מיטל מידם

מיטל מידם הדרכת הורים ונוער בתהליכי הגיוס

מיטל מידם עוסקת בהדרכת הורים ונוער בתהליכי הגיוס, קצינה משוחררת, סא"ל במילואים – ׳שוברת דיסטנס׳. היא סיימה 25 שנות שירות בצה"ל בתפקידי פיקוד מגוונים. התפקיד המשמעותי, המאתגר והמשפיע מכולם במהלך 25 שנות השירות שלה, היה התפקיד של מפקדת בסיס טירונים מחנה 80. היא אמא לארבעה ילדים, אחת מהן חיילת.

לאחר שפגשה אלפי חיילים וחיילות ואת ההורים שלהם, למדה מיטל דרך העיניים שלה עד כמה יש חשיבות מכרעת לליווי נכון של ההורים את ילדיהם דווקא בשלב הזה בחיים. הכניסה למערכת הצבאית והשינוי הענק שהולך להגיע, הם לא פשוטים ועטופים בהמון חששות ופחדים. איבוד השליטה שלנו כהורים ומסירת הילדים שלנו למפקדים, יכולים לעורר אצלנו קושי רב. מיטל כאן לתמוך, לעודד, לסייע, להקשיב, לנרמל, להסביר איך המערכת עובדת, להכניס לפרופורציה ולייעץ מה כדאי לעשות, מתוך הבנה עמוקה והמון אמפטיה למתרחש בלבבות ההורים והמתבגרים.

"הורים רגועים – ילדים חזקים ובטוחים. אנחנו לקראת אחד המעברים והשינויים הכי משמעותיים בחיי הילדים שלנו. כדי שהם וגם אנחנו נעבור אותו בקלות יחסית, עלינו להתכונן! כל שינוי דורש הכנה ופיתוח חוסן מנטלי כדי להתמודד איתו. איך עושים את זה? טוב ששאלתם! בשפה שלי: הזדמנו״ת"

ליצירת קשר עם מיטל מוזמנות להיכנס לאתר, לאינסטגרם, ליוטיוב ולטיק טוק שלה או לשלוח הודעה לוואטסאפ. מוזמנות גם לקהילת ההורים שלה בפייסבוק – מתגייסים והורים  שוברים דיסטנס. צילום: אור פרבוזניק

אם תרצי להתעדכן לגבי כתבות חדשות, אשמח שתרשמי

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

מחפשת רעיון למתנה, מעצבת פנים או ייעוץ בתחום כלשהי? היכנסי אל האינדקס של המגזין – אינדקס נשים ועסקים בכל תחומי העשייה ותוכלי למצוא שם בדיוק מה שאת מחפשת, וגם לקרוא סיפורים מעוררי השראה על נשים ועסקים.

ייעוץ וליווי אישי

יש לך עסק ואת זקוקה להכוונה אישית איך להתנהל ברשתות ומה אסטרטגיית התוכן המתאימה לך? או אולי סיעור מוחות שיעזור לך בנקודות מאתגרות? אני כאן בשבילך. אשמח להיפגש, לייעץ וללוות לאורך הדרך, ולענות על כל השאלות שלך כדי שתוכלי לצאת לדרך או להמשיך עם כלים ורעיונות פרקטיים.

מוזמנת לעקוב

כל הזכויות שמורות לעמנואלה בינר 2017 | פיתוח והקמה - עמנואלה בינר | המגזין נהנה מתגמול עבור חלק מהכתבות באתר, אך לעולם לא נפרסם דבר שאנו לא מאמינים בו.

Facebook comments

השארת תגובה