נשים ועסקים / שירה רגב

שירה רגב היא מעצבת הום סטיילינג לבתים, דירות ומשרדים. שירה מביאה את התשוקה שלה לעיצוב ואסתטיקה לכל פרויקט, תוך התאמת הצרכים והדרישות עבור כל לקוח ובכל מסגרת תקציב, ומשתפת טיפים לעיצוב הבית בעמוד האינסטגרם שלה.

צילום: דנה סולטן

איך העסק התחיל?

"במהלך השנים עבדתי בתחום הבנקאות, אבל העיצוב והסטיילינג הם חלק בלתי נפרד ממני מאז שאני זוכרת את עצמי. כילדה הייתי משנה ומזיזה רהיטים בחדר, צובעת ומדביקה טפטים על ארונות ומשנה את הנראות של החדר למה שהתחשק בכל נקודת זמן. לאחרונה, ובזכות השינויים שעוברים על כולנו, החלטתי שהגיע הזמן לתת לאהבה הזו מקום מרכזי בחיים שלי, וכך נולד סטודיו שירה רגב – הום סטיילינג."

כמה משפטים על העסק

"אני עוסקת בליווי אנשים מהרגע שהם החליטו שהם רוצים לבצע שינוי ועד לתוצאה הסופית. הליווי מתחיל בפגישת הכרות, זיהוי הצרכים, הרצונות והחלומות, גיבוש קונספט עיצובי, בחירת החומרים והצבעים וממשיך עד להעמדת כל הפריטים באופן הרמוני ומושלם. השירותים שהסטודיו מציע מגוונים וכוללים ייעוצי אונליין, סטיילינג אקספרס, ליווי לימי קניות וליווי סטיילינג  מלא. אני מאמינה בהתאמת השרות עבור כל לקוח על פי הצרכים המדויקים שלו."

שירה רגב מעצבת הום סטיילינג
צילום: שירה רגב
שירה רגב מעצבת הום סטיילינג
צילום: שירה רגב

מה מיוחד בגישה שלך, בתהליך איתך?

"עבודת המעצבת לעיתים גולשת גם לעבודת 'טיפול' ותמיכה. הלקוחות שלי יודעים שהם יכולים להתייעץ ולשתף אותי בדילמות בכל עת, מה שמאפשר להם להיות רגועים ונינוחים יותר בתוך התהליך. כחלק מתהליך העבודה אני מצליחה להגיע לכל לקוח, להבין אותו, לתרגם את החלומות שלו למציאות, תוך הבנת המשאבים והתקציב העומדים לרשותו וליצור את העיצוב המאפיין והמתאים לו ביותר."

שלושה טיפים לנשים עצמאיות

"ארגון פינת עבודה נעימה, נוחה ופונקציונאלית – אני מאמינה שלסביבת העבודה יש קשר ישיר להנאה, האיכות והתפוקה שלנו."

"פרגון ויצירת קשרים ושיתופי פעולה עם בעלי מקצוע וקולגות – חשוב לי מאוד להקיף את עצמי בספקים איכותיים, אמינים ונעימים. כאלה שאני מרגישה בטוחה 'לשדך' ללקוחות שלי."

"העשרת הידע – אני מאמינה בלמידה אינסופית תוך כדי תנועה, אם זה בקורסים או סדנאות. תמיד אשאף לדעת יותר, להתפתח, להביא חידושים ולהמציא את עצמי מחדש."

חוויות מרגשות שיש לך כחלק מהעבודה

"אני מתרגשת מאוד מהעובדה שהעשייה שלי מוסיפה שמחה לחייהם של אנשים, שאני מצליחה לגרום להם לאהוב את הבית או את המשרד שלהם ולרצות לבלות בו יותר."

שירה רגב מעצבת הום סטיילינג
צילום: אלון גרובר
שירה רגב מעצבת הום סטיילינג
צילום: שירה רגב
שירה רגב מעצבת הום סטיילינג
צילום: שירה רגב

איך את צומחת ממשברים?

"משבר הוא מנוף לגילוי הכוחות החבויים בנו. כולנו עוברים משברים במהלך החיים, בין אם קטנים או גדולים. החוכמה היא להפיק את הלקחים ולהתקדם קדימה בצעדי ענק. צריך לזכור שאחרי כל ירידה מגיעה עליה."

מה את אוהבת בעבודה שלך?

"אני אוהבת הכל! החל מתהליך ההיכרות, גיבוש הקונספט העיצובי והתמונות שרצות לי בראש. אבל הרגע האהוב עליי ביותר זהו יום ההעמדה, בו כל חלקי הפאזל מתחברים והלקוח נפעם ומאוהב בתוצאה."

רוצות להכיר את שירה קצת יותר? מוזמנות להיכנס לאינסטגרם שלה.

במדור נשים ועסקים מתפרסמות כתבות על עסקים שונים. לקריאת כל הכתבות במדור לחצי כאן.

יש לך עסק ותרצי שאכתוב עליך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין.
מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

חדש!!! הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה