נשים ועסקים / רוית ברק

רוית ברק היא בעלת עסק לשירותי ניהול משרד ואדמיניסטרציה במיקור חוץ לעסקים שונים, במטרה לעזור לבעלי עסקים קטנים ובינוניים להעניק את השירות טוב ללקוחותיהם, לעמוד במשימות, להתייעל ולהשתפר ועדיין להצליח לנשום.

איך העסק התחיל?

"העסק נולד מתוך שליחות וכישרון שחברו יחד וכיום הוא מספק שירותים למגוון רחב של בעלי עסקים בתחום האדמיניסטרציה. אל העצמאות והעסק הגעתי לאחר 16 שנים בתפקידי מפתח בשוק במשרות ניהול, שיווק, רכש, הנהלת חשבונות, גיוס משאבי אנוש שכללו בין השאר עבודה לצד בכירים רבים במגוון מגזרים במשק. החלטתי לצאת לעצמאות ולהושיט יד לבעלי עסקים שאין באפשרותם לגייס מזכירה ליום שלם או אין להם צורך במזכירה ליום שלם."

כמה משפטים על העסק

"שירותי המשרד כוללים אדמיניסטרציה, שיווק, מכירות, גביה, רכש וניהול כוח אדם. לאחרונה השקתי מוצר חדש, שהצורך בו עלה תוך כדי העבודה שלי עם בעלי עסקים – לוח תכנון והשראה שמטרתו לעזור בניהול הזמן בצורה נכונה ולמלא אותנו באנרגיה טובה שתלווה את השיגרה היומית ותעזור להוציא את הרעיונות אל הפועל." ליצירת קשר עם רוית מוזמנות להיכנס לאתר, לאינסטגרם ולדף העסקי.

רוית ברק בעלת עסק לשירותי ניהול משרד ואדמיניסטרציה

מה מיוחד בגישה שלך?

"הייחודיות של העסק שלי היא ביחס האישי לכל לקוח וכל לקוח הוא עולם ומלואו עבורי. הספקים והלקוחות שלי יודעים שמהצד השני של הטלפון אין רק שירותי משרד, אלא גם יחס אישי לכל אחד ואחד מהם. אני מאמינה באנרגיות טובות המאפשרות לצד השני לקבל הרגשת שייכות ובטחון ובעיני, התפקיד שלי הוא לעזור לבעלי עסקים לנשום, ועדיין לנהל עסק מצליח – ניהול משרד חכם ויעיל בצורה מקצועית מגדיל את רווחיות העסק באופן חד משמעי."

שלושה טיפים לנשים עצמאיות

"ניהול זמן נכון מאפשר להנות מהמשפחה וגם מהצלחת עסק. כדאי לכתוב כל משימה ביומן כולל הפסקות ודברים אישים, ולסמן כל משימה בצבע שונה עם דגש על דחוף ופחות דחוף. משימה שקשה להגיע אליה או שיודעים מראש שלא ניתן להספיק אותה בזמן שנקבע, כדאי להעביר לתאריך רלוונטי."

"מערכת מותאמת אישית לבעל עסק מאפשרת קבלת נתונים בכל רגע נתון: נתוני רווח והפסד, מעקב אחר הצעות מחיר, הזמנות ועוד. חשוב לדעת בכל רגע מה קורה בעסק שלנו."

"הכי חשוב – לאהוב ולהאמין במותג הייחודי שלכם כבעלי עסקים."

חוויה מעניינת שהייתה לך כחלק מהעבודה

"לפני כמה זמן הגיעה אלי לקוחה חדשה לסדנה בת שעתיים על מנת לקבל כלים איך לנהל את העסק בצורה נכונה. היא הייתה בשלב תכנון והקמת העסק ולא הייתה זקוקה לשירותי משרד. היא התרשמה מאוד מהגישה ומהידע שקיבלה במהלך הסדנה, וכל החששות שלה מפתיחת העסק נעלמו."

רוית ברק בעלת עסק לשירותי ניהול משרד ואדמיניסטרציה

רוית ברק בעלת עסק לשירותי ניהול משרד ואדמיניסטרציה

איך את צומחת ממשברים?

"אני מאמינה שאין משברים אלא משובים לצמיחה. כל משבר מגיע על מנת לאפשר לנו לרכוש את הכלים להם אנחנו זקוקים כדי להמשיך ולפתח את עצמינו ואת העסק."

מה את אוהבת בעבודה שלך?

"אני אוהבת לראות את הצמיחה ואת הצלחות של בעלי העסקים שאני עובדת מולם ומתרגשת כשלקוח עוזב לטובת גיוס מזכירה ליום שלם אחרי תקופת עבודה משותפת ופורה."

רוצות להכיר את רוית קצת יותר? מוזמנות להיכנס לאתר, לאינסטגרם ולדף העסקי.

במדור נשים ועסקים מתפרסמות כתבות על עסקים שונים. לקריאת כל הכתבות במדור לחצי כאן.

יש לך עסק ותרצי שאכתוב עליך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין.
מוזמנת להתקשר או לכתוב לי – עמנואלה: 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה