נשים ועסקים / סיגל קוליק

סיגל קוליק היא מאמנת בריאות ומורה לאנגלית. היא בוגרת לימודי BA בפסיכולוגיה ואמנות, למדה טיפול בשיאצו ועסקה בריפוי בעזרתו.

סיגל קוליק מאמנת בריאות ומורה לאנגלית
צילום: סמנתה קרצמר

איך העסק התחיל?

"אחרי לידת בני למדה הוראת אנגלית ועסקתי בהוראה ושיאצו. בשנים האחרונות התאהבתי בתחום הקואצ'ינג, ואחרי שהוסמכתי כקואצ'רית בשנת 2019, התחלתי לעסוק באימון לבריאות."

כמה משפטים על העסק

"אני מלווה לקוחות אשר רוצות ליצור שינויים בחיים בתחום הבריאות והתעסוקה. הליווי שלי מאפשר להן יצירת בהירות, הנעה ותמיכה בדרך למה שהן רוצות להגשים בעבודה ובבריאות. בתהליך הליווי הלקוחה פוגשת אותי באופן מקוון או פנים מול פנים, וביחד אנחנו מזהות ומדייקות את הרצונות, תופרות פתרונות מדויקים לאתגרים וממשיכות לדייק את הרצונות והדרך תוך כדי תהליך השינוי."  ליצירת קשר עם סיגל מוזמנות להיכנס לאינסטגרם ולדף העסקי שלה או לפנות בטלפון 055-6636830.

סיגל קוליק מאמנת בריאות ומורה לאנגלית
צילום: סמנתה קרצמר

מה מיוחד בגישה שלך?

"הקשבה בתשומת לב, למה שהלקוחה אומרת, רוצה וצריכה, זיהוי אתגרים, יצירת בהירות ודיוק, סדר וארגון בראש ובעשייה, ראייה של היכולות והאפשרויות, תמיכה והשראה. אני מאמינה שכל אחת יכולה ליצור לעצמה אורח חיים של בריאות והנאה. מה שחשוב זה למצוא מה אפשרי עבורנו, ומה עושה לנו טוב בגוף ובלב. אני מביאה לתהליך הזה גם את הידע שלי בפסיכולוגיה, הידע והניסיון שלי כמטפלת שיאצו, ואת סך הניסיון והחוויות שצברתי בעיסוק בתחום הבריאות וההורות."

שלושה דברים שכל אישה צריכה לדעת

"יש שלושה דברים שמשפיעים על המשקל שלנו ואנשים לא תמיד מודעים להם: מספר שעות השינה ואיכות השינה, כמות המים שאנו שותות, עד כמה אנחנו מרגישות בסטרס ובמתח. מספיק שנצליח לשפר את מצבנו באחד מהשלושה, כבר התקדמנו לכיוון המשקל שבריא לנו, כל אחת והמשקל שמדויק בשבילה."

"לפעמים עצירה באמצע יום העבודה לחצי שעה, ועשייה של איזשהו דבר שונה שאינו קשור לעבודה, משהו שעושה לך טוב, כמו האזנה למוסיקה ואפילו פשוט לשבת על הדשא או בנדנדה, עצירה כזו מאפשרת לחזור אחר כך למשימות העבודה עם יותר אנרגיה והשראה."

"כאשר אנחנו מרגישות פחד, הרבה פעמים אם רק ננשום עמוק לרגע, נגלה שיש לנו יותר אפשרויות וחופש לבחור מה שמדויק עבורנו, יותר ממה שהיה נדמה לנו."

חוויות מרגשות שיש לך כחלק מהעבודה

"כל לקוחה שמספרת איך הליווי שלי אסף אותה, חיזק את הביטחון שלה מרגשת אותי, והכי מרגש זה כשהיא מספרת איך השינוי שהיא עושה משפיע ומיטיב גם עם המשפחה שלה."

סיגל קוליק מאמנת בריאות ומורה לאנגלית
צילום: סמנתה קרצמר

איך את צומחת ממשברים?

"בכל מצב אני בוחרת להקשיב לקול שבי שמאמין שהכל לטובה. מצד אחד אני מקשיבה לכאב שעולה, מצד שני אני זוכרת לשים לב לטוב שיש כבר עכשיו, ומצד שלישי אני ממשיכה לכוון למה שאני כן רוצה. כשמאתגר לי ואני רוצה להגיע לתוצאות יותר מהר ויותר בקלות, ואולי אפילו מרגיש בלתי אפשרי לבד, אני מבקשת עזרה."

מה את אוהבת בעבודה שלך?

"אני אוהבת לראות את החיוך והסיפוק של הלקוחות שלי כשהם מצליחים ומצליחות, למרות האתגרים ולמרות שבהתחלה זה נראה רחוק ואולי אפילו כמעט בלתי אפשרי בשבילך, לאכול בריא, לעשות ספורט. לעסוק במה שאת אוהבת."

רוצות להכיר את סיגל קצת יותר? מוזמנות להיכנס לאתר, לאינסטגרם ולדף העסקי שלה. 

במדור נשים ועסקים מתפרסמות כתבות על עסקים שונים. לקריאת כל הכתבות במדור לחצי כאן.

יש לך עסק ותרצי שאכתוב עליך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין.
מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

חדש!!! הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה