נשים ועסקים / רוית שהם דהן

רוית שהם דהן היא בעלת 99ways – משחקי קופסא להיכרות אמיתית ולחוויה מקרבת, מצחיקה וכיפית ושל xoco spiritual designs – תפילות וברכות מקוריות לעיצוב חדרי הבית והלב. בנוסף, היא מאפיינת חווית משתמש UI/UX, מתמחה בעיצוב ומיתוג, צלמת, פזמונאית, יזמית ומטפלת בשיטת תטא הילינג. תמיד הייתה בחיפוש מתמיד אחר מתנות והפתעות לסובבים אותה, ותמיד ידעה שיבוא יום ומפעל חייה יהיה ממלכה של יצירות מקוריות שירגשו וישמחו אנשים.

רוית דהאן סדרת משחקי קופסא שמחברת אנשים
צילום: רוית דהאן

איך 99ways התחיל?

"הסיפור התחיל כשאירחתי חברים. חיפשתי פעילות כיפית לכולם, כתבתי כמה שאלות ושמתי אותן בצנצנת. השאלות פתחו משהו מרענן במרחב, ומהר מאוד הבנתי שעליתי פה על משהו שיכול לתת מלא ערך למפגש בין אנשים. במשך עשרה חודשים ישבתי וכתבתי מאות שאלות. בדקתי עם עשרות קבוצות מיקוד, ישבתי עם סטנדאפיסטים ונעזרתי בכל הידע, הניסיון והקשרים שהיו לי מתחום העיצוב, הכתיבה, הפרסום והטיפול. כמובן שגם לקחתי את השאלות לדייטים הראשונים שלי וראיתי איך הם הופכים להיות מצחיקים ומעניינים הרבה יותר.  אחרי כל המסע הזה, בנובמבר 2018, בהשקה חגיגית ובהתרגשות גדולה נולד המשחק הראשון בסדרה –  99 דרכים להכיר."

כמה משפטים על העסק 

"המותג 99ways הוא בעצם סדרת משחקי קופסא שמחברת אנשים בצורה אותנטית וכנה דרך משחק, שיחה ומבט בעיניים. הקלפים נותנים לכל אחד ואחת להוציא את הצד האותנטי, היצירתי והמצחיק שבהם, מעוררים את הסקרנות והרגש, חושפים סיפורים חדשים, ומתאימים לכולם – החל מילדים, בני נוער, חיילים, סטודנטים, זוגות צעירים, זוגות ותיקים, משפחות וקשישים. כיום יש שישה משחקים: 99 דרכים להכיר / 66 דרכים לגלות מי מכיר אתכם / 365 רגעים השנה / 50 רגעים של נוסטלגיה / 1:1 שנצא לדייט? / 33 קלפים עם פלפל."

"כשהוצאתי את 99 דרכים להכיר כל 1,000 העותקים שהדפסתי נמכרו בזמן קצר, והבנתי שיש לכולם רצון לשיח אמיתי, להניח את הציניות בצד ולהכיר באמת, עם משחק פיזי – ממש כמו פעם. מאז עברו כמה שנים, 99 הפך רב מכר בישראל, משחק פופולרי להביא לדייט הראשון, לזוגות חדשים וותיקים, כפעילות גיבוש בעבודה, בסדנאות, במפגש עם החברים והמשפחה. מהר מאוד נולדו למותג משחקים נוספים. המשחקים מתאימים כמתנה מקורית לעובדים ולמנהלים – בימי הולדת, בחגים, ביום המשפחה, לעובד המצטיין ואפילו כתוספת מרעננת לשולחנות האוכל של העובדים או כפתיח לפגישות צוות וישיבות הנהלה. ותוכלו לקחת אותם אתכם גם לארוחות שישי, לחופשות, לפיקניק, לאוהל במדבר, לדייט על הבר, לעבודה, לישיבת חברים ועוד." ליצירת קשר עם רוית מוזמנות להיכנס לאתר, לאינסטגרם, לדף העסקי וליוטיוב שלה.

רוית דהאן סדרת משחקי קופסא שמחברת אנשים
צילום: רוית דהאן
רוית דהאן סדרת משחקי קופסא שמחברת אנשים
צילום: רוית דהאן
רוית דהאן סדרת משחקי קופסא שמחברת אנשים
צילום: רוית דהאן
רוית דהאן סדרת משחקי קופסא שמחברת אנשים
צילום: רוית דהאן

מה מיוחד במשחקים שלך?

"המותג 99 דרכים להכיר הוא שילוב מנצח וייחודי של שתי אבני יסוד: החוויה הוליסטית – מיתוג שהוא חגיגה לעיניים וחווית מסע שהלקוח עובר מהרגע שהוא נכנס לאתר עד לרגע שהוא מסיים לשחק. כל משחק מגיע בקופסא קשיחה באריזת מתנה מעוצבת, עם נייר מיוחד שאני מייבאת ועם הבלטות מיוחדות. לאורך כל הדרך יש התייחסות לפרטים הכי קטנים וזה מה שעושה את כל ההבדל. וגם התוכן שהוא קריאטיבי, שנון ועם מלא ערך – ואני משלבת בו את הידע שצברתי מהלמידה וההתפתחות שלי כמטפלת, את הניסיון שלי כאשת קרייאטיב ואת המוחות של כמה סטנדאפיסטים וקופירייטרים."

"הרעיון הוא ליצור חוויה אותנטית שמקרבת, מקלפת שכבות ומעלה חיוך. הקלפים מנוסחים בצורה קלילה ופותחים שיח עמוק ומעניין מבלי שתהיה תחושה כבדה או טיפולית. התוצאה היא משחקי קופסא שייקחו אתכם לחוויה מצחיקה, מסקרנת וכיפית עם אנשים שרק עכשיו הכרתם, כפעילות עם קלפי זוגיות לערב אינטימי ומקרב או פשוט כמשחק קלפים למבוגרים לאירועים שונים עם תוכן מקורי ושנון שירענן את השגרה ויעלה כמה חיוכים. הרכישה של המשחקים מתבצעת בעיקר אונליין דרך האתר, באיסוף עצמי או במשלוחים."

טיפים לנשים עצמאיות

"תנועה מולידה תנועה – בעשייה יש משהו שמעיר את הדברים לנוע, להתקדם ולפתוח דלתות. לפעמים מפגישה שלא מניבה דבר באותו הרגע אפשר לקבל ערך אחר – אם זה רעיון, תובנה, קישור, או היכרות שתהיה רלוונטית בהמשך."

"להיות קשובה ולהאמין – גם כשהסביבה לא מבינה אותי, גם כשהכל משתבש, גם כשמחיר ה'טעויות' גבוה – אני נצמדת לאמונה שלי בעצמי ובמוצר. בסופו של דבר המשחקים מחברים בין אנשים ויוצרים תקשורת והיכרות אמיתית."

"לשחרר – מאז ומעולם הייתי pixel-perfect – זו תכונה חשובה בעיצוב אבל הרבה פעמים דברים שאני רואה ויודעת – אנשים אחרים לא ישימו לב. עם הזמן הבנתי (בכיס ובלב) שאם מדובר במשהו מינורי – אפשר לשחרר ולהתמקד בדברים החשובים באמת."

רוית דהאן סדרת משחקי קופסא שמחברת אנשים
צילום: רוית דהאן
רוית דהאן סדרת משחקי קופסא שמחברת אנשים
צילום: רוית דהאן
רוית דהאן סדרת משחקי קופסא שמחברת אנשים
צילום: רוית דהאן

חוויות מרגשות שיש לך כחלק מהעבודה

"יש ליין של קלפים שמרגש אותי במיוחד – אלו הקלפים המיוחדים שמכניסים בהפתעה תוך כדי משחק (הצעת נישואין, לבשר על הריון, להציע לעבור לגור יחד ועוד). כל פעם שהקלפים האלה נארזים יש רטט בלב שאי אפשר להסביר במילים. היו כבר כמה הצעות נישואין מקוריות עם 99. ואני עדיין לא קולטת שאני חלק מזה."

איך את צומחת ממשברים?

״פעם הייתי מאוד רגישה, אך עם הזמן למדתי שהכל בחיים הוא משחק. וכל מה שקורה לי הוא בעצם תפאורה שבאה והולכת – והיא רק השתקפות של השיח הפנימי שלי ושל המקום התודעתי בו אני נמצאת. כשהבנתי את זה משברים הפכו להיות רק כלי ללמידה ולהתפתחות והפתרונות הגיעו מהר ובקלות יותר."

מה את אוהבת בעבודה שלך?

"לא דמיינתי שיבוא יום ותהיה לי חברת משחקים משלי. כזו שמייצרת לאנשים שאני לא מכירה רגעי שמחה, שיתוף, ריגוש ותקשורת אמיתית. מרגש אותי לראות בפרספקטיבה רחבה את התהליך המטורף הזה. בשבילי המשחקים הם כמו גחליליות קטנות שמפזרות אור בין אנשים ופותחות את הלב. כשאני מקבלת את כל הפידבקים, הסיפורים, החוויות וההמלצות החמות – זה בשבילי הכוח המניע והדלק הכי חזק שיש בשביל שאמשיך לדמיין, ליצור ולהגשים."

רוצות להכיר את רוית קצת יותר? מוזמנות להיכנס לאתר, לאינסטגרם, לדף העסקי וליוטיוב שלה.

במדור נשים ועסקים מתפרסמות כתבות על עסקים שונים. לקריאת כל הכתבות במדור לחצי כאן.

יש לך עסק ותרצי שאכתוב עליך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין.
מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

חדש!!! הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה