נשים ועסקים / תמי לפידות

תמי לפידות היא בעלת סטודיו TAMIDOT לעיצוב ומיתוג חללים וחנות אונליין למכירת פריטים בעיצובה להלבשת הבית. היא חיה ונושמת עיצוב בכל ממד אפשרי, אדריכלית בהשכלתה, מעצבת פנים, מעצבת גרפית, וממתגת בנשמתה. 

תמי לפידות היא בעלת סטודיו TAMIDOT

איך העסק התחיל?

"את האהבה לאדריכלות ינקתי מבית. כ-20 שנה הייתי אדריכלית שותפה במשרד משפחתי לצד אמי. העיסוק במיתוג, עיצוב גרפי, לוגואים וקופירייטינג נבע מהמשיכה שלי לעולם הפרסום ומאהבתי הגדולה לאותיות ולמשחקים שבין צורה, רעיון ומילה. העיסוק בעיצוב המוצר נבע מהצורך האישי שלי והתשוקה האינסופית ליצור, ללקט, לגוון ,לחדש ולדייק. זה התחיל מפריטים שעיצבתי לעצמי ולמכריי שעם הזמן מצאו את מקומם בהרבה מאד בתים וכרגע מוצעים למכירה בחנות האונליין. אבל נקודת ההתחלה של הסטודיו טמונה בפרויקט הראשון שיצר את המפגש בין עולמות אלו."

כמה משפטים על העסק

"הסטודיו מציע שירותי תכנון ועיצוב החל משלב ניסוח החזון ועד לגמר ביצוע הפרוייקט. מלימוד הסיפור, ניתוח הצרכים והרעיון, דרך תכנון פונקציונלי ותפיסת החלל, ניסוח השפה העיצובית הייחודית ועד עיצוב מותאם אישית או בחירת הפריטים המדויקים להשלמת התמונה. הלקוחות שלי הם יזמים, מלונאים, בעלי עסקים טריים או כאלו המעוניינים להטעין את העסק באנרגיה חדשה וגם לקוחות פרטיים המעוניינים להלביש את הבית מתוך מגוון פרטי העיצוב מחנות האונליין."

תמי לפידות היא בעלת סטודיו TAMIDOT

תמי לפידות היא בעלת סטודיו TAMIDOT

תמי לפידות היא בעלת סטודיו TAMIDOT

מה מיוחד בעסק שלך?

"מהותו של הסטודיו במפגשים. מפגש בין עיצוב ,אמירה ונשמה. בין אדריכלות, גרפיקה ומיתוג. בין אותיות טקסטורות ומשטח. בין רעיון, חומרים וחלל. בין סיפור מקום וזמן. אני רואה בכל פרוייקט, בכל קנה מידה ובכל תקציב, סיפור מסע עם מגוון שכבות. חשוב לי שהסיפור יעורר עניין ומחשבה ושהבנתו תבנה בשלביות ולא ממבט ראשון. עם זאת, אני מאמינה בכוחו של מוצר ובכוחה של נגיעה אחת ומדויקת לייצר הוויה שהיא חגיגה."

שלושה טיפים לנשים עצמאיות

"לחלום בגדול, ובד בבד ללכת בצעדים קטנים תוך הצבת מטרות ממוקדות וברות השגה."

"להיות מי שאת ובד בבד לדעת להתייעץ, להקשיב, לקבל ביקורת ולשתף פעולה."

"להיות קשובה ללב ולתשוקה ובד בבד לתת מקום לקולות ולהנחיות שמקורן בראש."

תמי לפידות היא בעלת סטודיו TAMIDOT

תמי לפידות היא בעלת סטודיו TAMIDOT

לקוח מיוחד שהיה לך כחלק מהעבודה

"זהו האדם שפתח לי את הדלת לעולם המלונאות. שידע לזהות תשוקה ולראות חוסר ניסיון כיתרון , שהיה פתוח ללמד וקשוב להכיל דפוסי חשיבה מחוץ לקופסא, שהאמין שתקשורת אישית וכימיה היא המפתח להצלחת הפרוייקט "

איך את צומחת ממשברים?

"כל משבר הוא נקודת עצירה לחישוב מסלול מחדש. משבר הקורונה, נעילת השמים וסגירת המלונות הביאו אותי לעצב אתר אינטרנט, להקים חנות אונליין, לעצב ולייצר מגוון של מוצרים, לייצר לי תעסוקה, פרנסה וחשיפה למגוון קהלים."

 

תמי לפידות היא בעלת סטודיו TAMIDOT

תמי לפידות היא בעלת סטודיו TAMIDOT

תמי לפידות היא בעלת סטודיו TAMIDOT

מה את אוהבת בעבודה שלך?

"אני אוהבת שהיא מאפשרת לי לשלב את כל תחומי העניין שלי, ושאף יום לא דומה לקודמו. אני אוהבת שלכל פרוייקט שפה משלו, לכל לקוח הסיפור הייחודי לו ושאני מוצאת חלק ממני בכל אחד מהסיפורים."

רוצות להכיר את תמי קצת יותר? מוזמנות להיכנס לאתר, לאינסטגרם ולדף העסקי שלה. ניתן גם ליצור קשר בטלפון 054-4854754.

במדור נשים ועסקים מתפרסמות כתבות על עסקים שונים. לקריאת כל הכתבות במדור לחצי כאן.

יש לך עסק ותרצי שאכתוב עליך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין.
מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

חדש!!! הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה