים במדור לחצי כאן

יש לך עסק ותרצי לכתוב את הטיפים שלך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין ולשלוח הצעת מחיר. מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה